Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.565
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar hangi kiliflari kullaniyorsunuz? İnce ve kaliteli kilif arayisindayim ama bulmak zor gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatemon H kullanıcısına yanıt
    Nası geçeceksiniz imzalar kapalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardımcı olursanız sevinirim se'de ekrana baktıkça ekran ışığı sönmemesi gerekiyor yanlış mı biliyorum bugün fark ettim

• 11.2.3 deneyen oldu mu?
  • 11.2.5 yükledim test ediyorum

• bizim cihazda samsung android deki gibi akıllı bekleme özelliği var mı sensör var ama kafam karıştı

yani Nedir diye soracak olursanız, bu faydalı özellik sayesinde telefonunuz beklerken eğer gözlerinizi ekrandan ayırmazsanız ekran koruyucu hiç kapanmıyor telefonunuzun ekranı hiç siyah olmuyor ve kilitlenmeden dakikalarca kullanabiliyorsunuz.

• 11.2.5 te hız ve pil performansı nasıl ? Geekbench te bi düşüş oldu mu?

• iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    hocam hız güzel ama pilden daha emin olamadım sanki hızlı içiyor gibi ama akşam net sonucu bildiririm size

• Tamamdır hocam

• Arkadaşlar geçenlerde ben de ios 11.2.2 yükledim. Pilde ve hızda pek problemim yok ancak denetim merkezindeki bir problemi fark ettim. ios 10'da wifi veya bluetooth'u kapattığımızda tamamen kapanıyordu ancak artık denetim merkezinden bu ayarları kapatınca tam kapanmıyor. kapanmış gözükse de ayarlara girdiğimizde hala açık olduklarını görebiliyoruz. tam kapanmaları için ayarlardan kapatmamız gerekiyor. bu sorunu yaşayan oldu mu? olduysa bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    O ios 11 den kaynaklanıyor herkes de aynı apple onun bi sorun olmadığını işletim sisteminden kaynaklandığını söylemişti yani hiç bir zaman düzeltilmeyecek belki ios 12 ile farklı bişeyler olabilir

Anladım hocam ben de biraz önce araştırmıştım bu durumu. sizin söylediğinizin aynısını okudum internette. sağolun

hocam çok pilde fark yok bir tık iyi. wifi lte karışık ekran parlaklığı otomatik 100den 99 a 36 dk , 100den 90 a 1 saat 15 dk. eski sürümde ise 100den 99 a 23 dk , 100 den 90 a 1 saat civarı

• Sağolasın

sende sağol hocam , forum paylaşınca güzel 😁

• Aynen öyle :) bu arada birşey daha sorucam telefonu sürekli düşük güç modunda kullanmak telefona zarar verir mi internetten araştırdım ama herkes farklı birşey söylüyor bilen deneyimleyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse iyi olur telefon şuan 1.5 günü rahat çıkarıyor düşük güç moduyla daha da fazla gidiyor denedim ama zamanla pile zararı olur mu bilmiyorum

kesinlikle zarar vermez öyle bir şey yok . siriyi kullanazsın otomatik mail gelmez vs.. ve işlemciyi kıstığı için çokta hissedilmez ama performans düşer

• 100 den 75 e 2 saat 25 dk

100 den 69 a 2 saat 50 dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cogo PRENS -- 25 Ocak 2018; 1:19:2 >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    bu tamamen ios 11 kaynaklı bir durum fakat çözümsüz değil, arkadaş bir sonraki güncelleme demiş ama zaten 11 de tamamen kapanıyor.
    Bluetooth ve wifi yi denetim merkezinden kapattığımızda tamamen kapanmıyor geçici kapanıyor fakat ayarlardan giripte kapattıgmız zaman tamamen kapanıyor biz açana kadar bir daha açılmıyor..
  • arkadaşlar benim pil %20 kayıba uğradı, pil seviyesi düşükken kamera açtığımda aniden kapanıyor telefon. %10 iken kapanabiliyor bir anda. garanti bitmeden pil değişimi yapılıyor mu garanti kapsamı içinde? yoksa ne yapmak lazım?

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.