Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verileriniz çok iyi yaptığınız bir ayar varmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • papadoc. kullanıcısına yanıt
    Farklı yaptığım birşey yok youtube çok şarj yiyiyor eğer video flan izlemezsem 9-10 saat i görüyorum safari ve kullandığım bir kaç programla youtube da çok vakit geçirince 5.5 6 saate düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone u wifi ye bağlayınca modemi kitliyo resmen bütün interneti sömürüyor galiba yedekleme uğruna

Modeme başka telefonla bağlanıp internete girmek mümkün olmuyo

Bunun bir çözümü var mı? Sizde durum nası?

• Daha alalı çok olmadı ama gerçekten memnun etti tam bir atom karınca😊 bu arda ios 11,2.2 kullanıyorum performans çok iyi. Misal bende 6 plus vardı bu 6 plusun 2014 te kutudan çıkan halinden bariz daha performanslı. Eminim buna. 😉 tabi cihaz yeni pil azalınca yavaşlatırlarsa ayrı😊

ben 10.3.2 kullanıyorum 121 bin aldım sizin ios sürüm hangisi ? 11.2 ye geçip geçmeme konusunda kararsızım da
  • iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki uygulamalarında gorebilirmiyim acaba kullanım surelerini ?🤔 kıyaslama yapcamda

• erkutk84 kullanıcısına yanıt
    11.2 kullanıyorum. Bence şimdilik bekleyin final sürümünde geçersiniz. Şarj sıkıntısı yaşıyorum

Üstekilerin resmini çekmemiştim ingilizce sözlükler var sesli sözlük yandex çeviri ve safariyi kullandım bide müzik programı.

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    İp sıkışması diye bir olay oluyormuş sanırım.. Bende yaşamıştım.. Servis sağlayıcısının çağrı merkezini aradım.. Ordan bi ayar yaptılar çözüldü olay.. Saçma gelmişti ip sıkışması diye bir sorun duymamıştım ama neticede çözüldü :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Anladım yalnız sanki geçenlerde birşey okumuştum müzik programları ekran kapalı bile olsa arka planda çalarken ekran suresine isliyor diye demeli sizinki bu yüzden fazla 🤔 olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

İp sıkışması diye bir olay oluyormuş sanırım.. Bende yaşamıştım.. Servis sağlayıcısının çağrı merkezini aradım.. Ordan bi ayar yaptılar çözüldü olay.. Saçma gelmişti ip sıkışması diye bir sorun duymamıştım ama neticede çözüldü :)

İp sıkışması mı yoksa ip çakışması mı?

Sabit ip atayarak mı çözdü, nasıl bir ayar yaptın hatırlıyor musun? O mu yaptı sana mı yaptırdı?

Olabilir hocam ben çok dinlemiyorum gerçi yeni indirdim programı zaten yanlış hatırlamıyorsam %7 flan kullanmıştı safari %80 lerdeydi geri kalanıda çeviri programı işte

Evet apple da arka planda çalışan uygulamalar kullanım süresine işleniyor garip şekilde. Bunu çok kereler yazdım burda. Baya önceki sayfalarda ekran görüntüleride var 4 saat sadece spotifydan müzik dinledim batarya yüzde 20 düşmüştü

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    O yaptı ayarı hocam.. Bana sadece işte modemi kapat aç fişten çek filan tarzı bişeyler yaptırdı..

• Hm sağol hocam, ben de bir arıyım o zaman

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende diyorum bu arkadaş nasıl 9 saat almış benimki tas catlasin 5 :30 saat gidiyor

Al bu son iki günün müzik 50 dk dinlemişim totalde %7 gitmiş senin cihaz 1.5 yıllık pille ilgili olabilir benim tek sıkıntım youtube o çok şarj yiyor dediğim gibi youtube harici rahat 9-10 saat alıyorum

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    hocam 11.3 muhtemelen mart ayı içerisinde gelecektir geçen yıllara kıyaslarsak

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    Benim performans çok düştü hocam. Eğer geçerseniz bir geekbench yapıp skoru paylaşabilir misiniz?

• Arkadaşlar eski imzalı sürümlerden hangisine geçmeyi önerirsiniz? Bende şu an en son güncelleme yüklü ve eski sürümlerden birine geçmeyi düşünüyorum. Tavsiyesi olan var mı bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.