Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta bende geekbench programı yok paralıydı sanırım almadım geçenlerde antutu indirmiştim skor 123.000 çıkmıştı o programıda sildim.açıkçası ios 10 u çok fazla kullanmadım ama 10 daykenden performans çok iyidi şuanda da çok iyi oyun oynamıyorum sadece ar basketbol diye bi oyun var ios 11 isteyen bi oyun onda kasma yok telefon çıok hızlı son güncelleme ile de pilde mütiş oldu bu arada benim cihaz 4 aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Bende Antutu 80 bin çıktı hocam. Ben anlamadım pil nedeniyle mi azaldı acaba? İos 11.2.2 ye özel herhangi bir performans düşüşü gördünüz mü hocam. Bir de müsaitseniz antıtu testi yapabilir misiniz

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Programı sildim ben testen sonra şarj %15 azalmıştı . İos 11 e geçtiğimden beri hiç performans düşüşü olmadı hız konusunda sadece pil 6 saat civarlarında gidiyordu tek o konuda şikayetçiydim 11.2.2 ile onuda düzeltmişler ss te ki gibi 9 saat civarında pil performansı var sen bi itunustan temiz kurulum yapmayı dene yani 11.2.2 de bi sorun yok senin cihaz da sorun 1.5 yıllık olmasının etkisi var mı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Bende Antutu 80 bin çıktı hocam. Ben anlamadım pil nedeniyle mi azaldı acaba? İos 11.2.2 ye özel herhangi bir performans düşüşü gördünüz mü hocam. Bir de müsaitseniz antıtu testi yapabilir misiniz

Bendeki cihaz değişimden geleli bir kaç gün oldu, güncellemeyi dün ota dan yaptım, antutu ilk önce 114 bin verdi, sonra telefonu açıp kapadım arka plandaki uygulamaları kapattım 120 bin verdi, ilk aldığımızda 134 bin civarı veriyordu diye biliyorum. Bu test ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bende durum böyle. Sürekli oynadığım bir oyun olsa sizin için denerdim ama telefonda oyun oynamıyorum, farketmem için ciddi performans düşüşü lazım, o da şu an yok. Bu arada 5 serisinden beri bu kasada görülen ekrandan gelen çıtlama sesi (kasa ile ekran arasındaki açıklık, screen clicking) denilen sık görülen arıza da olmasa mükemmel telefon olacak. Umarım yeni versiyonu şu geçenlerde habere konu olan iddiada olduğu gibi A10 işlemciyle gelmez, A9 ile A10 arasındaki fark geçmeye değer düzeyde değil bence.Zaten yaza doğru duyurulsa A11 işlemci bile 6 ayını geçmiş olacak.Bence se de olduğu gibi güncel işlemci kullanırlar.

• Arkadaşlar bi kaç gündür telefonum hücresel açık olduğu halde internete bsğlanmıyor açıp kapayınca düzeliyor .fakat bugün baya giremedim ağ ayarlarını sıfırladım yine düzelmedi böyle bi sorunla karşılaşan oldumu

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Ben 80000 civarı alıyorum. Cihazın performansı çok düştü. Kullanılamaz halde değil hala hızlı ama o hız farkını çok rahat anlayabiliyorsun özellikle uygulama açışları ve uygulama arasında geçişler çok yavaşladı. 1.5 sene oldu demek bilerek yavaşlattılar gene

• Apple ın bu aç gözlülüğü başına iş olacak. İphone x alan azımsanmayacak bir çoğunluk 8 plus a dönüyor. Araçta ve pratikte hiç iyi olmadığı, şarj süresi ve diğer pek çok şey. Aslına bakılırsa ekran kasa oranı yüksek cihazların kronik sorunları. Ancak ben en kısa sürede deneyimleme fırsatı bulduğum xiaomi mi mix 2 yi almak isterdim. Çok başarılı 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben 80000 civarı alıyorum. Cihazın performansı çok düştü. Kullanılamaz halde değil hala hızlı ama o hız farkını çok rahat anlayabiliyorsun özellikle uygulama açışları ve uygulama arasında geçişler çok yavaşladı. 1.5 sene oldu demek bilerek yavaşlattılar gene

Pil sağlığını kontrol ettirip apple ya da yetkili servislerde değiştirin isterseniz tabi sorun pilin eskimesine bağlı işlemci frekansının düşürülmesi ise...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle hocam. 5s 6 seviyesinde kullanıyorum şuan. Peki öyle bi durumda ücretsiz mi değişir pil?

• Merhabalar, İphone SE telefonum ile kendi aracımda car play’a bağlanamiyorum, farkli bir iphone ve android telefon ile baglanmamiza rağmen benim telefon inatla bağlanmadı, önereceğiniz bir bilgi varmidir, Teşekkürederim.

• quote:

Kesinlikle öyle hocam. 5s 6 seviyesinde kullanıyorum şuan. Peki öyle bi durumda ücretsiz mi değişir pil?

Maalesef bilemiyorum, pil değişim programı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yazarsa iyi olur ama garanti devam ediyorsa bu kadar dramatik eskime ücretsiz değişime girmeli.

• Orjinal adı altında nette satılan ekranlar gerçekten orjinal mi? Apple ın servisi dışında orjinal ekran temin etmek mümkün mü? Mağlum apple 500-600 tl para istiyor küçücük ekrana.

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Hocam geekbench 4 programını indirim test yaptım single core 2546. Multi core 4417 çıktı

Compute score 10883 çıktı

Battery test 3 saat ile 20 saat arasında sürebilir diyor onu yapmadım henüz o testi yapmak için şarjı %100 mü yapmak lazım ayrıca sizin sonuç ne çıktı

• iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Hocam benim single 1440 multi 2500 çıkıyor. Telefon çok yavaş

• avtheree kullanıcısına yanıt
    Yeni cihaz verdiler kere gitti servise

• Hayırlı olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar
    Ben de se kullanıyorum bu konuyu buldum sorayım dedim.Uzun zamandırhttps://www.youtube.com/watch?v=GQEdTAUxmhU&feature=youtu.be bu linkteki sorunu yaşıyorum ve sıfırı ile değişim yapıldı.Yalnız sorun devam ediyor.Sıfırlama,yeni icloud hesabı bir türlü bu sorun çözülemedi.İncelemeye gitti Gebze'ye donanımsal sorun yok diye geri gönderdiler ve şu an tekrar serviste apple ilgilecekmiş.Ekran şifresi olmadığı zaman donuyor olunca dokunmatik ilk başta algılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 16 Ocak 2018; 17:38:0 >
  • Arkadaşlar 11.2.2'de Telefonun sesinde azalma mı oldu ? Farkeden var mı ?
  • avtheree kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam 👍🏻

• 3 gün önce aldım gm5 plus’ı satıp gerçekten çok iyi bir cihaz batarya süresi oyun oynamasam 2 gün rahat gidiyor WhatsApp Facebook vb.. keşke daha önce ios a geçseymişim Antutu 160 bin çıkıyor eşimin 6s 165 bin puan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bio technolog -- 17 Ocak 2018; 11:55:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.