Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
9.234
Cevap
133
Favori
444.786
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU]
Giriş
    3679 Mesaj

Bu fotodaki konsept bir tasarıma benziyor iphone 8e koymadığı faceid buna mi koyacak apple ilginç olur gerçekten, hadi koymadı parmak izini nereye sığdıracak. Ama güzel bir çalişmaymış inş buna benzer :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gençkurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: theicestorm

Beyler se hala alınır mı ? Bu akşam almayı düşünüyorum.

ben 3 ay önce kendime ve eşime aldım memnunuz 5 kasasında 6s özellikleri var hatta benchmark testlerinde 6s ten daha iyi puanları var youtube dan bakabilirsin ekran küçük gelmezse al ben 4 inç telefondan geçtiğim için küçük gelmedi

note5 kullanıyordum. 7 ye geçecektim bütçeme uymayınca se düşüneyim dedim. büyük ekranlı telefonu aslında o dönem bilgisayarım olmadığı için ödev yaparken dizi izlerken vs rahat olsun diye almıştım. Şuan sıkıldım ve güzel de bir laptop aldım fakat se beni çok ikilemde bırakıyor donanım olarak çok güzel ama 2016da çıkmış bir telefon. apple önümüzdeki 2 yıl içinde öldürmez herhalde
    |
    |
    erkutk84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İos 11.2.2 de pil performansı bu şekilde aldım diğer ios 11 sürümlerinden daha iyi bir performans aslında bu sürümde kalmayı tercih ederim ama apple pil ömrünü gösteren bir güncelleme yayınlayacakmış onuda kaçırmak istemem umarım yeni güncellemede performans düşüşü olmaz bu arada ben telefonu aldığımda ios 10.3.1 ile kutudan çıkmıştı aranızda ios 9.3.3 ve sonraki sürümleri kullanmış olan varsa bataryanın performansını yazabilirler mi yani 7 saat kullanımdan fazla performans alıyorlarmıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

note5 kullanıyordum. 7 ye geçecektim bütçeme uymayınca se düşüneyim dedim. büyük ekranlı telefonu aslında o dönem bilgisayarım olmadığı için ödev yaparken dizi izlerken vs rahat olsun diye almıştım. Şuan sıkıldım ve güzel de bir laptop aldım fakat se beni çok ikilemde bırakıyor donanım olarak çok güzel ama 2016da çıkmış bir telefon. apple önümüzdeki 2 yıl içinde öldürmez herhalde

bir kaç sayfa önce bir arkadaş bir resim paylaşmış 2021 e kadar güncelleme alacakmış diyor 3 yılı var yani

Orijinalden alıntı: iphoneseci

İos 11.2.2 de pil performansı bu şekilde aldım diğer ios 11 sürümlerinden daha iyi bir performans aslında bu sürümde kalmayı tercih ederim ama apple pil ömrünü gösteren bir güncelleme yayınlayacakmış onuda kaçırmak istemem umarım yeni güncellemede performans düşüşü olmaz bu arada ben telefonu aldığımda ios 10.3.1 ile kutudan çıkmıştı aranızda ios 9.3.3 ve sonraki sürümleri kullanmış olan varsa bataryanın performansını yazabilirler mi yani 7 saat kullanımdan fazla performans alıyorlarmıydı

bende de 10.3.2 var ios 10.3.1 ile 11.2 pil ömürleri karşılaştırması nasıl sizce geçmeli miyim

• Yüzbaşı
    958 Mesaj

3 yıl güncelleme alacak ama güncellemeyle öldürecek mi veya telefon güncellemeyi kaldırabilecek mi o var birde. 4 inç kullanabilir miyim bilmiyorum biraz işlemciden biraz da pil süresinden feragat edip 6 mı alsam diyorum. kullanan arkadaşlarım hala memnun
    |
    |
    erkutk84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: erkutk84

quote:

Orijinalden alıntı: iphoneseci

bende de 10.3.2 var ios 10.3.1 ile 11.2 pil ömürleri karşılaştırması nasıl sizce geçmeli miyim

10.3.1 de batarya da 6 saat civarlarında performans alıyordum zaten 10.3.1 den hemen sonra 11 e geçtim performans hız konusunda hiç şikayetim olmadı ancak pil durumu kötüydü11.2.2 ye kadar hiç memnun değildim pil den şuan bu sürüm gayet iyi geçmeni öneririm benim merak ettiğim se nin çıkışı ios 9.3.3 tü o sürümde. Ve ios 10 da un başlarında Nasıl bi performans veriyordu bilen yazarsa sevinirim

• Teğmen
    131 Mesaj

Hocam buyrun 1.5 ay onceden aldigim bi ss iOS 9.3.5 SE

|
    |
    iphoneseci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu da tam suan , iOS 9.3.5 hala,

1.5 yillik cihaz

|
    |

Orijinalden alıntı: alptekin111

Hocam buyrun 1.5 ay onceden aldigim bi ss iOS 9.3.5 SE

Gayet iyimiş.şuan 11.2.2 den çok memnunum açıkçası. 1,5 günü rahat çıkarıyor.hız konusunda zaten hiç şikayetim olmadı o 7 saatin 2 saatinide youtube da geçirmiştim.umarım ios 12 ile bu cihazın performansını düşürmezler

|
    |

• Yarbay
    2981 Mesaj

Ekran parlaklığı hangi durumda iken bu kadar kullanım süresi veriyor?
    |
    |
    alptekin111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    131 Mesaj

Otomatik parlaklik, bar da genelde yarinin altinda tutuyorum

|
    |
    -14nm- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler cevap için
    |
    |

bende senin gibi 6 ile se arasında kalmıştım se de karar kılmamın sebebi daha ucuza daha performanslı telefon almak oldu şu an hala 32gb modellerde se 6 dan 150-200 tl daha ucuz artık karar senin büyük ekran mı yoksa daha iyi donanım mı
    |
    |
    theicestorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Bİzim telefonla en temel farkı işlemcinin bir üst versiyon olması. Se çıktığında 6s işlemdisi en günceldi onu koymuşlardı, se2 de apple çakallık etmiş en güncel işlemciyi kullanmamış.

Kablosuz şarj tercih meselesi ama kaç kişi kullanıyor onu tartışmalı.

Yeni bir tel alıyor olsam gene se alırdım sanırım ki bide se2 ciddi yüksek fiyattan gelcek gibi

Kablosuz şarj ciddi manada pratik bir kullanım sunuyor.

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Son guncelleme ile cihaz cok iyi oldu hem performans/Batarya Olarak Iphone 6S in onune gecti.

Evet ios 11 in en iyi sürümü bu şuanda siz son güncellemeye kadar gitmeyi düşünüyor musunuz? Yoksa bu sürüm de mi kalmak lazım.

• Binbaşı
    1703 Mesaj

Bence bu surumde kalmak lazim. Ama 2021 Yilina kadarda Se guncelleme Alacak. Nolur bilmiyorum 😂

|
    |
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,612
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.