Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazannazmiye

Telefon bence çok başarılı.fakat se 2 çıkacağı söyleniyor beklerseniz belki fiyat dahada düşebilir veya se 2 tercih edebilirsiniz

Bu se2 çıkacak diyorlar ama hiçbir sızıntı internete düşmemiş. İphone x de ki gibi 4 inçlik çerçevesiz ekranlı birde a11 bionic çiple gelse ama sanmıyorum. Bende yaza kadar beklemeyi düşünüyorum, bu cihaz şuan hızlı olsa bile 2 sene önceki teknoloji.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birinci keci sebo

benim daha önce yazdığım gibi cihazında ekranı çıt çıt eden var mı sağ üst veya sağ ortadan bastırın kulağınıza götürün

Benim 5S imin 6.ayı doldurmadan ekranın ortasında gevşeme oldu çıt çıt ses yapıyordu. Apple store da ekran değişti. Sonra batarya arızası verdi. Cihaz değişti. Yeni cihazda da ekranda lekeler oluştu. Hiç uğraşmadım verdim tüketici hakem heyetine. 1.5ay sonra sonuçlandı. İade ettim telefonu. 6 ay garantisi kalmıştı. Hakem heyeti ilk 6 ayda oluşan arızalarda para iadesi kararını sizin lehinize verebiliyor. Bende olduğu gibi. Eğer sizde de ilk 6 ay içinde bir arıza oluştuysa ve evrağı duruyorsa hakem heyetinize başvurun uğraşmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim bilgiler üçün. benim cigsz 17-18 aylıkken sorun verdi şimdi ikinciye götüreceğim sonuç alsmazsam bende veririm tüketici heyetine

• --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    En son çıkan cihazlarında ahım şahım bir farkı yok!!!

Bence bu sene değil de belki seneye büyük bir değişim olabilir!
  • 1 aşağıdan 1 yukarıdan 0.2 inch büyümüş. Başka da bişey yok SE 2 de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • se akıcı daha hızlı hemen fark ettim 11.2.2

• iPhone SE 2 için yepyeni bilgiler sızdı!

Apple’ın 4 inçlik telefonu olan iPhone SE‘nin ikinci nesil modeli ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Çok güvenilir bir kaynağa dayandırılan iddaya göre iPhone SE 2 kablosuz şarj desteği ile geliyor.

iPhone SE 2 detaylanıyor!
    Apple, hem küçük telefondan hoşlanan müşterileri hem de orta segment telefon pazarı için 2016 yılında piyasaya sürdüğü iPhone SE ile önemli bir başarı elde etmişti. Son bir kaç aydır ikinci nesil iPhone SE dedikoduları yapılmaya başladı.

iPhone SE 2 için çok henüz pek fazla detay yok. En azından Apple ürünleri ile ilgili isabetli tahminler yapan analistlerden konu ile ilgili herhangi bir bilgi gelmedi. Fakat Sachin Bhatt‘in çok güvenilir bir kaynağa dayandırdığı iddiasına göre iPhone SE 2, iPhone X ve iPhone 8‘nin önemli bir özeliğine sahip olacak.

Sachin Bhatt‘e göre yeni nesil iPhone SE’nin arkası tıpkı Apple’ın amiral gemi modellerinde olduğu gibi tamamen cam olacak. Bu da kablosuz şarj desteğinin olacağı anlamına geliyor. Kulaklık jackı ise ilk nesilde olduğu gibi aynen kalacak.

iPhone SE, 2015 yılında piyasaya çıkan iPhone 6s’te kulanılan A9 çipinden güç alıyordu. iPhone SE 2’nin dört çekirdekli A10 Fusion işlemci ile gelmesi bekleniyor. Çerçevesiz ekran beklentileri olsa da tasarımsal anlamda değişiklik olup olmadığı henüz net değil. Apple’ın geçmiş planları baz alınarak yeni nesil iPhone SE’nin Mart ya da Nisan ayında tanıtılması bekleniyor.

https://shiftdelete.net/iphone-se-2-icin-yepyeni-bilgiler-sizdi

• Bİzim telefonla en temel farkı işlemcinin bir üst versiyon olması. Se çıktığında 6s işlemdisi en günceldi onu koymuşlardı, se2 de apple çakallık etmiş en güncel işlemciyi kullanmamış.

Kablosuz şarj tercih meselesi ama kaç kişi kullanıyor onu tartışmalı.

Yeni bir tel alıyor olsam gene se alırdım sanırım ki bide se2 ciddi yüksek fiyattan gelcek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Bİzim telefonla en temel farkı işlemcinin bir üst versiyon olması. Se çıktığında 6s işlemdisi en günceldi onu koymuşlardı, se2 de apple çakallık etmiş en güncel işlemciyi kullanmamış.

Kablosuz şarj tercih meselesi ama kaç kişi kullanıyor onu tartışmalı.

Yeni bir tel alıyor olsam gene se alırdım sanırım ki bide se2 ciddi yüksek fiyattan gelcek gibi

Bir başka fark da ekran iphone x de ki gibi olabilirmiş. Yalnız, güçlü işlemci bataryadan daha fazla götürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 9 Ocak 2018; 21:33:55 >
  • İphone x gibi yaparsa her halde sadece üst taraftan yapar alt tarafa her türlü parmak izi sensörü koyacaklardır. Aslında mantıklı üst tarafı inceltse 0.2 inç çıkar ordan zaten :)

Bekleyip görelim ilginç bir model olacak gibi ama ilk se kadar ilgi görürmü emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

İphone x gibi yaparsa her halde sadece üst taraftan yapar alt tarafa her türlü parmak izi sensörü koyacaklardır. Aslında mantıklı üst tarafı inceltse 0.2 inç çıkar ordan zaten :)

Bekleyip görelim ilginç bir model olacak gibi ama ilk se kadar ilgi görürmü emin değilim

Neredeyse her yeri ekran hocam.

• Bu fotodaki konsept bir tasarıma benziyor iphone 8e koymadığı faceid buna mi koyacak apple ilginç olur gerçekten, hadi koymadı parmak izini nereye sığdıracak. Ama güzel bir çalişmaymış inş buna benzer :)

• Beyler se hala alınır mı ? Bu akşam almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Beyler se hala alınır mı ? Bu akşam almayı düşünüyorum.

ben 3 ay önce kendime ve eşime aldım memnunuz 5 kasasında 6s özellikleri var hatta benchmark testlerinde 6s ten daha iyi puanları var youtube dan bakabilirsin ekran küçük gelmezse al ben 4 inç telefondan geçtiğim için küçük gelmedi
  • erkutk84 kullanıcısına yanıt
    note5 kullanıyordum. 7 ye geçecektim bütçeme uymayınca se düşüneyim dedim. büyük ekranlı telefonu aslında o dönem bilgisayarım olmadığı için ödev yaparken dizi izlerken vs rahat olsun diye almıştım. Şuan sıkıldım ve güzel de bir laptop aldım fakat se beni çok ikilemde bırakıyor donanım olarak çok güzel ama 2016da çıkmış bir telefon. apple önümüzdeki 2 yıl içinde öldürmez herhalde

• İos 11.2.2 de pil performansı bu şekilde aldım diğer ios 11 sürümlerinden daha iyi bir performans aslında bu sürümde kalmayı tercih ederim ama apple pil ömrünü gösteren bir güncelleme yayınlayacakmış onuda kaçırmak istemem umarım yeni güncellemede performans düşüşü olmaz bu arada ben telefonu aldığımda ios 10.3.1 ile kutudan çıkmıştı aranızda ios 9.3.3 ve sonraki sürümleri kullanmış olan varsa bataryanın performansını yazabilirler mi yani 7 saat kullanımdan fazla performans alıyorlarmıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

note5 kullanıyordum. 7 ye geçecektim bütçeme uymayınca se düşüneyim dedim. büyük ekranlı telefonu aslında o dönem bilgisayarım olmadığı için ödev yaparken dizi izlerken vs rahat olsun diye almıştım. Şuan sıkıldım ve güzel de bir laptop aldım fakat se beni çok ikilemde bırakıyor donanım olarak çok güzel ama 2016da çıkmış bir telefon. apple önümüzdeki 2 yıl içinde öldürmez herhalde

bir kaç sayfa önce bir arkadaş bir resim paylaşmış 2021 e kadar güncelleme alacakmış diyor 3 yılı var yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphoneseci

İos 11.2.2 de pil performansı bu şekilde aldım diğer ios 11 sürümlerinden daha iyi bir performans aslında bu sürümde kalmayı tercih ederim ama apple pil ömrünü gösteren bir güncelleme yayınlayacakmış onuda kaçırmak istemem umarım yeni güncellemede performans düşüşü olmaz bu arada ben telefonu aldığımda ios 10.3.1 ile kutudan çıkmıştı aranızda ios 9.3.3 ve sonraki sürümleri kullanmış olan varsa bataryanın performansını yazabilirler mi yani 7 saat kullanımdan fazla performans alıyorlarmıydı

bende de 10.3.2 var ios 10.3.1 ile 11.2 pil ömürleri karşılaştırması nasıl sizce geçmeli miyim

• erkutk84 kullanıcısına yanıt
    3 yıl güncelleme alacak ama güncellemeyle öldürecek mi veya telefon güncellemeyi kaldırabilecek mi o var birde. 4 inç kullanabilir miyim bilmiyorum biraz işlemciden biraz da pil süresinden feragat edip 6 mı alsam diyorum. kullanan arkadaşlarım hala memnun
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.