Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guitar2006

Uzun süre 7 plus kullandım ancak telefon çok büyük ve ağır. Özellikle yaz aylarında beni çok yordu. Şimdi vatandan 2199 tl ye 128 gb iphone se alıyorum

128 gb'ı vatan dan nasıl aldınız? Ben 2900 tl olarak görüyorum.
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Vatan mağazalarda 2199 tl ye satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    2021 e kadar güncelleme alacak deniyor se için.

• guitar2006 G kullanıcısına yanıt
    Listeye dikkAt ettiyseniz çıkış yılına hep 5 sene ekleyerek hesap etmişler ki bu çok normal eylülde yeni model ve yeni ios sürümü çıkar ondan sonra 5 sene aynı şekilde devam eder. Ama Se tamamen istisna bir model. Mart ayında ios 9.3 du sanırım bu versiyonla tanıtıldı. Yani 6s den 5-6 ay sonra. Se ile 6s donanım olarak çok benzer cihazlar 6s ile birlikte se güncelleme ömrü bitecektir. Haa olduda bir fazla güncelleme aldı o zaman kullanmak işkence ötesine geçebilir. Son güncellemer iphone ların fişini çekerken üzerine +1 sürüm gelirse neler olur siz tahmin edin. Bana kalsa ios 11 den sonrasını da vermeseler olur :)))

Ekleme: listede hata var zaten. 5c için destek 2018 yazılmş ama 5C son güncellemesini ios10 ile aldı ve bitti. İos11 desteği mevcut değil 5c için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 27 Aralık 2017; 20:34:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Se nin önünde 2 yıl var diyebilir miyiz o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitar2006 -- 27 Aralık 2017; 21:44:11 >
  • 2.el se için fiyat aralığı ne olmalı arkadaşlar, ortalama 8-10 ay arası garantinin olduğunu var sayarsak kozmetik olarak da sıkıntısı yoksa 16-32 gb cihazlara 1200-1400 arası fiyat veriliyor

bu fiyatlardan alınmalı mı yoksa 1700 seviyesinden sıfır mı almalıyım
    çok iyi 👍

• --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    yüzde 99 ios 11 ile gelir

Evet 2 sene daha yazılımsal destek alıcaktır apple dan. Umarım keşke vermesin diyeceğimiz günler gelmez 👀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani şu telefon kılıfsız 10 numara da kıyıp çıkartamıyoruz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Kasası zayıf. En ufak bir sert zemine düşmede zedeleniyor.

• Le Chifre kullanıcısına yanıt
    bende 1 senedir kullanıyorum telefonu. hep kılıfla kullandım 15-20 gündür kılıfı attım meğerse telefon güzelmiş dedim
    ikinci elde satarım diyorsanız kılıfla kullanın benim gibi ölene kadar benle bu tel diyorsanız hiç uğraşmayın atın kılıfı gitsin
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Doğru haklısınız. Benimle yaşayacak deyip çıkartmak lazım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kılıfı çıkarınca da cihazı kavraması zor oluyor. Sırf bu sebeple silikon kılıf kullanıyorum.

• merhaba çok övdüğüm ve sevdiğim iphone se telefonum deyim yerindeyse eriyor. Yaklaşık bir aydır ekrana dokundukça kuvvetlice çıt çıt ediyordu lakin ben bunu ekran koruyucunun yapışmadığı için oluşturduğunu sanıyordum ve umursamadım fakat ondan değilmiş. son iki haftadır arada sırada ekran kararıyor bir iki saniye ve siyah çizgiler çıkıyor sonra düzeliyor. (muhtemelen batarya şişti ve ekranı kaldırdı yukarı kabloları zorluyor temessızlık ediyor ayrıca kronik sorun diyenlerde var) apple desteği aradım ve onlarda analiz etti çıkan raporda birde cihazımda bluetooth arızası olduğunu tespit ettiler bende randevu aldım bakalım ne olacak

• Garanti sürüyomu telefonuzun

• ramazannazmiye R kullanıcısına yanıt
    evet 5-6 ay civarında bir süresi kaldı

• Muhtemelen cihaz değişimi olur

• ramazannazmiye R kullanıcısına yanıt
    bluetooth arızası ciddiyse banada öyle geliyor hayırlısı bakalım 😁

• Arkadaşlar bugün SE gold rengi satın aldım ancak şöyle bir şey fark ettim. Kutudan üzerinde çıkan jelatini söktüm ama sanki ekranda bir tane daha plastik gibi bir cam varmış gibi hissediyorum. Bu kanıya varmamın sebebi home tuşunun ve üst kısımda ki hoparlörün etrafında bariz kayma olması. Hani temperli cam alıp ekrana yamuk yapıştırırsınız ve bunun görüntüsü sizi rahatsız eder ya, aynen öyle bir görüntü var bahsettiğim bölgelerde. Umarım durumu izah edebildim. Yardımcı olabilecek var mı bu görüntü herkes de mi var acaba?
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.