Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ios 10 da klavye sesi kısık mı bana mı oyle geliyor bir çözümü var mı acaba bilen duyan gören?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yucelbro kullanıcısına yanıt
    Ben zaten klavye sesini kapatıyorum, çok önemli bir sorun olmaz benim için.

• apple store dan 2 ay önce aldım ios 9.3.3 ile geldi hiç güncellemedim güncellemeyide düşünmüyorum ferrari motorunda clio gibi yakıyor resmen batarya konusu 9.3.3 te çok başarılı resmen bataryayı bitiremiyorum oyun video mail ama nafile sabah 9 evden çıkıyorum akşam 8 giriyorum hala %50 yıllardır bu kadar uzun bataryası dayanan bir telefon kullanmadım resmen bitmiyor ios 9 da olan arkadaşlar bence hiç güncellemesinler
  • asd20101 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç bir sorun yaşamıyorum gayet yeterli ama tabi bu çok göreceli sizin için yeterli olur mu en iyi siz bilirsiniz esasında. Ben Sosyal ağ+ bi kaçtane oyun ve yaklaşık 20 civarı şarkı barındırıyorum Fazlasına da ihtiyaç duymuyorum. Şuan da hali hazırda 5gb alanda boş benim için 64 gb gereksiz idi.
  • 4 ya da 5 gün oldu olalı çok memnunum

Sarj:

• Hepsiburadadan sipariş ettiğim Spigen Liquid Armor Crystal Clear kılıf geldi ve beklentilerimi boşa çıkarmadı. Gerçekten güzel ve estetik duruyor. Eğer zamanla sararma yapmazsa Spigen yapmış derim. Kılıfın normal fiyatı 60TL, hepsiburadada 45TL. Spigen indirmi hala devam ediyorsa bir bakın derim...
    Dikkat ederseniz İos 10 da sadece klavye sesi değil bütün bildirim sesleri kısık... Hala bir çözüm üretemediler. Umutla bekliyorum...
  • Kameranın sesini kapatamıyoruz sanırım.

İnstagram, facebook bildirimlerinde de ses duyduğumuz yok.

Şu sorunları çözseler kafam rahat olacak, ekran koruyucu ve kılıf bakacağım ama kafam rahat değil. Ya alışacağım ya da satacağım.
  • Ben bugun cevrimici destekten randevu aldim aradilar telefonla yazilim bolumune baglandik ordaki mudurle gorustuk vs sonunda klavye sesinin kisik oldugunu genel bir sorun oldugunu ios10 guncelleyince oldgumu telefonun bozuk olmadigini anlatabildim en sonunda geribildirim olarak gonderdik bakalim
    iyi yapmışsınız hocam bir el atsınlar şu olaya iyi olur...
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Telefonun Ayarlarından bildirimler kısmındaki facebook instagram bildirimleri ve sesleri açık mı?
    Bir de instagramın anında ilet bildirim ayarlarındaki sesler açık mı?
    Bunlara baktınız mı?
    Bildirim ayarlarindan başlıklardan uyarilar a değiştirip deneyin birde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • işlemci tsmc mi samsung mu ?
  • Deneyeceğim hocam, size de geri dönüş yapacağım.
  • Açık, denedim fakat ekrana bildirim geliyor ancak ses yok.
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    hangisinden ses gelmiyorsa programı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. Yaptıysanız Bu sefer sesler kısmındaki ayarlara bir bakın.
  • Uygulama içi ayarları da kontrol etmenizde fayda var, hatırladığım kadarıyla Messenger'da ses uygulama içinden açılıp kapatılıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşimin iPhonu'nda da aynı sorun var. Whatsapp sesli bildirim ile mesaj alırken İnstagram, Facebook, Swarm bildirimlerinde ses gelmiyor. Ayaralar-Ses kısmını kontrol ettim klavye sesleri hariç hepsi açık.

Messenger dün videolu arama geldi sesli olarak uyarıyor. Sıkıntı fb,ig,sw(yani diğer aktif uygulamalarımda)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Eşimin iPhonu'nda da aynı sorun var. Whatsapp sesli bildirim ile mesaj alırken İnstagram, Facebook, Swarm bildirimlerinde ses gelmiyor. Ayaralar-Ses kısmını kontrol ettim klavye sesleri hariç hepsi açık.

Messenger dün videolu arama geldi sesli olarak uyarıyor. Sıkıntı fb,ig,sw(yani diğer aktif uygulamalarımda)

İki dakika önce bu mesajı yazıp gönderdikten hemen sonra fb doğum günü hatırlatıcısı bildirim geldi ve ses çıktı. İlk kez fb bildirim sesi duydum. Uygulama silip yükleme yapmadım ama nedense ses geldi. Diğer uygulamalarda da bildirim gelince kontrol edeceğim. İnşallah düzelmiştir.

• bugün iphone se aldım 9.3.5 ile geldi. tsmc işlemcili.
    ios 10 a geçmemi tavsiye eder misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.