Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ultrhasan42 , hayloft , hayloft Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü4 Mobil
5 sn
33.032
Cevap
1.168
Favori
3.402.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hepsiburada'dan aldığım iphone 11 aldım geri alma kampanyası kapsamında eski telefonu geri göndereceğim (iphone 8 plus) eski telefonun hb nin sorduğu sorularda adaptör kablo kulaklıkla ilgili bir soru yok, bunları göndermezsem verdikleri fiyattan kesinti yaparlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fr33b7y

Arkadaşlar merhaba,

hepsiburada'dan aldığım iphone 11 aldım geri alma kampanyası kapsamında eski telefonu geri göndereceğim (iphone 8 plus) eski telefonun hb nin sorduğu sorularda adaptör kablo kulaklıkla ilgili bir soru yok, bunları göndermezsem verdikleri fiyattan kesinti yaparlar mı?

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyalarında şarj adaptörü kablo kutu gibi aksesuarlara ihtiyaç yok, çünkü sadece cihazı alıyorlar.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

• hepsiburada.com'dan satıcı hepsiburada ise iPhone 11 64 GB almak güvenli olur mu sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

hepsiburada.com'dan satıcı hepsiburada ise iPhone 11 64 GB almak güvenli olur mu sizce?

Sıkıntı olmaz hepsiburada'nın sattığı apple ürünlerinin hepsi apple türkiye garantilidir.

• İphone xr a ek 1000 tl ödeme var
    Çöp telefon bulup 5199 a alinabilir
    300 tl de hepsi papel var sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransadaki adam 1379 Birim paraya en son model en lüks modelini alırken bizdeki istenen paralara bak...

Lanet olsun böyle düzene ya.

• Sheva24 kullanıcısına yanıt

Almıyorlar hocam. Bende sordum aynısını. Yurtdışı cihazlarını almıyor hiçbir teknoloji mağazası.

• ciho. kullanıcısına yanıt
    Pasaporta işlenmiş olsa bile mi?hadi ya heveslenmiştim bende 13 alırken 1500 düsecek diye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aynen öyle. Bende de XS Max var pasaport kayıtlı. Almıyorlar kesinlikle. Yurtdışı telefona bulaşmıcam zaten bir daha. Satması dert, garantisi dert.

• freedom11 F kullanıcısına yanıt
    boya kalkması siyahta da oluyor mu?

beyazda olmuyor mu?

Siyah almayı düşünüyordum. Beyaz almaya karar verdim. Teşekkürler bilgi için.

• ciho. kullanıcısına yanıt

Ben haziran 2019 öncesinde yurtdışından alınan 7 Plus cihazımı hepsiburada'da eskiyi gönder kapsamında değiştirerek iphone 11 satın aldım. (Kasım 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avcı001 -- 27 Eylül 2021; 14:29:56 >
  • Hepsiburada'nın aldığını bilmiyordum hocam. Vatan, MediaMarkt, Teknosa' ya sormuştum ben kendi telefonum için. Onlar almadıklarını söylediler. Hepsiburada alıyorsa gayet iyi.

Valla şimdi baktım benim cihaza gayet iyi teklif verdiler. XS Max var elimde yurtdışı kayıtlı. Tanıdık telefoncu 5500 dedi HB 6000 küsura alırım diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciho.

Hepsiburada'nın aldığını bilmiyordum hocam. Vatan, MediaMarkt, Teknosa' ya sormuştum ben kendi telefonum için. Onlar almadıklarını söylediler. Hepsiburada alıyorsa gayet iyi.

Kendisi almıyor birkaç telefoncuyla anlaşmışlar onlara gönderiyorsunuz telefonu ama genelde sitede verilen fiyatın yarısını veriyorlar saçma sapan bahanelerle fiyat kırıyorlar.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Siyah renk bence en iyi renk illa telefonun kendini göstermesi lazımmıs ya :) kenar çerçeveleri göze cok Batıyor ya açık renkte siyah mis gibi bu konu avantajlı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

yurtdışı cihazlar için belirlenen tutarın %10'unu veriyor teknosa. Yani 500 TL cihaza biçtilerse 50 Tl veriyorlar ancak orada da 300 TL altı şartı koşmuşlar.

Yurtdışından alınan “yolcu yanında getirilmiştir” kaydı yapılan geri alım koşullarını sağlayan cihazlar için geri alım bedeli, cihaz geri alım bedelinin %10 ‘u olarak değerlendirilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için eski cihazınızın geri alım bedeli min. 300 TL olmalıdır.

www.teknosa.com
    Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyası 2019 | Teknosa
    https://www.teknosa.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur-kampanyasi
  • Barce kullanıcısına yanıt
    Yani hicbir işe yaramıyor bu pasaport kayıtlı iphone 6.teşekürller cevap için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.