Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kamilhan10 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
32.835
Cevap
1.161
Favori
3.373.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donanımcı123

satıcısı amazon olan tüm iphonelar apple türkiye garantilidir.

Alıntıları Göster

Bu arada hem Amazon TR hem DE ile konuştum. Maalesef dediğiniz gibi değil. Bu telefonlar Amazon TR garantisinde sadece. Israrla bizi arayacaksınız diyorlar. Amazon DE ile görüştüm aynısını doğruladılar. Siz de arayın ve ısrarla Apple TR garantisini sorun anlarsınız. Çünkü daha önce başıma geldi Apple merkezleri bakmıyor direk Amazon ilgileniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatihcan34 kullanıcısına yanıt

Tamam hocam, sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Bu arada hem Amazon TR hem DE ile konuştum. Maalesef dediğiniz gibi değil. Bu telefonlar Amazon TR garantisinde sadece. Israrla bizi arayacaksınız diyorlar. Amazon DE ile görüştüm aynısını doğruladılar. Siz de arayın ve ısrarla Apple TR garantisini sorun anlarsınız. Çünkü daha önce başıma geldi Apple merkezleri bakmıyor direk Amazon ilgileniyor.

Alıntıları Göster

Bir yanlışlık olmalı. Ben bu konuyu apple destek ile görüştüm ve amazon türkiye’nin sattığı ürünlerin 2 yıllık apple türkiye garantili ürünler olduğunu teyit ettiler. Zaten amazon türkiye’ye stok sağlayan da apple türkiye. Amazon’dan 12 alan arkadaşlarım var hepsinde 2 yıllık garanti görünmekte ve apple destek de doğruladı.

Amazon’da bir de yurtdışından gelen siparişler var onlar için durum farklı olabilir ama gördüğüm kadarıyla apple ürünlerinde yurtdışından satış yok.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

Doğru çoğu Apple ürünü öyle. Ancak şu an ön sipariş olanlar değil. Arayın ısrarla sorun Apple TR garantisini siz de duyun.

• Apple Türkiye garantisi yazmayan ürünlerin garantisi Amazon'a ait. Daha önce başıma geldi oradan biliyorum.

• amazon
    Apple iPhone 12 (64 GB) - Beyaz
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08NVRQJLN?th=1

9.579,85 TL

• Zombitch kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de apple garantisi dışında resmi olarak satılan ürün yok. Resmi ürünlerin hepsi Apple garantilidir. Farklı bir garanti durumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

Apple Türkiye garantisi yazmayan ürünlerin garantisi Amazon'a ait. Daha önce başıma geldi oradan biliyorum.

yok öyle birşey. seri numarası /tu şeklinde biten tüm iphonelar apple garantili.

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Türkiye'de apple garantisi dışında resmi olarak satılan ürün yok. Resmi ürünlerin hepsi Apple garantilidir. Farklı bir garanti durumu yok.

Var… Daha önce de oldu. Amazon’u arayın sorun

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Amazon yetkili satıcı ama servis hizmetini yine apple servisleri veriyor. Amazon garanti hizmeti veremez, böyle bir servis ağı yok.
  • madmax50 kullanıcısına yanıt

Evet ancak Zorlu veya Akasya bakmıyor

• arkadaşlar 8500 lira bütçem var. tek kriterim 128 gblık depolama.

direkt 11'i almalı mıyım yoksa ip13 resmi satışa geçtikten sonra ip12 128lik fiyatı 8-9 bandına düşer mi acaba? 12 mini kısmı da var daha aşırı kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

arkadaşlar 8500 lira bütçem var. tek kriterim 128 gblık depolama.

direkt 11'i almalı mıyım yoksa ip13 resmi satışa geçtikten sonra ip12 128lik fiyatı 8-9 bandına düşer mi acaba? 12 mini kısmı da var daha aşırı kararsız kaldım

11 alın geçin derim.

Döviz kurları yükseliş trendinde. Bu saatten sonra 12 almak için berklerken fiyatlar yükselebilir. 11 kullanıyorum gayet memnunum.

• noxiousu kullanıcısına yanıt

1 aydır fiyatları takip ediyorum daha yeni 12'yi 9500'e gördüm

12-128 gb'nin 9000₺ altına inmesi Fenerbahce'nin şampiyonlar ligine gitmesiyle eşdeğer hocam

Not:Fenerbahceliyim :d

• amazon
    Apple iPhone 11 Akıllı Telefon, 128 GB, Siyah, Kulaklık ve Adaptör Hariç (Apple Türkiye Garantili)
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08PQ1JPX9?th=1

Bu Amazon'a gıcık oluyorum. Kur düşükken fiyatları normal veya üstünde oluyor. Kur yükseliyorken en düşük fiyatı veriyorlar hemen

• medicifamily kullanıcısına yanıt

12 mini de ekran-batarya konusu sıkıntı. sanırsam 11 alıp önüme bakacağım :) teşekkürler

• noxiousu kullanıcısına yanıt

batarya sıkıntıda ekran neden sıkıntı onu anlamadım :) muhteşem bi oled ekrana sahip. biraz daha kucuk oldugu için diyorsanız bişey diyemem ancak aradaki ekran boyutu için takoz gibi iphone 11i tercih etmezdim ben.

• mediamarktta sadece mağazada mı buyback kampanyası var ?

• metinTasci M kullanıcısına yanıt

ben iphone'da full siyah arka plan kullanırım, geçen ay 8 plus'tan mini'ye geçtim

siyah ekran koruyucu ya bakınca dedim benim bugüne kadar kullandığım siyah arka plan siyah değilmiş :D mini'deki oled ekran siyahını görünce

ama ben şu ara telefonu az kullanıyorum bende mininin şarjı şu an 3 yıllık 8 plus'la aynı gidiyor

yaptığım şeyler spotify, insta, twitter, tinder, whatsapp

yani 5 saat kullanım alıyorum minik olması cepte rahat taşımak hoşuma gidiyor ama bugün alıcak olsam 12 alırdım herhalde

• medicifamily kullanıcısına yanıt

bende öyle düşünüp 12 pro aldım :)

• 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.