Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MÜJDATTAŞKAN VOMFI Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
32.820
Cevap
1.161
Favori
3.371.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 ön satışta 500tl civarı kampanya yapacak bir banka olur mu? geçen sene en para bi kampanya yapmıştı ama tarihi hatırlamıyrum.. 12 128 gb alacaktım 13 serisi 128 ile başlıyor onu almak daha mantıklı fiyatlar yakın 1 yaş eski telefon almanın manası yok.

• corsairms kullanıcısına yanıt

çok iyi fiyatmış yazık oldu

• Arkadaslar iphone 11 256 gb aldim hanima amazondan 7930₺ olarak. Normalde 12 mini bakiyordum ama fiyat uygun gelince ve 256 gb olunca 11 aldim. Kendimde düz 12 kullaniyorum acaba 11 pisman edermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthbsbg -- 21 Eylül 2021; 10:30:7 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • -gg- kullanıcısına yanıt

8500 hb de şu anda, bu iki hafta içinde daha da çok düşeceğini düşünüyorum ben.

• 12 mini 128yesil dip fiyat 8.499 TL hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihcan34

8500 hb de şu anda, bu iki hafta içinde daha da çok düşeceğini düşünüyorum ben.

Aynen hocam indirime girer artik dahada dusecektir

• 12 mini amazon da 8090 TL bılgınız olsun. Fakat iphone 11 pil yonunden daha iyi dgl mi. Neden 12 mini alınsın?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ibrhmdgnlr kullanıcısına yanıt

bazıları küçük telefon istiyor hocam. özellikle iş hattı olan arkadaşlar taşıma kolaylığı için.

youtube iphonedo faruk da mesela mini kullanıyor.

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Anladım bi fiyatlar dip yapsa da alsak 11 veya düz 12 😊

• ibrhmdgnlr kullanıcısına yanıt

Kasım ayında bende düz 12 - 13 düşünüyorum hanıma doğum günü hediyesi takip ediyorum bende. Mor rengi için mor olan iphone 12 istiyordu bakalım ne olacak :)

• fthbsbg F kullanıcısına yanıt

hanım 11 kullanıyor, ben 12. 11 pişman etmez. şarjı 12'den iyi gidiyor. hanımlar zaten büyük ekran seviyor. asıl 12 mini alsanız hayal kırıklığı olurdu.

• iPhone 11 6872tl 64gb Trendyol

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Ben de 11.11’de İphone 11’i çekle puanla 5.999 bandına alınabilir şeklinde düşünüyorum. Son bir vurgun peşindeyim. Olmazsa 7K bu telefonun piyasadan kalkıncaya kadar sabit fiyatı demektir.

• wakrupalice kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 bende düşünüyorum ancak sirf nfc ile ödeme yöntemi bile benim için çok önemli.

Axess ile %3 ten ayda en az 50chip geliyor. Çift uygulama avantajindan tut bir cok avantaji ile android benim icin degisilmez ancak iPhone 11de tip olarak çok hoşuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Ben de 11.11’de İphone 11’i çekle puanla 5.999 bandına alınabilir şeklinde düşünüyorum. Son bir vurgun peşindeyim. Olmazsa 7K bu telefonun piyasadan kalkıncaya kadar sabit fiyatı demektir.

bu n11 11/11 çekleri nasıl temin ediyoruz hocam vakti geldiğinde ? satın mı alcaz yoksa kupon yüklenmesini mi beklicez ?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Satın da alınıyor (hızlı olup alabilirseniz) ücretsiz de dağıtılıyor (kim önce tıklayıp hesabına eklerse)

• quote:

Satın da alınıyor (hızlı olup alabilirseniz) ücretsiz de dağıtılıyor (kim önce tıklayıp hesabına eklerse)

anladım hocam. peki bu çekler ne zaman dağıtılmaya başlanır sizce ?

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Ekim gibi başlar reklamları dönmeye. Ekim ortası gibi başlar kuponlar dağıtılmaya. Kasımın 11’ine kadar dağıtılır işte

• quote:

Ekim gibi başlar reklamları dönmeye. Ekim ortası gibi başlar kuponlar dağıtılmaya. Kasımın 11’ine kadar dağıtılır işte

çok teşekkür ederim

• 64 gb iphone 11 için en uygun yer neresi arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.