Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

11 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 16 Misafir (15 Mobil) - 1 Masaüstü26 Mobil1 iOS21 Android
5 sn
13.595
Cevap
522
Favori
1.035.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2808
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 522
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (277 mesaj) yeminlihipokrat (142 mesaj) TwiNChiL (138 mesaj) e_capkan (108 mesaj) Onurmsq (103 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7272 mesaj) Mobil (4251 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (831 mesaj) Uygulama (1340 mesaj) (152 mesaj) (132 mesaj)
  • @
50 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    4069 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

6s kullanıyorum sırf batarya için 11 alacaktım ama böyle kalas telefon yok (benim yorumum)

tek el ile kullanım vs hakgetire sanırım hd ekran var görüntü garip o kadar para verip katlanamazdım batarya için

6s e batarya aldım valla canavar gibi oldu :) he 11in kamerasına laf edemem oda ayrı

eve SE almıstım su SE nin bataryası biraz daha iyi olsa idi 11 in işi cok zorlasırdı

ben de 6'ya batarya alacağım bu gidişle

|
    |
  • Binbaşı
    1094 Mesaj

Hocam bunda bi terslik var gibi. Yeni Modeller eskilere göre bildiğin dökülüyor. 11 nasıl 3d gaming testinde en iyi batarya performansını verdi. Ekranın etkisi olabilir sanırım :) yorumlayabilecek olan varsa merak ettim
    |
    |
    cn_e kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1071 Mesaj

Benimde başıma gelmişti sanırım tamamen apple sunucularıyla alakalı bir süre bekledim ve etkinleşti
    |
    |
    Drazen016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: syttnc

Ben de 11 düşünüyordum aslında ama bu yorumunuzdan sonra acaba 12 mini mi alsam diye ikilemde kaldım. Dediğiniz gibi 5.4 inç küçük bir ekran değil aslında. 12 mini nin hem ekranı OLED hem işlemcisi vs daha iyi. Kararsız kaldım :)

mağazada inceleyin. Deneyin, öyle karar verin. Mini nin boyu 8 ile neredeyse aynı. Ama ekranı 8 den büyük.

• Teğmen
    130 Mesaj

Mağazalar açılinca bir bakiyim ben. 12 mini icin tek takıldıgım yer boyutu. Eğer küçük gelmezse 12 mini alırım direk.
    |
    |
    aksinaletinsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

Hocam ben 6.1 inçlik Xiaomi Pocophone telefondan bugün 12 Mini'ye geçtim. Hafif ve tek elle kullanabilen telefon kullanmayı özlemişim. Ekran boyutu hiç de öyle küçük gelmiyor insana, ben risk alıp bakmadan aldım fakat çok memnun kaldım.

|
    |
    syttnc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5073 Mesaj
    gittigidiyorda media markt iphone 12 mini 7760 tl. ( sepette )
    75 tl çip para veriyormuş.

7685 tl

kişiye özel 3600 tl üstü alışverişe de 30 çip veriyor.

7655 tl. çok iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 11 Mayıs 2021; 22:59:14 >
  • Teğmen
    136 Mesaj

|
    |
    beytepeli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    130 Mesaj

Hocam peki batarya performansi nasil. yorumlar genel olarak pek iyi değil.
    |
    |
    Drazen016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

Hocam bendeki Xiaomi özellikle Miui 12'den sonra şarj tüketimi çok artmıştı. Yoğun kullanımda günde mutlaka 1 ya da 2 sefer şarja sokmak zorunda kalmaya başlamıştım. Kağıt üstünde Mini'nin bataryası 2227 mah ama hiç öyle hissettirmiyor. Zamanla daha iyi bir fikir sahibi olurum fakat bunu da günde 1 kere şarja taksam benim için değişen bir şey olmuyor zaten. Benim asıl amacım daha stabil, daha hafif ve küçük bir telefona geçmekti. Mağazalarda kapalı olunca bakmadan almış oldum ama pişman olmadım. Yine de mağazalar açılsın gidip şu iPhone 11'e bakacağım, kıyaslama için  Daha iyi batarya ömrü olsun diye hem daha güçsüz işlemci hem FHD olmayan bir ekran hem de ağır bir telefon almak istemedim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

Yakın zamanda 12 mini 128 gb almayı düşünüyorum. Kampanyalı indirimli bir şekilde nasıl alırım yardımcı olur musunuz?

• Teğmen
    103 Mesaj

Ekranda sıkıntı yaşamazsın da bataryada ne olur bende merak ediyorum
    |
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj

X kullanıyorum ama 11 e geçeceğim.Telefondan memnunum ama aradaki fiyat farkı bana baya az geliyor.Bi ara 12 mini düşündüm ama 6s den 6s plusa geçince bile pil farkını çok net hissettiğim bir noktada mini gibi pili düşük bir cihaza geçmek tamamiyle aynı acı senaryoyu yaşamaktan farklı olmayacaktır diye düşünüyorum.İos sürümü geliştikçe o küçük pillerin farkı çok hissedilir oluyor.O yüzden 11 daha iyi bir yatırım bana göre.

• Yüzbaşı
    444 Mesaj

128 Minj için Hepsiburada 800 TL aksesuar indirim kampanyası var. En mantıklısı o şu anda. Cihaz 8700’e geliyor.
    |
    |
    Flakes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Dün kısa süreliğine sanırım gittigidiyorda (satıcı mediamarkt) beyaz minilere sepette 200 tl indirim yaptı 7800 oldu o yüzden sormuştum hocam. ama evet şu an hepsi aynı kendi sitesinde

|
    |
    trakya13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 21guns

X kullanıyorum ama 11 e geçeceğim.Telefondan memnunum ama aradaki fiyat farkı bana baya az geliyor.Bi ara 12 mini düşündüm ama 6s den 6s plusa geçince bile pil farkını çok net hissettiğim bir noktada mini gibi pili düşük bir cihaza geçmek tamamiyle aynı acı senaryoyu yaşamaktan farklı olmayacaktır diye düşünüyorum.İos sürümü geliştikçe o küçük pillerin farkı çok hissedilir oluyor.O yüzden 11 daha iyi bir yatırım bana göre.

ip11 batarya performansı gayet iyi hocam. sırf bu yüzden 11'de kaldım. Ayrıca ekran vs "inanılmaz" değil,fakat "iğrenç,çok kötü,ölü" falan da değil. Keyifle kullanıyorum diyebilirim. Ağırlık vs umrumda olan şeyler değil açıkcası.

Mini almama sebebim batarya. Hala 12 bakıyor olma sebebim kamera. (hobi olarak seviyorum)

13 gelsin,duruma göre hareket edeceğim. Bu yıl yapabileceğim yükseltmeleri yapıp,uzun süre teknoloji yatırımı yapmamayı düşünüyorum.

|
    |

• Çavuş
    92 Mesaj
    Ben 11 den 12’ye geçtim, görüşlerim; neredeyse aynı boyut olup 11in nasıl bu kadar ağır hissettirdiği oldu elime alır almaz, ekran gerçekten geçmeye değdi baş ederim dedim ama 11 ekranı gerçekten vasat, pil farkı hissetmedim, kamera 1 model yükselmeye rağmen gerçekten çok değişti, YouTube için videolar çekiyorum aktif kullanan biri için fark etmemek elde değil. Magsafe, yatmadan önce telefonu komidine bırakarak şarj etmeni sağlıyor doğrulup şarj kablosunu arayıp bulup takmak ufak ama etkili bi konfor.
  • Çavuş
    46 Mesaj
    12 mininin pili 11 den daha fazla gidiyormuş.
    https://www.youtube.com/watch?v=w-06tbGqGs4&feature=youtu.be
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yaya39

12 mininin pili 11 den daha fazla gidiyormuş.
    https://www.youtube.com/watch?v=w-06tbGqGs4&feature=youtu.be

hocam birden fazla kaynağı kontrol edin. genel olarak batarya performansı yorumları zayıf 12 mini için(abartıldığı kadar kötü mü,bilemiyorum). Iphonado da bakmıştı,kontrol edin derim.

11'in batarya performansı,bence,gayet iyi çünkü. Performansları "benzer" dahi olsa tercihimi değiştirirdi,bayağı araştırdım. Yine de tekrar araştırmaya başladım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swashbuckler55 -- 12 Mayıs 2021; 13:50:45 >
  • Binbaşı
    1496 Mesaj

Daha iyi demek zor ama 11 ve 12den çok çok kötü demek yanlış yönlendirme olur diye düşünüyorum, hangi testi izlesem hemen hemen 1 saat fark oluyordu aralarında.
    |
    |
    yaya39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,487
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.