Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.031
Cevap
1.168
Favori
3.402.878
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartı ekstresi yenilenmediği için kampanyayı kaçırdım çok üzgünüm. Dört gözle bugün almayı bekliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolivva06 kullanıcısına yanıt

6 marta uzaltidi yazmisti birisi. Denediniz mi indirim kodunu?

• Hocam saat 00.00 dan itibaren fiyatlar yükseltildi iphone 11 128 gb 8.499 TL oldu kodda işlemiyor.

• iSo-9001 kullanıcısına yanıt

Hocam öyle bir bilgi yok nereden okudunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteShadoww

su sekilde ne zaman yasicaz acaba;
    -aldigimiz telefona cam filmi kilif gibi korumalara para vermeden sifir hissiyatini elde hissederek telefon kullanmayi,
    - aldigimiz urunun daha alirken seneye kaca satarim diye dusunmemeyi
    -nasil olsa en iyisini bile alirim ama gerek yok bu ihtiyacimi fazlasiyla gorur diyip onda bunda var bende neden yok diyip maasinin 3 te 1 ine degilde maasinin 3 kati borclanip telefon almamaya ne zaman baslayip yasayacagiz merakla bekliyorum.

Galiba hiç bir zaman :(

6s kullanıyorum artık telefon bağırıyor değiştir diye ama para yok telefonlar çok pahalı maalesef

• fiyatları artırmışlar kacırdık..

• Turkcell o fiyatlara hic bise satamaz.Yarindan sonra tekrar indirim olacaktir.Kovalayin.

• Kolivva06 kullanıcısına yanıt
  • Güzel fiyatlardı kaçırdık . Adamlar fiyatları hem indirmişti hemde indirim kodu vardı . 64 gb 11 7049 a , 128 gb 11 7649 a geliyordu . Döviz kurundaki yükselmeyle bir daha bu fiyatlara gelir mi meçhul .

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Limit olsaydı direk alacaktım kaçırdık gerçekten

• Alexander Moltisanti kullanıcısına yanıt

Bende de yoktu , iki gün sonra yenilenecekti :(

• Az once turkcell musteri hizmetleri arayp siparisi teyit etti. Istandlbuldayim, en gec yarin size ulasir dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEGHRİ -- 1 Mart 2021; 9:54:2 >
  • Kampanyayı sordunuz mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: MadMen

Turkcell o fiyatlara hic bise satamaz.Yarindan sonra tekrar indirim olacaktir.Kovalayin.

Bu ülkede bir telefona 15 bin ₺ verenler oldukça neden satamasin ki. Sana bana satamaz, alacak olan zengin çok.

• gürgençlerin n11 de sayfasında stok var gozukuyor..tıkla kuponlarda var..eğer stok varsa ve kupon+ kredi kartı kombosu düşünen varsa alabilir diye düşünüyorum..

mesela

https://www.n11.com/urun/apple-iphone-12-64-gb-apple-turkiye-garantili-1639438?magaza=gurgencler

10000tl üstü 222tl lık kupon var..world carda 50 tl puanda var..garantipayda 100tl lık kampanyada varmış..

iphone 12 64gb:10539TL-222TL-50TL=10267TL ye geliyor..10999TL den 10267TL ye..değerlendirmek isteyen varsa bakabilir tabii stok sorunu yoksa..

• johnny lenn kullanıcısına yanıt

İndirim kovalaman da 500tl falan. 1000tllik indirim bile yok. 100euro. Yurtdışında muhteşem cumada telefonları yarı fiyatına veriyorlar.

• Bir sonraki 100-200 TL lik indirim fırsatı ! 8 Mart dünya kadınlar gününde olacağını tahmin ediyorum

• zaten gürgençlerin resmi sitesinde ip 12 64 gb 10279 lira https://gurgencler.com.tr/iphone-12-64gb-beyaz-mgj63tua-194252029923.html

hatta dün buna ek 400 lira maxipuan vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

Az once turkcell musteri hizmetleri arayp siparisi teyit etti. Istandlbuldayim, en gec yarin size ulasir dedi.

Dun aksam 11'de siparis verdigim telefon bugun 2 bucukta kolay gelsin ile anadolu yakasindaki adresime teslim edildi. Telefon TR cihazi dolayisi ile apple garantisi mevcut.

• An itibariyle Turkcell iphone 11 128 gb 7.989 TL olarak ürün fiyatını güncelledi fakat Beyaz renk yok.

• 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.