Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.063
Cevap
471
Favori
873.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2615
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 471
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (267 mesaj) yeminlihipokrat (123 mesaj) TwiNChiL (112 mesaj) beynimzenci (103 mesaj) Onurmsq (100 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6388 mesaj) Mobil (3889 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (721 mesaj) Uygulama (1340 mesaj) (54 mesaj)
  • @
42 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    550 Mesaj

Hattımız Turkcell olmasa da bu indirimden yararlanabiliyor muyuz?

• Yüzbaşı
    463 Mesaj

Evet hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kurabiyee Canavari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Evet hocam .

Siparişi bastım bende, hepsiburada da trendyolda almaktan iyidir diye.

iphone 11 128 gb 7800 tl ye geldı, turkcell garantili olması çok başarılı.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Yüzbaşı
    463 Mesaj

Rica ederim hocam . Haberi ben verdim ama bi ben alamadım :) güzel günlerde kullanırsınız İnş

|
    |
    Kurabiyee Canavari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Rica ederim hocam . Haberi ben verdim ama bi ben alamadım :) güzel günlerde kullanırsınız İnş

Sağolun hocam, 256 lık ıle 128 lık arasında bıraz gidip geldim.

Hepsiburada da 256 lık 8750 tl idi ordan da siparişim vardı ama türkcell garantisi ve 1000 tl daha az fiyata 128 lik almak daha mantıklı geldi.

Selamlar.

|
    |
  • Binbaşı
    1836 Mesaj
    Turkcell’den esim icin ip11 128gb aldim ben de bugun. Haber veren arkadasa cok tesekkur ederiz.

|
    |
  • Binbaşı
    1171 Mesaj
    Iphone 11 sistem dosyalRi ne kadar yer kapliyor? Ek arka kamera ile cekilen bir fotografin ortalama boyutu nedir? Bilen yardimci olursa cok sevinirim. Ona gore 64 veya 128 karar vericem.

• Yüzbaşı
    463 Mesaj
    Arkadaşlar herkese hayırlı olsun . Bende bu telefonu takip ediyorum , uygun olduğunu düşündüğüm için paylaştım . Alan arkadaşlara bir sorum olacak . World karta 6 taksit diyor . Telefon alırkende geçerli miydi taksit ? Bi dener misiniz ?

|
    |
  • Er
    10 Mesaj
    Hepsiburada, Apple’ın Türkiye’deki yetkili e-ticaret satıcısı oldu;

Hepsiburada, Apple ile yaptığı iş birliği kapsamında, Türkiye’de Apple ürünlerinin online satın alınabileceği tek resmi e-ticaret satış noktası olduğunu duyurdu. E-ticaret sitesi, iPhone, iPad, Apple Watch, Mac gibi Apple ürünleri için platformunda özel bir sayfa hazırladı.

07.11.2019 - 12:02 | Güncelleme: 07.11.2019 - 12:02

Eğer apple urunlerde satici hepsiburada ise garantide sikinti yok ;)

|
    |
  • Er
    10 Mesaj

iphone xr sistem dosyalari 7.48 GB buyuk ihtimal iphone 11 de aynidir max 7.50 GB olarak dusunulebilir.

|
    |
    SEGHRİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Şimdi telefonumuz bozuldu diyelim apple servisine değil turkcell servisine mi götürülüyor? Daha önce forumda sorulduğunda biri apple servisine goturebilirsiniz nereden aldığınız farketmez garantisi demişti

|
    |
    johnny lenn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Firmalarin suanki modu: mal satilsin sonrasina bakariz modu :))

Magaza fiyati ile online satislar (gurgencler ile turkcell magaza ve online site satislari) farkli . Magaza online satisa karismiyor kimle muhattap olacan tabiki musteri temsilcileriyle magazalar bizden almadiniz diyerek ilgilenmiyor musteriyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteShadoww -- 28 Şubat 2021; 20:23:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj
    Bugüne kadar apple yetkili servisine gidip de (parça desteği olmayan ABD vb. Ülkelerden alınan cihazlar dışında) "Siz cihazı şuradan almışsınız o yüzden biz destek veremeyiz" gibi bir cevap alan varsa bizimle paylaşırsa seviniriz
    |
    |
  • Kıdemli Yarbay
    1666 Mesaj
    Ya arkadaş ne kadar saçma sapan konuşuyorsunuz ya kardeşime 5 ay önce türkcell den iphone aldık sorun oldu direkt genpaya gönderdik yok şurdan almışn burdan almşn diye bişey yok saçma saçma konuşmayın

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Şimdi telefonumuz bozuldu diyelim apple servisine değil turkcell servisine mi götürülüyor? Daha önce forumda sorulduğunda biri apple servisine goturebilirsiniz nereden aldığınız farketmez garantisi demişti

''Ürünlerin garanti, onarım ve değişim işlemleri de satıcı firma tarafından yapılır.'' bu kafa karışıklığı için bilgi alalım dedik, turkcell'in verdiği cevap aynen bu oldu.

• Yüzbaşı
    686 Mesaj

Siz alacak mısınız peki bu durumda  

|
    |
    johnny lenn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Siz alacak mısınız peki bu durumda  

sağolsun arkadaş indirim haberini yazınca bir niyetlenir oldum ancak, apple turkiye garantisi muamması yüzünden kesin bilgi almak adına turkcell'e yazınca ve böyle cevap verince vazgeçtim. zira aynı husus gürgençler konusunda da öyle. sürüsüne olumsuz yorum görünce orayı da eledim. şu an ne yazık ki, işi sağlama almak adına teknoloji marketlerin indirimini bekliyorum

|
    |
  • Yarbay
    2104 Mesaj

Arkadaşlar, telefonu istediğiniz yerden alın, Apple Türkiye garantili oluyor. Apple, cihazı nereden aldığınıza, faturasına, kutusuna bakmıyor. Apple Support uygulaması üzerinden randevu alarak cihazı Apple Store ya da Apple Yetkili Servis`ine götürmeniz gerek. Support uygulamasından istediğiniz yerde servis hizmeti alabiliyorsunuz.

• Yüzbaşı
    463 Mesaj

Bende sizin dediğiniz gibi biliyorum . Apple nereden alırsan al Apple Türkiye garantilidir. Ancak buradaki arkadaşlar kafamı karıştırdı , anlamadım.

|
    |
    FatihTSFC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2104 Mesaj

Merak etmelerine gerek yok, arkadaşım 11 Pro`yu Turkcell`den aldı, 3 hafta sonra telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Apple Zorlu Center`a gitmek için randevu aldı ve gittiğinde Apple telefonu swapladı. Aksesuar vs. götürmenize bile gerek yok, iPhone olması yeterli. 

|
    |
    Bilisimci1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.