Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu fiyatları ben neden göremiyorum
  • İphone taksit oluyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paşalı kullanıcısına yanıt

Nasıl göremiyorsunuz. İndirim kuponu ile o fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Limit benim de yetmedi Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]  Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

1000 üzeri 75 lira diye bişey gelmedi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Turkcell pasaj iPhone 11 128 7799 , iPhone 64 7199 . İphone 12 10.249 . İndirim kodu İPHONE200 . World karta 150 TL bonus . Bugün son .

Hocam haber verdiğin için çok sağol iphone 11 64 gb beyaz telefonumuzu 7049 tl ye aldık 2 aydır pusudaydık sağolsun bir abimizin kartından nakit 7049 tl göndererek aldık

• 12 pro max mavi renk kalmamis. Siyahta almak istemedim mavinin rengi daha iyi diye. Birdahakine artik. Fiyatlar belki 15bin olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanki bildigim kampanyalar ;

1- Gurgencler (28 Subat bugun son) 3000 tl üzeri 150 tl ve 10000 tl uzeri 400 tl maximum karta maxipuan . online alisveriste acilmis kutu iadesi almazlar alacak arkadas tavsiyem kargo yetkilisj onunde acip pixsel cizik vs tum aksamlarina baksin aksi durumda tutanaksiz hicbir islem yapmazlar.

2- Migros market (3 mart son) iphone 12 64gb 9999 TL marketlerde satista.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteShadoww -- 28 Şubat 2021; 17:34:31 >
  • WhiteShadoww W kullanıcısına yanıt

Ben gürgençler’den aldım ama açık kutu mu gönderiyorlar anlamadım ne demek istediğinizi

• 3 gun once apple turkiyeyi aradim dedimki telefonu aldim geldi actim cizik ezik vs var napicam dedim 14 gub ininde kutu acilmista olsa iade hakkiniz var dedi.

sonra gurgencleri aradim dedimki aldik geldi actik kutuyu cizik ezik var tutanak tutulacak sonra degerlendiril dedi. yani aldiniz diyelim acip ezik cizik ten sonra kamera ses vs hepsini kontrol etmen lazim kargoda acilmis urunu iade almiyorlar apple turkiye gibi. peki dedim aldim kargocu getirdi paket hasarsiz ama acmadim gidip gurgeclerde magazada personel ile acsam dedim bana boyle bir zorunlulugumuz yok dedi . iyice suphelendim sikayet var ve eksi sozlukte yorumlara baktim guvenmedim kendi adima almadim

• isteyen benim bu sorduklarimi aynen apple turkiye ve gurgencler musteri hizmetlerini arayarak bilgi alablilir ben 2 farkli kisi ile gorustum ayri ayri aradim aybi seyler solendi gurgenclerden.

• Burdaki amacim hicbir firmayi kurumu vs karalamak degil kendim gibi tum tuketicileri bilgilendirmek ve korumaktir. Alip almama karari tamamen kisinin kendisine aittir bilginize

• apple ürünleri garantisi konusunda az önce turkcell'den aldığım cevabı aynen paylaşıyorum arkadaşlar:

''Merhaba, http://turkcell.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünler resmi distribütör ve ithalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin garanti, onarım ve değişim işlemleri de satıcı firma tarafından yapılır.''

yani burdan anlaşılıyor ki, satıcı turkcell olduğundan turkcell garantisi olduğu ortaya çıkıyor.

• calculus07 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun , güzel günlerde kullanın :)

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    Kampanya 6 marta kadar uzatılmış
  • Hattımız Turkcell olmasa da bu indirimden yararlanabiliyor muyuz?

• Kurabiyee Canavari kullanıcısına yanıt

Evet hocam .

• quote:

Evet hocam .

Siparişi bastım bende, hepsiburada da trendyolda almaktan iyidir diye.

iphone 11 128 gb 7800 tl ye geldı, turkcell garantili olması çok başarılı.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Kurabiyee Canavari kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam . Haberi ben verdim ama bi ben alamadım :) güzel günlerde kullanırsınız İnş

• quote:

Rica ederim hocam . Haberi ben verdim ama bi ben alamadım :) güzel günlerde kullanırsınız İnş

Sağolun hocam, 256 lık ıle 128 lık arasında bıraz gidip geldim.

Hepsiburada da 256 lık 8750 tl idi ordan da siparişim vardı ama türkcell garantisi ve 1000 tl daha az fiyata 128 lik almak daha mantıklı geldi.

Selamlar.

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.