Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BM35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.168
Favori
3.398.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 12 modellerinde 700tl ek fırsat var.
  • Batu.. B kullanıcısına yanıt
    Taksitle almak isteyenler kaçırmasın. Halkbank Paraf kartı olanlar paraf gününü kullanarak +4 taksit veya 2 ay erteleme yapabilir.
  • Bu buyback olayından ben de yararlandım iphone 6 16 gb için her mağaza direk 500 lira indirim yapıyor eski telefonu verdiğin için ama benim telefonuma biçilen değer mediamarkt 35 lira teknosa 40 lira idi yani 535 lira indirimle alacaktım gürgençler de 35 lira telefona değer biçti ama indirimi 600 liraydı onedenle toplamda 635 liralık indirimle gürgençlerden aldım
    Benim iphone için ekran kenarlarında sararma var dediler beyaz ekran açıp bakıyorlar en çok bundan kırıyorlarmış çünkü ekranı bir çok modelde yedek parça olarak kullanabiliyorlarmış geri kalan kasada az bir çizik var onu bile yazıyorlar parmak izi ve touch id çalışıyor mu diye bakıyorlar. Yurt içi kayıtlı mı diye bakıyorlar. Kısacası telefonum sorunsuzdu ama sırf ekran sararması ve minik çiziklerden baya fiyat kırdılar. Zaten verebilecekleri en üst fiyat da 600 artı 500 liraydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben en çok 7 plustan 12 ye geçişte ekran ve bayarya performansına şaşırdım. Arkadaşlar 3 seneden fazladır 7 plus kullanıyorum ilk aldığım zaman bile bu kadar iyi pil gitmiyordu. Dün akşam saat 8 de yüzde 90 a kadar dodurdum tam şarj etmeden çektim bugün akşam 19:20 civarında şarjım halen 47 ve sürekli kullandım elimdeydi telefon. Müthiş değerler alıyorum 8 saat ekran süresi var.

• forumdayim F kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu alacağımı belirttim direkt, vatan personeli kendisi aldı hasarlarına kusurlarına baktı ve teklifi sundu. Kabul ettim ve sıfırlayıp teslim ettim bana 14 gün geçerli indirim kuponu tanımladılar. iPhone’u kasaya götürdükten sonra kuponu veriyorsunuz otomatikmen miktar düşüyor. Ben 6 senedir sürekli kullanılmış telefonu 1200 tl teklife gözüm kapalı verirdim her açıdan. İyi oldu baya memnun kaldım hızlı hızlı hallettiler işlemi.
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

400 liralik indirimi nasil sagladiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

400 liralik indirimi nasil sagladiniz?

Hesabımda kupon var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

Vatanda buyback kampanyası ile toplam 25 dkda tüm işlemleri mağazadan hallederek 1200TL teklif verdikleri iPhone 6 16GB ı teslim edip mağazada son kalan iPhone 12 128GB’ı 10300₺e satın aldım.

Eğer telefon yükseltmesi yapmayı düşünenler varsa değerlendirebilir buyback olayını.

Hangi vatan hocam? Hepsiburada ürünü aldıktan sonra teklif veriyor, ne verirse kabul etmek zorundayız gibi. Dediğiniz gibiyse önce Vatan'dan teklif alabilirim.

• az daha iphone degistiriyordum yeni cikan amperi yuksek bataryalardan aldim telefon enfes oldu masallah
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    İyimiş
  • iphone 12 mini 64 gb n11 de şu an 9300 tl lerde şu an

• senersen kullanıcısına yanıt

Gurgencler'de 9299'a satiliyordu. Ustelik 200 lira bonus kampanyasi da vardi yani 9099'a geliyordu. 21 Ocak'ta bonus kampanyasi sona erdi, ben de yeni kampanyayi bekliyorum farkli kartlar icin. Bu arada 9299 olan iphone 12 mini 64'lerin hepsi tukenmis malesef su anlik sitesinde

• Türktelekomun eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından daha önce yararlanmış olan var mı? Telekom şubesine eski cihazı kutusuz, şarj aletsiz, kulaklıksız, faturasız götürüp indirim alabiliyor muyuz? Alıyorsak aldığımız indirim miktarı değişiyor mu? Sitelerinde detaylı bir bilgi yazmıyor kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Türktelekomun eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından daha önce yararlanmış olan var mı? Telekom şubesine eski cihazı kutusuz, şarj aletsiz, kulaklıksız, faturasız götürüp indirim alabiliyor muyuz? Alıyorsak aldığımız indirim miktarı değişiyor mu? Sitelerinde detaylı bir bilgi yazmıyor kesinlikle.

Bunun cevabını bende arıyorum.

• Mesaj geldi toriuk mediamarktte iphone 11 6999 tl olacakmis
    Duyduk duymadık demeyin! MediaMarkt'tan büyük açılış 29 Ocak saat 9'da Torium AVM'de! Büyük açılışta 50 adede özel 64 GB iPhone 11 sadece 6999 TLhttps://www.mediamarkt.com.tr/mcs/marketinfo/_Media-Markt-%C4%B0stanbul-Torium-AVM,218552,-14.html?rbtc=uas%7Csms%7C%7C%7C%7C280121_torium%7C CLUB üyeliğinizi iptal etmek için MMCLUB IPTAL yazıp 7889'a gönderebilirsiniz. MERSIS: 0613063688400256 B018

• Vatan Bilgisayarda;

iPhone 12 Pro Max 128 GB 16.490 TL

iPhone 12 Pro Max 256 GB 17.460 TL

128'de tüm renkler stokta mevcut, 256'da silver ve pacific blue var.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Vatan Bilgisayarda;

iPhone 12 Pro Max 128 GB 16.490 TL

iPhone 12 Pro Max 256 GB 17.460 TL

128'de tüm renkler stokta mevcut, 256'da silver ve pacific blue var.

Teslimat tarihi 2-3 hafta diyor

• vay be gecen seneler 10.000 tl iphone me kadar pahali derken... simdi 20.000 tl geldi fiyatlar...

50.000 tl 3 sene kalmaz görürüz bu hizla gidilrse 😂😂
  • WebServisi kullanıcısına yanıt

Bayadır o yazı öyle hocam indirim varsa stoktan gönderirler diye tahmin ediyorum ama konuşmak lazım

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.