Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.716
Cevap
435
Favori
728.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 435
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) TwiNChiL (101 mesaj) beynimzenci (101 mesaj) haacar (99 mesaj) Onurmsq (93 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5488 mesaj) Mobil (3490 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (684 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
30 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    3304 Mesaj

Hocam Nisan'da etkinlik desek Mayıs-Haziran gibi bizde olur. İndirim bekleme süreciyle beraber bekleyişiniz yaz ortalarına kadar sürebilir.

|
    |
    Roland Deschain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2424 Mesaj

Hocam ikinci yarı denmiş ama sizin belirttiğiniz kadar erken tarihlerde gelir mi acaba?

Hali hazırda XR aksesuarsız 6250₺'den satılıyor. SE Plus'in giriş fiyatı 7.000₺ üzerinde olur mu?
    |
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3304 Mesaj

XR resmi satış fiyatı 7.099 olsa da serbest piyasada 5.999'a kadar düştüğü oluyor, mesela geçen gün MediaMark'ta tüm renkleri 5.999'a satıldı. Keza normal zamanda bile çoğu yerde 6.500 civarı. Bazı sızıntılar Nisan diyor, bazı sızıntılar başka diyor orasını bilemeyiz. AirPods Max'de ilk AirPods Studio ve Ekim ayında çıkacak denmişti ama tutmadı, 2 ay gecikti. Yani sızıntılara çok da güven olmaz. Bence ihtiyacınız varsa beklemeyin. Özellikle iyi bir XR fırsatı yakalarsanız yapıştırın gitsin. Ama şuanki telefonum idare eder 3-5 ay sabrederim derseniz SE Plus çok iyi bir alternatif olacak gibi gözüküyor.

|
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj
    Gürgençlerden bugün iPhone 11 128 GB beyaz renk sipariş verdim, 200 TL bonus a ek olarak bonus flaşta (kişiye özel olabilir) 70 TL elektronik harcama bonusu, 45 TL e ticaret bonosu ve 15 TL de Online alışveriş bonusu şeklinde güzel bir kombo yakaladım. Toplamda 330 TL Bonus la telefon 7670 TL ye geldi. Umarım firmadan sorum yaşamam. Daha önce alışveriş tecrübesi olan var mı ? Kaç günde kargoya veriliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mulo -- 21 Ocak 2021; 22:52:54 >
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Gürgençlerden bugün iPhone 11 128 GB beyaz renk sipariş verdim, 200 TL bonus a ek olarak bonus flaşta (kişiye özel olabilir) 70 TL elektronik harcama bonusu, 45 TL e ticaret bonosu ve 15 TL de Online alışveriş bonusu şeklinde güzel bir kombo yakaladım. Toplamda 330 TL Bonus la telefon 7670 TL ye geldi. Umarım firmadan sorum yaşamam. Daha önce alışveriş tecrübesi olan var mı ? Kaç günde kargoya veriliyor ?

Benim ip12yi 1 günde kargoladilar kargo yüzünden 5 günde elime ulaşmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2424 Mesaj

Valla hocam uzatmaları oynayan bir cihaz var İdare eder en nihayeyinde. Ancak bende biraz sabırsızlık var. Aylarca bekleyebilir miyim bilmiyorum. Aslında geçenki gibi bir indirim olsa XR icin düşünmeden alırım. Gel gelelim şu an 6250-6400 arası. Bu paralara almak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roland Deschain -- 21 Ocak 2021; 23:22:51 >
    |
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Mutlaka anlık fırsatlar olur yine 5.999'da.

|
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Arkadaşlar se 2 almaya karar verdim, hepsiburada’dan ya da bu tarz sitelerden almanın sıkıntı yaşattığı oluyor mu, garantide ya da ürünün kalitesinde? Yoksa en doğrusu teknoloji mağazaları mı olur? Bir de hepsiburadanın eski Telefonu gönderenlere para iadesi ettiği kampanyadan yararlanmalı mıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj

Hayırlı olsun. Taksit imkanı var mı?
    |
    |
    crazy_mulo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OKAN trl

Fırsat sayılır mı bilmem.

Bizim buradaki Bim'de hiç böyle bir afiş yoktu. Bölgesel mi acaba?

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

bende iphone 12 aldım bugun 3.gün.. hala siparişiniz tarafımıza ulaştı diyor.. hiç bilgi vermiyorlar.. müşteri hizmetlerini arıyorsun fatura kesilmemiş bekleyeceksiniz diyor.. 1-3 gün teslim süresi diyor ama baktığımda genelde hep 3.gün kargoya veriyor. Ürünleri mersinden gönderiyor gidip alayım dedim onuda kabul etmiyor.:)

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Gaziantep teki 2 bimde vardı afiş
    Olabilir belki bölgesel
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Kilif icin onerisi olan ?
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: symbol23

Kilif icin onerisi olan ?
    Spigen ultra hybrid yada cristal hybrid.
    Ultra hybridi birinci nesil se telefonumda 4 yıldır kullanıyorum. İphone 12 mini alacağım için şimdi de cristal hybrid modelini aldım. Aralarımda pek fark yok. Koruma süper. İphone se telefonum ilk günkü gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    8 Mesaj

Stok sorunu var hocam ..hic bi yerde yok urunler es deger bildiginiz var mi
    |
    |
    exponent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: symbol23

Stok sorunu var hocam ..hic bi yerde yok urunler es deger bildiginiz var mi
    Eşdeğer bilmiyorum, bu kalitede başka kılıf kullanmadım çünkü. Sizin telefonun modeli nedir

• Er
    8 Mesaj

Iphone 12 hocam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj

Hocam bende 11 128 aldım 19 unda hala daha verilmedi kargoya beklemedeyiz
    |
    |
    crazy_mulo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-12-iphone-12-pro-kilif-ultra-hybrid-red-acs01704-p-HBV0000113W6F?magaza=Hepsiburada

Aynen hocam stok yok, sadece kırmızı kalmış piyasada. Spigenin sitesinde siyah var ama 220 tl. Normalde yarı fiyatına satılıyor.

|
    |
    symbol23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj

Gordum hocam bunuda seffaf daha iyi gorustumde spigenle 1 ay icinde stok girer dediler bakalim
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.