Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cail.lou , makinamuhendisi , cagatayozata Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
10.716
Cevap
434
Favori
728.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 26 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2450
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 434
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) TwiNChiL (101 mesaj) beynimzenci (101 mesaj) haacar (99 mesaj) Onurmsq (93 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5488 mesaj) Mobil (3490 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (684 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
30 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: funch

11 7000 civarlarına düştüğü zaman almadık şimdi de arayıp bulamıyoruz

11 kasım 6750 tl +100 tl puanla aldım hocam beyaz rengı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Gurgencler'i siklikla takip eden var mi aranizda? Fiyatlar hem dusmus hem de bonus kampanyasi devam ediyor fakat 21 Ocak'ta bitecek. 21 Ocak'ta bittikten sonra baska kartlarla ayni kampanya devam eder mi? Bazi siteler boyle boyle her karta kampanya yapiyor biri bitince digeri basliyor vs.

Bir önceki kampanyası işbankası kartıylaydı hocam bence tekrar yaparlar bir çok bankanın iş ortağı gürgençler

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj

75 TL Elektronik harcamaya ve 15 TL online alışveriş bonusu var. Yukarıda birisi 150 TL demiş ancak ben bulamadım başka alakalı bir bonus belki kişiseldir.

Garantisinde hiçbir sorun olmaz. Apple garantisi TR cihazı olduktan sonra nerden alırsanız alın 24 Ay geçerlidir ve telefon aktifleştirildikten sonra işlemeye başlar.

|
    |
    bateus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    57 Mesaj

Hocam teşekkür ederim cevap için. Garanti ile ilgili ithalatçı distribütör gibi şeyler yazıyordu sanki. O yüzden sordum. Apple garantiliyse süper fiyat hayır olsun.
    |
    |
    hmobolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2511 Mesaj

tr ye yeni iphone 11 ler ne zaman gelecek bu fıyatlar hıc dusmeyecek mı

• Yarbay
    2511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pacasi_camurlu

1600 lira gibi bi KDV iadesi oluşuyor. Şirket kartınızla alınca 18 aya kadar taksit imkanı da var

ilerde şahıs şirketi kullanmak istiyorum. şahıs şirketi içinde olur değil mi. gelir vergisi ödeyeceğim ve 100 lira gelirim var diyelim ama 50liralık iphone aldım. o halde, 50 liralık gelir üzerinden vergi öderim değil mi renktaş.. bir de kdv 1600 lira iade demişssin bunu nasıl hesaplıyoruz ?

|
    |
  • Yarbay
    2424 Mesaj

Ben de merak ediyorum.
    |
    |
    1/2mv2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    69 Mesaj

iPhone 11 için bekleyelim mi sizce? 12 geldi , 14 Şubat falan fiyatlar düşer mi ?

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    Arkadaşlar, iphone se birkac haftaya 4.500₺ altina duser mi sizce, Hem kur hem de yeni modeller nedeniyle?

• Er
    0 Mesaj

Trendyolda su an 4548TL
    |
    |
    GK Kara Murat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Trendyoldan 4600 tl ye iPhone se siparişi verdim. Ve şu anda 4550 tl ye 50 tl daha ucuza satılmakta. Trendyol Express ile kargoda ürün. Yarın elime ulaşır. Ürünü teslim almasam otomatik olarak iade olur mu ? Yoksa ürünü teslim alıp iade kodu ile mi iade etsem daha hızlı iade süreci olur acaba ?
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LittleTalk

Trendyoldan 4600 tl ye iPhone se siparişi verdim. Ve şu anda 4550 tl ye 50 tl daha ucuza satılmakta. Trendyol Express ile kargoda ürün. Yarın elime ulaşır. Ürünü teslim almasam otomatik olarak iade olur mu ? Yoksa ürünü teslim alıp iade kodu ile mi iade etsem daha hızlı iade süreci olur acaba ?

50 tl için uğraştığına değmez bence.

|
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

11 kasım 6750 tl +100 tl puanla aldım hocam beyaz rengı

Alıntıları Göster

yani ?

|
    |
  • Yarbay
    2424 Mesaj
    Bu fiyatlar artık düşmeyecek mi? Kaç zamandır sabaha akşam
  • Yarbay
    13860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Bu fiyatlar artık düşmeyecek mi? Kaç zamandır sabaha akşam

apple 5-6 ayda bir fiyat güncelliyordu yani şöyle örnek vereyim dolar 6 lirayken fiyatı belirlenmiş iphone dolar 6.70 olduğunda da hala aynı kalıyordu tabi bunu hala yapıyorlarmı bilmiyorum fakat yıllardır böyle idi bende bekliyorum umarım bişeyler yaparlarda alırız

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

Cevabiniz icin teşekkürler

|
    |
    caks333 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj
    I phone se plus kaç tl den başlayabilir acaba 6500-7000 olabilirmi? Buna istinaden se 2020 ucuzlasa biraz bari...
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj
    Arkadaslar merhaba.
    Kuzenim sirketi uzerine bi 12 pro max almayi dusunuyorum. Ne kadarlik bir avantaji olur? Alirken dikkat etmemiz gereken bir sey var mi? Surec nasil isliyor. Konu hakkinda bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim. İyi forumlar
    |
    |
  • Yarbay
    3304 Mesaj

SE Plus 499 dolardan başlayacakmış. Şuan XR 499 dolar ve TR resmi satış fiyatı 7.099 TL. Apple yeni model diye kurun da durumunu düşünürsek 6.999'dan soksa, serbest piyasada ilk etapda 6.500'lere kadar düşer. Sonra stok durumuna göre ya o fiyatlardan devam eder 3 aşağı 5 yukarı, stok fazla gelirse 6 bin bandından satılır.

|
    |
    engin20020 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2424 Mesaj

XR almak yerine beklemek mantıklı olur mu acaba. Gerçi ikinci yarıda çıkacak. Aylarca bekleyebilecek miyim bilmiyorum.
    |
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.