Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    64 vatanbilgisayardan
  • Dostum nasil bilgi sahibi olalim peki o zaman firsatlar kaciyor malum burasi kurtlar sofrasi halen alanlar acaba daha uyguna nasil alayim pesinde 😕
  • tread7 kullanıcısına yanıt

Hocam seçimin güzel de pahalıya almışsın yav. 11.800'e kadar gerilemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam seçimin güzel de pahalıya almışsın yav. 11.800'e kadar gerilemişti.

Hocam 12 fiyatları uçuk olunca mecbur aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

Çünkü her ne kadar sıfır dedelerde sıfır olmayan cihazlar olduğu söyleniyor. Apple’ın söylediklerini yalanlayan çok ama kanıtlayamam.

Ben sordum sıfır ürün dendi. Benim için hiç sorun yaşamadığım apple ne derse o.

• scanh kullanıcısına yanıt

hocam sizin için neden se 2020 pişmanlık merak ettim.bataryası mı tatmin etmedi?

• Konu dışı ama orijinal Apple batarya nereden satın alabilirim internet üzerinden satan var mı?
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Onay kodunu girmezseniz bişey olmaz çıkarsınız para çekilmeden telefondan sadece bir tane olabilir gibi bişey yazıyor o sözleşmede fakat bir tanesi indirimli fiyatti zaten temsilciye bunu dediğimde de 4699 lira indirimli fiyatı zaten dedi bana
  • noyan_ kullanıcısına yanıt

Hocam

1- Batarya

2- Ekran deneyimi (burda Apple'a suç atmıyorum zaten alırken biliyorduk çağ dışı bir ekran kasa deneyimi olacağını)

3- Telefon 400 dolarla Türkiye'ye geldiğinde telefon 6.81 idi, 5.300'den indirimle taş çatlasın 4.900 sattılar. Şuan dolar 7.85 telefon hala resmi olarak 5.300 ama 4.400'lere kadar satışı oldu. Apple'ın en sevilen yönü fiyat istikrarı ve müşterisini mağdur etmemesiydi. Apple telefonlarda hemen herkes telefonu ederinde satar, model yükseltebilirdi. SE'de tam tersi oldu, dolar arttıkça fiyatı düştü, 4.900'e sıfırını alanlar 4.500'lere satıyordu, şimdi sıfırı 4.400. Apple burda kendi ayağına sıkıyor, satan adam zaten yine Apple alacak, model yükseltecek iPhone XR alacak, 11 alacak, 12 alacak. 1 Temmuz'da tüm iPhone'lara zam geldi SE'ye gelmedi, 2 hafta önce iPad, AirPods, servis ücretleri alayına zam geldi SE'ye zam gelmedi. Şuan kur ve vergiler hesaplanınca minimum fiyatı 5.800'e geliyor, ama Apple'dan hala ses seda yok. Bunu diyince diyolar ki "ne var fiyatı düşsün herkes alsın." Yav ben almasın demiyorum, ama yüksekten alanlar mağdur oluyor. Adam yine gelecek senden telefon alacak, ama sen diğerinin fiyatının düşmesine vesile olarak adamın telefon değiştirmesini engelliyorsun. O yüzden bugün biraz ironiyle yazdım SE fiyatları o kadar hızlı düşüyor ki, yakında eksi fiyata satılırsa şaşırmayın diye. Aynı mağduriyeti iPhone 11'de de yaptılar bu sene resmi satış fiyatı 7.999, iPhone 12 10.999. Makas 3 bin tl, serbest piyasada 7 bine kadar iPhone 11 bulunuyor makas oluyor 4 bin TL. E makas bu kadar yüksekken insanlar neden iPhone 12 alsın? Hadi diyelim orda zam, 100 dolar faktörü var. E Mini de 9.999 TL. Apple Pro modellerde XS'de dahil üretim durduğu için mağdur etti doğrudur, ama düz modellerde ya da üretimi 1 seneden fazla süren modellerde mağdur etmezdi, fiyatını ona göre ayarlardı. Mesela çok duymuşsunuzdur 8 Plus aldım 3.500 TL'ye şimdi sıfırı 5.500 TL sattım 11'e yükselttim tarzı laflar. Bunu doğru fiyat ayarlamasıyla Apple çok güzel yapıyordu önceden. SE, XR ve 11'e belli bir düzeyde zam yapılmadan insanların, en azından çoğunluğun 12'ye geçmesini beklemesinler. Zaten forumdaki iPhone 12 konularını ve talebin düşüklüğünü görüyorsunuz. Şuan tek bir ihtimal Black Friday'i görüyorum stok eritme operasyonu yapmışlardır diye bir düşüncem var. Ama yılbaşına kadar zam gelmezse SE, XR ve 11'e o zaman cidden yüksekten alanların zararı büyük olacak.

• Arkadaşlar merhaba 11 için Hopi de yüzde 20 paracık kampanyası var burda bir arkadaş paylaşmıştı KDV hariç 1300 gibi bi paracık veriliyor nedense burda pek sıcak bakılmadı ve alan olmadı sanırım bende almayı düşünüyorum puanları yakıt alımında da kullanabiliyormuşuz böyle olunca 6150 liraya geliyor iyi bir fırsat değilmi sizce değerli fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar süre bu gece bitiyor vereceğiniz bilgiler ışığında alım yapmak istiyorum
  • 12 için kampanya var mı  

• quote:

Orijinalden alıntı: nuri1979

Arkadaşlar merhaba 11 için Hopi de yüzde 20 paracık kampanyası var burda bir arkadaş paylaşmıştı KDV hariç 1300 gibi bi paracık veriliyor nedense burda pek sıcak bakılmadı ve alan olmadı sanırım bende almayı düşünüyorum puanları yakıt alımında da kullanabiliyormuşuz böyle olunca 6150 liraya geliyor iyi bir fırsat değilmi sizce değerli fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar süre bu gece bitiyor vereceğiniz bilgiler ışığında alım yapmak istiyorum
    Nedir bu link falan varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba 11 için Hopi de yüzde 20 paracık kampanyası var burda bir arkadaş paylaşmıştı KDV hariç 1300 gibi bi paracık veriliyor nedense burda pek sıcak bakılmadı ve alan olmadı sanırım bende almayı düşünüyorum puanları yakıt alımında da kullanabiliyormuşuz böyle olunca 6150 liraya geliyor iyi bir fırsat değilmi sizce değerli fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar süre bu gece bitiyor vereceğiniz bilgiler ışığında alım yapmak istiyorum

o kampanyaya nasıl ulaşabiliyoruz hocam? ya da hangi satıcı yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Kod ile 400tl mi dusuyor kod artik olmuyor biliyorum site fiyatından alinir o da aksesuarsiz cazip olur mu bilmem

Hoxam cihazı seçip baktınız mı kutu içeriğine? Ben baktım kutu içeriği tam, sizde turkcell kod var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Herkesin merak ettiği şu soru: hangi kampanya bu?

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt

Bana da aynı yanıtı verdiler fakat bunun doğru olmadığını söyleyenler var. Bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Az yukarıda vardı hocamhttps://hopi.com.tr/kampanya/alisverislerinde-tum-indirimlere-ve-kampanyalara-ek-yuzde-20ye-varan-paracik-kazan/1491848https://hopi.com.tr/kampanya/alisverislerinde-tum-indirimlere-ve-kampanyalara-ek-yuzde-20ye-varan-paracik-kazan/1491848 Çiçek sepetinde tel alımında da geçerli

teşekkürler yanlız çiçeksepeti hakkında çok şikayet var, ben tam emin olamadım, daha önce alışveriş yapan var mı buradan?

• https://www.ciceksepeti.com/iphone-11-64gb-beyaz--apple-turkiye-garantili--kc9268178

Bunu alinca %20 puan mi gelcek ciddimisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stuka kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaş aldı başkada kimse fırsat deyip konuşulmadı o arkadaşın da eline ulaşmamıştır henüz kimse oralı olmayınca bende kararsız kaldım yoksa 6150 lira gibi bir maliyet olacaktı uygun diye alıp sorun yaşamakta var bilemedim
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.