Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
33.020
Cevap
1.169
Favori
3.401.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guvvventr Hocam ve Konu Takipçisi Forumdaslarim Selamlar
    Uzun arastirma buyback takibi vs sonunda ben de Sar Elektronik Bittibitiyor N11den 5900e kupon banka puanı vs ile cihaz vs vermeden almış bulundum gayet iyi rakama geldi cihazimda elimde kalmis oldu ama daha dusuk satilir mi diye acip kullanmadim bile biraz nette arastirdim guvenilir geldi hatta turkcell sitesinde diger satici olarak da satis yapiyor ki turkcell guvenilir olmasa sattirmaz diye düşünüyorum

Bittibitiyordan alan arkadaslar deneyimlerini yazabilir mi iade eden kusurla donanımsal hatayla karşılaşan var mi?

Iphonelardaki açık güvenlik bandi olmayisi yani jelatini cikar kutuyu ac olmamali bu yuzden tereddutte kaldim teknosaya gittim kutular hep oyle jelatinler yirtik hatta cihaza bakanlar yuzunden

19 unda cihaz geldi kargoya verildiginde gönderilmeden firmaya geri donmus falan denildi gec gelince kafama takildi Mh ile konustugumda kutuyu açmazsanız 14gunde iade aliriz dendi renk degisikligi olmuyordu ama gondermeden sari olarak degistirdim simdi de kirmizi renk daha pahalı satiliyor sanirim nette diye onu mu istesem dedim ama fatura sari olarak kesildi degisiklik yapilir mi bilmiyorum
    Migros 6000tlye sattiysa iste bosa kuponla vs ugrasmis olduk onu da 5m olmayinca takip edemedim

Şimdi ben cihaza simkart takarsam sorunluysa 14gunde para iadesi alirmiyim yoksa takmadan mi aktiflestirecegim cihazi aktiflestirmeden de nasil olduğunu goremeyecegim acip cihazi sıfırlasak bile acilmis olduğu garantide görünür mu
    Cihaza baktigimda boya atmasi ekran filminde baloncuk vs yok ama appleden yenileme cihaz mi onu bilmiyorum en saglikli sekilde cihaza simkart takilip takilmadigi yada kartsiz aktiflestirildigini nerden öğrenebilirim icime sinerek kullanmak istiyorum yardimci olursaniz 😕

• AvYusuf A kullanıcısına yanıt
    Cüzdana yukleyip iade alınsa gelmez sanirim mh takip ediyormuş olmaz dedi
    Ben zaten 10.200tl n11den alarak kamp yararlandim da ailemden banka karti ile vs yukleme oluyorsa diye soruyorum
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Taksit dışında fiyat yuksek hocam n11de 6500e geliyordu banka puanı da olursa 5900e kadar alınıyordu cunku keske bir de vade farksiz taksit yapabilseydim 😕
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    Migrosda ne kadardi her rengi satildi mi stok kacti
  • anndriy A kullanıcısına yanıt
    Amazon yaparda amazon tr 30 gunde iade aldigi icin satilanlar hep acilmis bakilmis kusurlu urun olma ihtimali yuksek o yuzden en mantikli n11den almakti bana göre😕
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enescelik69

Migros da fiyatlar nedir suan

Dün bir haber sitesi haber yapmış bugün için iphone 11 64 gb 5999₺ diye sabah gittim 6799 dan 2 gün önce gelmiş onlarda satılmış haber sitesinin haberi yalan çıktı

• yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt
    7450-750 kuponla mi hocam hangi satici
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Dün bir haber sitesi haber yapmış bugün için iphone 11 64 gb 5999₺ diye sabah gittim 6799 dan 2 gün önce gelmiş onlarda satılmış haber sitesinin haberi yalan çıktı

Alıntıları Göster

Hocam Migros kendisi paylaşmıştı zaten 6800 tl olacak diye. Üçkağıtçı haber siteleri tıklanma almak için girmedikleri delik, yazmadıkları yalan yok. Hatta geçenlerde gördüm, cnntürk indirim kuponu işine bile girmiş :) Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeminlihipokrat -- 26 Kasım 2020; 12:2:41 >

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Hocam 777 tl'lik bir kupon vardı. Black Friday'da Mediamarkt'tan atak bekliyorum.

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Apple’da 7200 liralik fiyati nasil goruyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla hocam bu konudaki (https://forum.donanimhaber.com/maximum-e-ticaret-500-300-ve-200-tl-maxipuan-kampanyasi--146256336) arkadaşlara bakarak işlem yaptım ben de. Halen cüzdandaki parayı kartıma çekmedim. Hatta hesaptaki geçerli kartı silip yeni kart ekleyerek o karta para çekme işlemini deneyeceğim puan yattıktan sonra. Puan yüzde 90 yatar da cüzdanda kalan parayı başka karta çekmek sorun olabilir. En kötü parsyı cüzdanda bırakırız. Zaten silinen bi para değil.
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    12500e neyle tamamladin hocam ben de 11000/1100 kullandım ama fiyati 7590a cikarmislardi 7480den alsam daha kazancli olacaktı kargo var mi sende de?

Gerçekten 5900'e alıp daha düşer diye mi beklediniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Valla hocam bu konudaki (https://forum.donanimhaber.com/maximum-e-ticaret-500-300-ve-200-tl-maxipuan-kampanyasi--146256336) arkadaşlara bakarak işlem yaptım ben de. Halen cüzdandaki parayı kartıma çekmedim. Hatta hesaptaki geçerli kartı silip yeni kart ekleyerek o karta para çekme işlemini deneyeceğim puan yattıktan sonra. Puan yüzde 90 yatar da cüzdanda kalan parayı başka karta çekmek sorun olabilir. En kötü parsyı cüzdanda bırakırız. Zaten silinen bi para değil.

Parayı başka karta çekemezsiniz. Para çekme dediğinizde zaten size hangi karta çekileceğini söylüyor. O da yükleme yaptığınız kart. Ayrıca niye çekip de puanı riske atıyorsunuz ki ilerde elbet başka bir şeyler alırsınız. O zaman kullanırsınız. çektiğinizde puanı bankanın geri alma durumu var. az değil 500 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Taksit dışında fiyat yuksek hocam n11de 6500e geliyordu banka puanı da olursa 5900e kadar alınıyordu cunku keske bir de vade farksiz taksit yapabilseydim 😕

n11'i 11.11de takip etmedim, şu an öyle bir fiyat yok. Zamanı geriye sarıp o fiyattan alamayacağıma göre bu fiyat iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 26 Kasım 2020; 12:41:26 >
    Sizin söylediğiniz kısım bunu suistimal etmek isteyenler için. Bana soran arkadaş cihaz alacaktı parayı kullanacaktı zaten.

İade olayını yapan olursa puanı vermezler sadece puanı borç yansıtmak gibi bişey yapamazlar yasal olarak. Sonuçta bir alışveriş yapıp vazgeçmiş de olabilirsin. Tabii bu benim kişisel düşüncem.
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Eğer durum o şekildeyse doğru söylüyorsunuz. Dursun cüzdanda, zaten müdavimlerinden olduk sayılır. İlle harcarız.
  • Reyiz kullanıcısına yanıt
    Üretim tarihini nerden görüyorsunuz pcden bile olsa orjinal usb olmadan da sarj edilmez ki
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    Bonus vs ile kaçtan kaca geldi

12.500/1.500 çek vermişti biliyorsunuz n11. Ücretsiz çeklerden. Bir şey daha aldım yanında 12.500 e tamamladım ve 6590'a geldi. En dip fiyattı sanırım son zamanlardaki

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.