Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: greenflash , greenflash Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.832
Cevap
1.161
Favori
3.372.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reflexx_

Cidden hb’da dan alip hic sorun yasamayan yok mu ya, her yer sikayet dolu zaten kampanya doneminde ticari karta da taksit yapmiyorlarmis. Ben bir kurumsal faturayi kestirmek icin 1 aydir ugrasiyorum hb musteri hizmetleri ile bi de telefonda sorun ciksa kafayi yerim heralde goze alamiyorum. Apple fiyati bi tik dusurseydi ordan alirdik, 11 128 gb bakiyorum ama nerden alacagimi sasirdim

Hocam bu biraz şans işi. Bu indirim döneminde eşe dosta 3 tane iphone 11 aldım. bir adet hb, iki adet n11. n11 de cepekspres ve mobile point satıcılarından aldım. üçünde de sorun yok.bu sayfaya hep sorun yaşayanlar yazdığı için, sorun çıkma ihtimali yüksek gibi görünüyor ancak binlerce kullanıcı farklı satıcılardan telefonlarını aldı ve sorunsuz kullanıyor. hatta 11.11 kampanyasında diğer satıcılarda ucuz olmasına rağmen onlardan telefon almayıp gürgençlerde pahalı satılmasına rağmen yetkili satıcı olmasından dolayı oradan alan insanlar oldu ancak onlar da sorun yaşadılar.

• reflexx_ R kullanıcısına yanıt

hocam zaten sorun yaşamayan kesim buraya gelip sorun yaşamadım şeklinde yazmaz. Bin kişi alıyorsa 5-10 tanesi sorun yaşıyordur onlar da haklı olarak buraya gelip çözüm arıyorlar.

O sebeple hb sorunlu gibi düşünmeyin.

• Kogan kullanıcısına yanıt
    Hangi kuponla aldın o fiyata ben görmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • proferbil kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada sorunlu. Her siparişimde bir sıkıntı oluyor. Bebek bezini ucuz aldık 1 ay içinde kargoya vermediler daha. İsterseniz iptal edin diyor.
    Ciddi anlamda ölü fiyat olmadıktan sonra bu firmadan alışveriş yapmıyorum tavsiye etmiyorum

• Geçen kampanya döneminde arkadaşa iphone 11 aldık hepsiburada üzerinden satıcı da kendisiydi. Gelen telefon tozlu ekranı çizik 2.el gibiydi. Kutu jelatini açıldığı için de iade almıyorlarmış güya Sorun yaşamayan kişi sayısı da çok fazla. Bence araya iade veya sorunlu telefonları da karıştırıyorlar, biraz şans işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru soyluyorsunuz, sorun yasamayandan cok haberimiz olmuyor bir de nerden alirsak alalim ayni risk var. Amazon musteri hizmetleri konusunda iyi ama orda da ticari fatura kesilmiyor. Su an beni dusunduren hbnin da ticari karta taksit yapmamasi, 100-200 daha fazla verip taksitle de alsam vade farki gibi dusunup uzulmem heralde bakalim. Bugun gurgencler magazaya soracagim 7750 gorunuyor orda da internette stok yok, ama gurgenclerden de alip sorun yasayan cok olmus magazada alip onlerinde acsak yine sorun olursa nasil bir yaklasimlari olur bilmiyorum acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: reflexx_

Dogru soyluyorsunuz, sorun yasamayandan cok haberimiz olmuyor bir de nerden alirsak alalim ayni risk var. Amazon musteri hizmetleri konusunda iyi ama orda da ticari fatura kesilmiyor. Su an beni dusunduren hbnin da ticari karta taksit yapmamasi, 100-200 daha fazla verip taksitle de alsam vade farki gibi dusunup uzulmem heralde bakalim. Bugun gurgencler magazaya soracagim 7750 gorunuyor orda da internette stok yok, ama gurgenclerden de alip sorun yasayan cok olmus magazada alip onlerinde acsak yine sorun olursa nasil bir yaklasimlari olur bilmiyorum acikcasi.

Ticari fatura kesilmiyor derken ;

basit şahıs işyerinde gider yazılamazmı oradan işyerine alınan pc mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 23 Kasım 2020; 11:2:52 >
  • Gittigidiyor da şuan İPhone 11 6999 TL bonus kartı ile 6700 TL geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    Bonus kartla nasıl oluyor hocam baktım göremedim.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Sonuç ne oldu hocam arkadaşınızın?

Yeşil kırmızı sarı var siyah yok

• 80+50+75 bonus veriyor

• Satici mediamarkt gözüküyor güvenilir mi outlet ürün falan yollamasınlar?

Kendisi otomatik mi veriyor yoksa kampanya katılmak mı lazım ?

• Bonus flastan katılım saglayip ödemeyi bonus flaş ile yaptım

Otomatik mi düşüyor 6700 e

• Bonus veriyor 200tl

Bonusu kullanabiliyor muyuz telefonda?

• iyi de kargo kısmı sakat. aras kargo ile gönderiyor.

• 6999tl ödüyorsun sonra sana 200tl bonus veriyor istediğin yerde belirtilen tarihte kullanabilirsin

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.