Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JamMasterJay , ONUR-40 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil
5 sn
32.995
Cevap
1.166
Favori
3.395.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 Martta almıştım 6500 e. iphone 11 i.

şuan pil yüzdesi 88. götürsem ücretsiz değişirler mi ? yoksa 1 tane sıfır bulsam 6800 e alırım. bunu da en kötü yine 6600 e falan satarım bu piyasada gibi. hem garanti sıfırlanmış olur hem pil.

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltir fakat pil için 500 döngüden önce %80 altına düşer ise değişim yapıyorlar diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt

sadece 5m migroslara mı geliyor? 3m lere gelmez mi?

• Sergenss kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam. %6 oldu direk kapandı telefon.

• arkadaşlar bu hafta 11 pro için kampanya olur mu 10500 gibi fiyatlara düşer mi acaba

yolla hocam

• 128 gb iphone 11 ler bedava fiyat

• Arkadaşlar
    Kredi kartı ile mi banka kartı ile mi alıyorsunuz.
    Vadesiz taksit yapıyor mu kredi kartları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada üzerinden 2 adet iPhone 11 128gb aldım. Telefon geldiğinde imei ve garanti kontrolünü yaptıktan sonra kutu açılışında video falan çekmeli miyiz arkadaşlar? Daha önce telefonunda çizil veya hasar olanlar oldu. Böyle bir durumda kutuyu siz açtınız hasarın sorumlusu sizsiniz diyerek üzerimize yıkma şansları nedir ?

• 128 lik cidden iyi fiyat. Bende aldım 1 tane. Hepsiburada pek güvenilir değil ama yinede aldık bakalım video çekeriz açarken

• Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Güvenilir olmaması iade sürecinde çok uğraştırmasında mı kaynaklı? Normalde elektronikte güvenilir olması gerek. Banka kampanyası ise 7350ye getirmiş oldum fakat n11de 7200 e alabiliyordum güvenilir bulmadığım için 150 fazla verip hepsiburadayı seçtim ben.

yalnızca pil yüzünden cihaz değişmezler, pilde olası bir sorun çıkarsa yapılan testlerde ücretsiz pil değişimi yapabilirler. herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız randevu alın gidin bir baktırın bence. zaten telefonun yazılımdan donanımına kadar her şeyi için komple bir test yapıyorlar ve tek tek hepsinin analizini yapıyor bu test.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spektaküler -- 23 Kasım 2020; 0:4:52 >
  • spektaküler kullanıcısına yanıt

zaten derdim telefonu değişmeleri değil. yani %6 olup kapanması can sıktı. telefonumda çizik dahi çok. böyle kapanması sıkıntı. 1 ay sonra %10 da kapansa böyle sıkıntı yani. teşekkürler.

• hb de 7350 tl mi iphone 11 128gb ben 7600 tl görüyorum şuan

• Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

İphone 11 64gb beyaz 7042 lira. Satıcı Amazon.

• İp 11 günümiz için iyi fiyat geçen sene 5999tl almıştık migros sağolsun

• Keşke GittiGidiyor n11 de fiyatlar düşse şirket kartı ile 9 taksidi basıp geçiceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

sizde hangi kart var? bende maximum ticari kredi kartı var, 11.11'de 6.7'li rakamlara alabiliyordum 9 taksite güvenemedim almadım, iyikide almamışım çok ağzı yanan arkadaş gördüm. hepsiburada, amazon zaten taksit yapmıyor. amazon yapsa 7000'li rakamada razıyım. teknosa 12 ay taksit yapıyor onu bekliyorum. en azından bi 7199 filan yapsa yeter bana.

• Bonus. Konu nedir hocam niye güvenemediniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.