Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.169
Favori
3.398.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu dışı ama android cihazdaki whatsapp görüşmelerini Apple cihaza nasıl aktaracağız int deki tüm uygulamalar ücretli başka yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

iPhone 11 64 GBhttps://www.hepsiburada.com/iphone-11-64-gb-p-HBV00000NSBZA?magaza=Hepsiburada

Şu andaki en düşük fiyat
    Ne kadardi ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    7299₺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

7299₺
  • anndriy A kullanıcısına yanıt
    yeni club üyesi olana 50₺ indirim kodu veriyorlar eğer birleşiyorsa 7249 a alınabilir.

• 11.11 de gurgenclerden 11 64 gb black almıştım, cihazı dün inceledim kullanmadan arka sol üst kasada açıklık vardi yapışkan gözüküyordu cok detaylı bakınca, gurgenclere verdim değişim icin apple a mail attık gun icinde sonucu çıkar diyolar bekliyoruz bakalim. Gurgenclerde baya sorun cikti bu süreçte anladigim kadariyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu acmadan garanti sorgulayayim dedim boyle demesi normal mi

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• römercan kullanıcısına yanıt

hocam ben web tarayıcıda sorguladığımda lütfen aygıtınızı etkinleştirin yazısı çıkıyor.apple destek uygulamasında sorguladığımda tahmini sona erme tarihi 3 eylül 2022 çıkıyor.

Durum

IMEI NUMARASI KAYITLI

Kaynak

İthalat yoluyla kaydedilen IMEI

Marka: APPLE Model Bilgileri: IPHONE 11 PRO A2215

var mıdır bi sıkıntı acaba ?

• SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt

hocam ne yazması gerekiyor durumun normal olması için şöyle bir ekran çıkıyor sorguladığımda

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇıkarımSenleHerYola

hocam ne yazması gerekiyor durumun normal olması için şöyle bir ekran çıkıyor sorguladığımda

doğru söylüyorsunuz hocam daha önce acılmış ürünü yollamış bittibitiyor n11 üzerinden almıştım.

• DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt

hocam apple destek uygulamasından sorguladığımda bende de şöyle bir ekran çıkıyor

• Nundina1st kullanıcısına yanıt
    ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Ben de Anneme gürgençlerden 128 gb iPhone 11 almıştım kutuyu açarken baktım sağına soluna cihazın ama birşey yoktu. Şimdi böyle genel bir problem varmış gibi olunca sizden rica etsem bu kasa açıklıklarının fotosunu atabilir misiniz? Acaba kaçırdığım bir nokta mı var bakmak istedim.

@ÇıkarımSenleHerYola Hocam sizinki hangi mağazadan? Benim etkinleştirdiğim tüm cihazların tahmini sona eriş süresi cihazı etkinleştirdikten tam 2 yıl sonrasına yazıldı. Örnek olarak 13 kasım 2022 yazıyor yukarıda bahsettiğim cihazda.

• römercan kullanıcısına yanıt

gittigidiyor markabizdedir satıcısından almıştım hocam henüz etkinleştirmedim o yüzden belki de tarih öyle yazıyor

• ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt
    Hocam bence daha onceki iphone lari sorguladigimda lutfen cihazi etkinlestirin yazmasi gerekiyor. Bunlar acilip
    iade edilen telefonlar olabilir.

• Ben de Bittibitiyor'dan almıştım henüz kargolanmadı ürün. Gelmeden netleştirmek için soruyorum:

Telefonu henüz açmadan sorguladığımızda garanti sorgulamasında ürünü aktifleştirmemiz gerekiyor diye uyarı vermesi lazım değil mi? Eğer direkt garanti süresini gösteriyorsa daha önce açılmış cihaz mı olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Telefonu acmadan garanti sorgulayayim dedim boyle demesi normal mi

Ben de etkinleştirmeden böyle bir ekran gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Ben de etkinleştirmeden böyle bir ekran gelmedi.

Alıntıları Göster

hb den aldığım 11 de lütfen cihazı etkinleştirin yazıyor. Ben bunu iade edeceğim hocam.

• DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Tahmini tarih yaziyor. Etkinlestirdikten sonra o tarihten itibaren 2 yil olacak sekilde guncellenecek. Zaten gecmis tarih yazmiyor su an dikkat ederseniz.

Benim n11 uzerinden gurgenclerden aldigim 11 128gb olanda ayni sekilde 24kasim olarak gozukuyordu pek dert etmedim. 14kasimda aktif ettim 13kasim 2022 olarak guncellendi

• Garanti durumunu acikliga kavusturmak icin yaziyorum ama emin degilim sadece bir on goru

Web sitesinden sorgulayinca cihazi etkinlestirin yaziyor herhangi bir tarih yazmiyor.

Telefondaki destek uygulamasindan sorgulayinca tahmini bir tarih gosteriyor ama bu ileri bir tarih

Acaba bu sekilde mi? Ben uygulamadan sorguladim 24kasim2022 yaziyordu aktiflestirince 13kasim2022 oldu ama web sitesinden hic kontrol etmemistim.

• Tahmini tarih yazması yenimi çıkmış. Normalde hiç tarih çıkmaması gerekiyo ona göre etkinleştiriyosun

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.