Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Troyapple

Gürgençler

Bittibitiyor

Cepexress nasıl acaba fiyati 100 tl e kadar uygun ve yorumlarıda fena degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

Cepexress nasıl acaba fiyati 100 tl e kadar uygun ve yorumlarıda fena degil

Alıntıları Göster

Evet ben de ona bakıyordum şimdi. Bir yandan da o kadar para veriyorken 100 tl için uğraşmamak gerek. Puanı da iyi tabi.

• Nundina1st kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam troyapple-bittibitiyor-cepexpress-gürgençler-flexidevice gibi yerlerin şikayetvar'da şikayetleri var bolca zaten ama genel olarak bakılırsa mediamarkt'tada var hepsiburada da var :) Bende göndericekti m arkadaşa linki sorna dedim ki lan hepsinde şikayet var zaten :) Ama örnek bittibitiyor'daki şikayetlerde iyi çözüm cevabı çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 11 Kasım 2020; 11:14:9 >
  • Bu troy da hiç mağaza puanı görülmüyor 777 TL kuponum var ip 11 128gb 8169 TL 7392 TL ye gelecek. Bu arada kuponu şimdi aldım
    Apple iPhone 11 128 GB (Apple Türkiye Garantili) 8.499,00 TL yerine 8.169,00 TL
    https://www.n11.com/urun/apple-iphone-11-128-gb-apple-turkiye-garantili-1107897?magaza=troyapple

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikayetlerde göz korkutuyo tabi hocam şimdi :)

• Arkadaşlar kuponla 4.500tlye iphone se sipariş geçeyim mi? İner mi bu seviyelere bu ay tekrar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Hocam troyapple-bittibitiyor-cepexpress-gürgençler-flexidevice gibi yerlerin şikayetvar'da şikayetleri var bolca zaten ama genel olarak bakılırsa mediamarkt'tada var hepsiburada da var :) Bende göndericekti m arkadaşa linki sorna dedim ki lan hepsinde şikayet var zaten :) Ama örnek bittibitiyor'daki şikayetlerde iyi çözüm cevabı çok

Alıntıları Göster

Dediğiniz gibi hocam birazda şans yani bu olaylar ama yinede güvenilir yerden almak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Arkadaşlar kuponla 4.500tlye iphone se sipariş geçeyim mi? İner mi bu seviyelere bu ay tekrar?

İnerse 27 kasım'da iner bir dahada inmez

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Evet hepsinde şikayet var da.

Hepsinde de mi ürünler açılı şekilde gelmiş.

Ya da iade etmek istemiş iade mi edilmemiş.

• N11 troydan telefon alan arkadaşlar, siparişi işleme alınan ya da kargoya verilen var mı?
    Benimki henüz yeni sipariş olarak bekliyor. Saat 00:15 gibi siparişi vermiştim.

• Kullanıcılar yorum yapmamış. Fazla satış yapılmamış sanırım. N11e yeni üye olmuş olabilir.

• sazan84 S kullanıcısına yanıt

Ben de troydan aldım. Bende de yeni sipariş yazıyor. Gece almıştım

• quote:

Evet hepsinde şikayet var da.

Hepsinde de mi ürünler açılı şekilde gelmiş.

Ya da iade etmek istemiş iade mi edilmemiş.

Merhaba,

n11 üzerinden sanırım en çok sipariş geçilen yerler buralar, farklı farklı sıkıntılar yaşayanlar olmuş kontrol etmenizi tavsiye ederim. Kurumsal firmalarında var ama yok jelatinsiz geldi, yok imei kopyalanmış yok fatura ile sipariş tutmuyor gibi şikayetler değilde onların daha çok kargo geciktirme kaynaklı.

https://www.sikayetvar.com/troy-e-store

https://www.sikayetvar.com/gurgencler

https://www.sikayetvar.com/cep-ekspress

https://www.sikayetvar.com/bittibitiyorcomtr

• Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt

Beğenmezseniz edin zaten. Sizin niyetiniz başka gibi geldi bana zira klasik iphone her yerde gidip kurcalayabilirsiniz hem de saatlerce. Yasal hakkınız var karar takdir sizin.

• minimelist kullanıcısına yanıt

Ben cepekspress'ten kupon kullanarak sipariş verdim. Telefon + kılıf 6.817 TL'ye aldım.

• ben escmarket aldım hep geçen senelerde gayet iyi ama kargo biraz geç geliyor,

bu sefer bittibitiyordan aldım kargo hızlı diye, dün aldım bugün kargoya verildi

• Fixdevice satıcısından aldım. Ürün daha onaylanmadı. Bakalım nasıl bir süreç bizi bekliyor :D

• elvinjohnson E kullanıcısına yanıt

FixDevice'den için klonlanmış imei yorumları gördüm yoksa en uygun orası görünüyordu sipariş verecektim. Vazgeçtim. Gidip cepekspresten sipariş verdim. Umarım sorunsuz teslim edilir ürünler

• spotifali kullanıcısına yanıt

Klon muhabbetinin mağazayla alakası yok ama sonrası için mağazanın tutumu önemli :D

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.