Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (341. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçerli olmayan kategorilerin ilk maddesinde.
    Ya da ben mi yanlış anlıyorum acaba!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    Sim kart hat ve paketler yazıyor telefon yada cihaz yazmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 1 haftadır tüm siteleri takip ediyorum. Iphone11 alacağım bende şuana kadar en iyi indirimi hepsiburada yaptı 6850tl 64gb 7600tlye 128 sattı. Ben diğerlerininde indirimlerini görmek istediğim için hepsiburadayı pas geçtim. Şuan trendyolun indirimleri başladı ve indirim noktasında sınıfta kaldılar. 128gb almayı düşünüyorum ve şuan 8099tlye n11de bulunuyor. çarşamba günü eğer bi oyun dönmezse ve fiyatlar bu şekilde kalırsa 8000tl üzeri 800tl kupon ile 7300tlye 128gb alabiliyorum. Sanırım en mantıklısı n11 olucak gibi duruyor. Eğer indirim kuponu denklediyseniz n11 beklemenizi öneririm herkese

• dextro22 D kullanıcısına yanıt

Aynı mantıkta düşünüyorum, aklıma takılan tek şey ise n11’deki adını duymadığım mağazalar. 7300 n11 yerine 7400e hepsiburada satıcılı fiyat çıksa gözümü kırpmadan hb’den geçerim siparişi, bakalım neler olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

arkadaşlar 1 haftadır tüm siteleri takip ediyorum. Iphone11 alacağım bende şuana kadar en iyi indirimi hepsiburada yaptı 6850tl 64gb 7600tlye 128 sattı. Ben diğerlerininde indirimlerini görmek istediğim için hepsiburadayı pas geçtim. Şuan trendyolun indirimleri başladı ve indirim noktasında sınıfta kaldılar. 128gb almayı düşünüyorum ve şuan 8099tlye n11de bulunuyor. çarşamba günü eğer bi oyun dönmezse ve fiyatlar bu şekilde kalırsa 8000tl üzeri 800tl kupon ile 7300tlye 128gb alabiliyorum. Sanırım en mantıklısı n11 olucak gibi duruyor. Eğer indirim kuponu denklediyseniz n11 beklemenizi öneririm herkese

• Geçen yıl n11 den aynı şekilde kupon kullanan var mı , hatırlayan? çoğu kişi kuponla iphone almayı düşünüyor. Son gün stoklar bitti, fiyatlar uçtu olur mu acaba ? satıcıların bazı renklerinde son ürün yazmaya başlmış.

Kardesim merhaba bende esime almayi dusunuyorum iphone 11 64 gb sen kupon nasil tedarik ettin bende bulabilirmiyim.n11 e uyeyim ama hic oyle kupon gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mumya1988

Kardesim merhaba bende esime almayi dusunuyorum iphone 11 64 gb sen kupon nasil tedarik ettin bende bulabilirmiyim.n11 e uyeyim ama hic oyle kupon gelmedi

Çark çevirme muhabbeti var uygulama da. Ama şuan tükenmiş sanırım vermiyor. Daha sonra tekrar deneyin yazıyor.

• sazan84 S kullanıcısına yanıt

eğer 5inde hepsiburadada düşseydi yada çarşambaya kadar 7400 bandına düşerse hbde kesinlikle hbden alırım aynı düşüncedeyim ama şuanlık durum n11den isimsiz satıcalara almaya itiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextro22 -- 8 Kasım 2020; 23:59:22 >
  • quote:

sabah 9 dan itibaren kupon dağıtılıyor gece 12 ye kadar, uygulamadan tık hızın da kupon bölümüne girerseniz bilgi alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mumya1988 M kullanıcısına yanıt

hocam n11 uygulamasını telefona indirin yada sitedende yapabilirsiniz. Hergün 2 saat aralıklarla 4er tane kupon paylaşıyolar sınırlı sayıda ama belli bir fiyata şu kadar indirim şeklinde ilk giren alır mantığıyla çalışıyor direk saatinde girip almanız lazım kuponu

• quote:

Orijinalden alıntı: yeminlihipokrat

Alıntıları Göster

7300ler arasında 450 tl fark var dostum ki çoğu yerde bu fiyattan aşağı satılıyor şuan

Valla kardesim calisiyorum o yuzden girip takip edemiyorum keske bildirim gelse aninda alirdim. 6800 kusurlerde satilmis gecen gun. Gorsem kacirmazdim

• quote:

N11 hergün sabahtan itibaren tık hızında kupon dağıtıyor. Siz alacağınız ürüne göre kupona tıklayıp hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Sabahtan itibaren gün boyunca dağıtacağı kuponlar gözüküyor. Gerisi size kalmış. Tam saatinde sayfayı yenileyin ve kuponu alın.. İyi şanslar...

• mumya1988 M kullanıcısına yanıt

ne yazık ki sürekli takip etmek gerekiyor :/ bi kaç dakika içinde stoklar bitiyor fiyatı güncelleyip yükseltiyolar zaten. O yüzden elden takip etmek dışında birşey gelmiyor

• Bilgilendirme icin tesekkur ederim isyerinde firsat buldukca girmeye calisiyorum insallah denk gelirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

arkadaşlar 1 haftadır tüm siteleri takip ediyorum. Iphone11 alacağım bende şuana kadar en iyi indirimi hepsiburada yaptı 6850tl 64gb 7600tlye 128 sattı. Ben diğerlerininde indirimlerini görmek istediğim için hepsiburadayı pas geçtim. Şuan trendyolun indirimleri başladı ve indirim noktasında sınıfta kaldılar. 128gb almayı düşünüyorum ve şuan 8099tlye n11de bulunuyor. çarşamba günü eğer bi oyun dönmezse ve fiyatlar bu şekilde kalırsa 8000tl üzeri 800tl kupon ile 7300tlye 128gb alabiliyorum. Sanırım en mantıklısı n11 olucak gibi duruyor. Eğer indirim kuponu denklediyseniz n11 beklemenizi öneririm herkese

Bende iPhone 11 almak istiyordum. Şimdiye kadar olan tüm indirimlere baktım en iyisi hb ninkiydi. senin gibi bende diğerlerinin indirimini bekledim fakat tam bir fiyasko keşke hb den alsaydim. Bundan sonra o fiyatlara zor bulunur gibi

• chaka kullanıcısına yanıt

Ben yurtdışı cihazımı iki yılın sonunda 7000’e satıp üstüne 300 ekleyip almıştım 11’i.

Aldığımdan beri de hiç pişman olmadım. Gerek performans gerek pil konusunda inanılmaz memnunum. Çentik ve ekran çerçevesi olayına da çok takılmıyorum artık. Kılıf kullanınca inanılmaz bir fark kalmıyor arada. Hatta biraz koruyucu bir kılıfla XS Max ve 11’i boyut olarak bile garipsemiyorum.

özet olarak; yaptığım değişimden son derece memnunum 🙋🏻‍♂️

• ShaDeWRoX kullanıcısına yanıt

O zaman yapılacak olan belli gibi dostum 👍🏼

• quote:

Orijinalden alıntı: lecnotr

Geçen yıl n11 den aynı şekilde kupon kullanan var mı , hatırlayan? çoğu kişi kuponla iphone almayı düşünüyor. Son gün stoklar bitti, fiyatlar uçtu olur mu acaba ? satıcıların bazı renklerinde son ürün yazmaya başlmış.

esc market gibi bazı firmalar son gün 11.11 de 100 lü sayıda telefon stokları giriyolar 10 dakka gibi sürede bitiyo n11 ? işareti yaparak sayaç koyuyo kampanya başlamadan önce o yüzden fiyat arttırımı olmaz güzel kampanya için 11.11 de bütün gün site başında beklemenizde fayda var, kuponlarla amazon hariç en uygun fiyatlı telefonu n11 den alırsınız amazon bazen çılgınlık yapabiliyo orayıda takip etmekte fayda var.

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.