Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kalavar , Ukko Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.032
Cevap
1.168
Favori
3.403.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stok sorunu olmaz ve tekrar fiyatlar artmazsa kuponlar ile trendyoldan 300 400 TL daha uyguna gelir n11, tabi bu dediklerimin garantisi yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haacar kullanıcısına yanıt

iPhone 11 Siyah etiketli olduğu için kupon kullanılamayacak. N11 ne kadar indirim yaparsa ona razı olacağız ya da trendyol hepsiburada ya da amazondan gidip alacağız :(

N11 de hergun dağıtılan bu kuponlar telefon alışverişinde kullanılabilecek mi peki

• rawski kullanıcısına yanıt

kullanılacak ama siyah etiketli telefonlarda kullanılamayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: spotifali

iPhone 11 Siyah etiketli olduğu için kupon kullanılamayacak. N11 ne kadar indirim yaparsa ona razı olacağız ya da trendyol hepsiburada ya da amazondan gidip alacağız :(

Öyle bir şey yok. Bir ürün hem kırmızı hem siyah etiketli olabiliyor. Kırmızı etiketli 7543 lira fiyatlı olanda kupon kullanılabilecek. Siyah etiketli muhtemelen 7000 lira civarında olacak ve kupon kullanılamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 8 Kasım 2020; 20:55:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rawski

N11 de hergun dağıtılan bu kuponlar telefon alışverişinde kullanılabilecek mi peki

Tabi ki kullanılabilecek. Sadece sim kart hat altın alışverişinde kullanılmıyor.

• spotifali kullanıcısına yanıt
    Hocam siyah etiket nerede olacak? N11 de mevcut dağıtılan kuponlar telefonlarda geçmeyecek mi ? Geçmezse zaten orası diğer yerlere göre pahalı olduğu için kimse almaz

• Iphone 11 pro max 64 gb trendyolda 11870 tlye düşmüş. Alınır mı? 14bin altına 256 gb kovalıyorum ama 2bin tlden fazla fark var. Değer mi sizce

• Trendyol kafayı yedi şimdiden. Sepet e ürün eklenemiyor :)

hıı öyleyse sorun yok

O zaman ben 11.11 i beklemeyi tercih ediyorum 😊 teşekkürler

• krsd17 kullanıcısına yanıt

hocam iPhone 11 pro max 256 gb arkadaşım aldı. Keşke almasaydım dolmuyor hafıza boşa para verdim dedi. 128 tavsiyemdir.

• spotifali kullanıcısına yanıt
    128ini çıkarmamışlar hocam olsa onu alırdım ama :) 64/256/512 var

128 var sanıyordum :/ olsa bayağı satardı ama. 64 az 256 çok. bu sefer insanlar 64 alıp sıkıntı çekmeyim diye fazla para verip 256 lık alıyorlar. Apple'ın tuzağı galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: rawski

O zaman ben 11.11 i beklemeyi tercih ediyorum 😊 teşekkürler

Rica ederim. Beklemek mantıklı tabi ki. Şu iki günde artık zam yapacağını düşünmüyorum satıcıların.

Xs max 256 kullanıyorum. Pro max konusunda cok kararsiz kaldim. 12yi mi beklemeliyim bilemedim. Bu arada telefonda 190gbtan fazla bosluk var. Bu sefer 64luk alirim alirsam

• Iphone XR 64GB 5999TL Hepsiburadada şu an

Ben de onu takip ediyorum ama n11 de 13000 civarı kuponla o civara anca gelir. Pro max mantıklı olmayacak gibi

• Yalnız bu forumu n11 temsilci de takip ediyordu bazen. Aynı satıcı şuan trendyolda telefonu 11.900 e satıyor n11 de 13.000 e böyle saçma sapan bir uygulama olabilir mi ?

N11 buna izin vermemeli bence

• 7650 tl den trendyol dan 128 lik i11 almaya karar verdim ancak alamıyorum sistemleri çöktü sanırım

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.