Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.020
Cevap
1.169
Favori
3.401.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam n11 de düne göre 200-400 lira fiyatları artırdılar renge göre fiyat değişiyor.
    Eşim yeşil istediği için onu takip ediyordum ben 400 TL ye yakın fiyatını yükselttiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drbikeey

Hangi bayi

Alıntıları Göster

Ankara ankamall. Ancak İstanbul’dan da alan arkadaşlarım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Hocam n11 de düne göre 200-400 lira fiyatları artırdılar renge göre fiyat değişiyor.
    Eşim yeşil istediği için onu takip ediyordum ben 400 TL ye yakın fiyatını yükselttiler

Hocam doğrudur renge göre fiyat değişiyor ama genel olarak bu cihaz uzun süredir 7300 den aşağı alınmıyor bem bu sefer alıncak hatta yanına bir üründe bedava gelicek şekilde 👍

7500/500 gibi bir kupon çok kritik olur mesela iyi takip şart 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 2 Kasım 2020; 0:44:4 >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt

Sonuç olarak döviz kurunda sıçrama olursa N11 satıcıları fiyatı yükseltip diğerleri aynı mı bırakacak...

• evohan kullanıcısına yanıt
    Keşke hocam ama Apple ın zam yapması eli kulağında. İphone 12 fiyatları sitede açıklandığında muhtemelen 11 fiyatlarını da güncellerler.
    600 dolar çıplak fiyat
    %50 ötv %18 kdv %10 TRT payı %1 bir vergi daha eklemişti sanırım totalde +%79 vergi ekleniyor
    Şuan 1074 dolara satılması lazım Türkiye’de . Şuanki kurla 8967 liraya dek geliyor. Fiyatı artırmazlarsa iyi bence

• Istanbul optimumdan alan var mı acaba

• quote:

Keşke hocam ama Apple ın zam yapması eli kulağında. İphone 12 fiyatları sitede açıklandığında muhtemelen 11 fiyatlarını da güncellerler.
    600 dolar çıplak fiyat
    %50 ötv %18 kdv %10 TRT payı %1 bir vergi daha eklemişti sanırım totalde +%79 vergi ekleniyor
    Şuan 1074 dolara satılması lazım Türkiye’de . Şuanki kurla 8967 liraya dek geliyor. Fiyatı artırmazlarsa iyi bence

iphone 12 mi beklesek ne yapsak 11 le fakı ne acaba :)

• quote:

600 dolar çıplak fiyat
    Bayi karını da ekleyin

• Media markta 11 pro max içinde indirim var mı ?

• Yıl olmuş 2020 dolar olmuş 8.30 hala bu konuyu inceliyorum🤣

• quote:

600 dolar çıplak fiyat

%21'de ara saticilar ve son satici karlari desek %100 oluyor. Telefonu apple'in karli satis fiyatinin 2 katina almis oluyoruz. Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• İphone 12 için fiyat bekleyen arkadaşlara belki rehber olur. Batum’da iphone 11 128 gb ~ 7200 ₺ iphone 12 128 gb ~ 9400 ₺. Bu fiyatlar gürcistan vatandaşı içindir. Biz aldığımızda Geri alacağımız -%11.2 vergi iadesi + Tr’de kayıt ücreti vereceğiz. Fiyatlar için oranlama yaparsanız tahmini 12 fiyatımı bulursunuz.

• Epitt E kullanıcısına yanıt

Gürcistan'da hangi ara belli oldu fiyatlar? Satışa çıktmı orada şu an

• 11-128gb için 11.11 beklenir mi?

• maximum sitesinde %5 puanla medyamarketten ucuza geliyor.
    Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7000/670 kupon var bugün n11 de, telefoncular hadi bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 2 Kasım 2020; 10:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

7000/670 kupon var bugün n11 de, telefoncular hadi bakalım :)

10 Kasım gece 00:01'de inşallah zam yapmazlar.

• telefonculardan önce apple zam yapmaz inşallah :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 11 64gb çoğu yerde 7500 civarında şu anda. Gürgençlerde 7.479 tl + 200 bonus kampanyası ile 7.279 a denk geliyor. Sizce n11 beklenmeden alınır mı? Bir de 64 gb yeterli olur mu sizce

• Bende dün İstanbul Optimum avm'deki mediamarkt mağazasına gittim. Buradaki konuyu görmemiştim daha önce.

Iphone 11'i 7599 TL olarak alıyordum. Mağazadaki görevli mediamarkt club kodumu sordu söyledim. Dedi ki Airpods 2'yi de 799 tl'ye alabilirsiniz. Aslında hiç ihtiyacım olmadığı halde fiyatı mantıklı geldiği için alayım dedim. 8398 TL'ye Iphone 11 64 GB ve Airpods 2 aldım. Orada da faturaya bakmak hiç aklıma gelmedi, çünkü toplam tutarda bi problem yoktu. Sonra eve gelince faturaya baktım ki faturada Iphone 11 fiyatı 7299 TL, Airpods 2 fiyatı ise 1099 TL olarak görünüyor.

Oradaki görevli sanki bana airpods indirimli gibi söyledi, telefon ile ilgili bi indirimden bahsetmedi. Ama burada sizin yazdıklarınız görünce sadece telefon alsam da 7299 tl'ye düşüyormuş diye anladım.

Mağazadaki görevli fazladan ürün satmak için beni kandırmış diye anladım. Bi tane airpods'um var aslında ben bunu fiyatı uygun olunca satarım diye almıştım. Kutusunu falan da hiç açmadım, airpods'u mağazaya gitsem iade edebilir miyim?

Yani Optimum Avm'deki Mediamarkt'ta 300 tl indirim oluyor arkadaşlar, benim faturayı da gönderebilirim isteyene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi contavolta -- 2 Kasım 2020; 10:56:48 >

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.