Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.682
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 212 avm Media Markt sordum club indirimi sadece de için mevcut dediler 128 GB 11 için 8150 TL fiyat buyback kampanyası mevcut dediler ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mediamarkt 300 tl indirim bu gece bitiyor mi yoksa yarin de devam edecek mi. bir de hoş geldin kuponunu nasil alabilirim yeni üye olarak mi. iphone se 256 gb almayi dusunuyorum. taksit sadece banka kredisi ile mumkun sanıyorum. yardimci olabilecek varsa sevinirim. baska önerisi vs olan. özellikle hafıza bakimindan

• 12 bekleyen varsa bence 11 almalı. saf dolar hesabı zaten 5 bin oluyor(600 dolar=5k üzeri şu an) 11 fiyatı. şu an 11 ve se türkiyede tam bir f/p ürünü. biden gelecek zaten amerika'da o da dolar'ı ayrı bir ivme ile yükseltecek bizim ülkede.

• Vakıfbank taksit kampanyası devam ediyor mu bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karus99 -- 1 Kasım 2020; 16:15:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janot

mediamarkt 300 tl indirim bu gece bitiyor mi yoksa yarin de devam edecek mi. bir de hoş geldin kuponunu nasil alabilirim yeni üye olarak mi. iphone se 256 gb almayi dusunuyorum. taksit sadece banka kredisi ile mumkun sanıyorum. yardimci olabilecek varsa sevinirim. baska önerisi vs olan. özellikle hafıza bakimindan
    300tl İndirim ne zaman bitiyor bilmiyorum 50tl indirim club üyelik yapınca 1 gün sonra hesaba tanımlanıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JQKER kullanıcısına yanıt

300 liralık indirimle birleşmiyor zaten 50 liralık club kampanyasında

• jeomustafa kullanıcısına yanıt

yukarıda alış-veriş özetinde birleşiyor gibi görünüyor sanki ama bilemedim

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    Kasım sonuna kadar uzatıldı 3 taksit faizsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckchucky -- 1 Kasım 2020; 18:32:34 >
  • Balikesir mediamarkt magazasina geldim. 300.tl indirim uygulanmadi.

• İzmir’de iPhone 11 300 tl indirim ile hangi media markt mağazasından satın alabiliriz biliyor musunuz? Gaziemir mağazası kapalıymış

• eMo E kullanıcısına yanıt
    Burada yazılanlara göre optimumda indirim uygulanıyor

• janot kullanıcısına yanıt

Kupon yükledim fakat 'Kupon ekle' ksımının altında şu uyarıyı veriyor:'Aynı anda birden fazla kampanyadan yararlanılamamaktadır.CLUB Günleri kampanyası, başka kampanya ve kupon indirimleriyle birleştirilemez.'

• Bu mediamarkt kampanyası tam bir yılan hikayesi oldu. Var mı yok mu belli değil. Eğer varsa her mağazada uygulanması lazım ama gel gör ki her mağaza ayrı telden çalıyor. Biri kuyuya taş attı birçok insan uğraşıyor çıkarmaya.

• jeomustafa kullanıcısına yanıt
    Kupon başka sepet indirimi başka. Tabiki birden başka kupon olmaz bu hiç bir sitede olmaz sepet indirimi kart puan kampanyaları vs. İle birleştirilir. Önceki mesajlara bakarsanız 100 tl de maksimum karta puan var.

• Arkadaşlar bir kötü haber geldi Garanti’den.

“Degerli musterimiz, 01.12.2020 tarihinden itibaren, Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabi) aylik akdi faiz orani %1.46, gecikme faiz orani ise %1.76 olarak guncellenecektir. Iyi gunler dileriz.”

1.46’lık oran büyük ihtimal kredi kartı sonradan taksitlendirme faizi de olacak Aralık başından itibaren. Sonradan taksitlendirme maliyeti artacak 🙁

• Media Markt iphone mağaza indirimini merak edenler için bugunku deneyimimi paylaşıyorum. Mağazaya gidip iphone fiyatlarını sordum. Satış temsilcisi, etiketlerdeki fiyatların yanlış olduğunu, hangi modeli öğrenmek istersem sistemden bakıp yardımcı olacağını söyledi. Ben de 11 ve SE fiyatlarını sordum. Etiketin 300 TL altını söyledi. CLUB indirimini özellikle sordum, öyle bir indirimleri olmadığını söyledi. Örnek olması açısından, iphone 11 128 gb etiket fiyatı 8.449 TL iken, sistemden bakınca 8.149 TL olduğunu öğrendim. Ancak garip olan şu ki, mağazada stok yok. Sonuç şu ki, bazı mağazalar ya kafasına estiği gibi indirim yapiyor, ya da bazı mağazaların ürüne özel indirimlerden haberi dahi yok. İnternet mağazasından almayı düşünüyordum ancak mağazanın bu garip tutumundan huylandığım için vazgeçtim, başka bir marketten bakınacağım.

@burcin.irgin

• quote:

Orijinalden alıntı: karus99

Vakıfbank taksit kampanyası devam ediyor mu bilgisi olan var mı

Ben vatandan 128 GB aldım.7900 TL vakıfworld faizsiz 5 taksite böldü.

• huso_ H kullanıcısına yanıt

@huso_ hocam hayırlı olsun, vatan internet mağazasında 11 128 gb 8.149-TL fiyatlanıyor, siz fiziki mağazadan indirim mi aldınız veya mağazada daha mı ucuzdu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis06 -- 1 Kasım 2020; 19:46:55 >
  • Ben cuma günü optimum Gaziemir mağazasında iPhone 11 64 GB telefon alacaktım ancak deprem olduğu için optimum mağazası kapandı. hafta sonu Balıkesir’de olduğum için balıkesir mağazasına sordum ancak onların da bilgisi yoktu. İzmir’e dönüyorum suanda forum bornova mağazasına gidip soracağım. Bu. Arada media markt müşteri hizmetlerini aradım onlarda bu tür 300 tl,lik indirimlerin bazi magazalara ozel olduğunu söyledi

• Mediamarkt’ın internet sitesinden SE’yi 4649tl’ye mağazadan teslim al seçeneği ile onayladım. Hem 300 tl indirimi hem de club hoşgeldin 50 tl indirimini kullandırdı sistem. Ödeme kısmında da mağazada öde’yi seçtim. Direk yarın gitmeli miyim yoksa şu gün şu saatte gelin diyecekler mi?

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.