Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enTURK_Baho

Mediamarkt Club'a üye olup 50 tl daha indirim alıp öyle iphone se 2020 almak istedim ama indirim hala tanımlanmadı, aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Dün akşam üye oldum, tanımlanmadı bana da hala. ''MediaMarkt CLUB üyeliğiniz tamamlandıktan 1 gün sonra 50 TL değerinde indirim kuponu kazanırsınız''

Yüklenmesi gerektiğini düşündüğünüz; ancak, henüz yüklenmeyen kuponlarınız için Çağrı Merkezini arayabilirsiniz, yazıyor sitesinde.

• BauschLomb B kullanıcısına yanıt
    2000 tl altına verilmez sağlamsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu türkcellin 400 lira indirimi hangi kampanya? Bir türlü bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

neden iptal ediyorsunuz?

• cream cheese kullanıcısına yanıt

hocam ben 2.el almıştım çok temiz diye 3 sene kadar önce, meğer yurtdışından getirilme telefonmuş. kampanyaya dahil değilmiş, almadım ben de. sahibindene 1700 e falan koyacağım sanırım. tek sorunu arkasında çok hafif boya aşınmaları var.

• Mediamarkttan iPhone 7 Plus 32 GB icin teklif alan oldu mu?

• bu mediamakrt tan 300 tl indirim olayı nasıl oluyor? az önce müşteri hizmetlerini aradım öyle birşey yok dediler sadece club e yeni üye olunca 50 tl indirim kazanıyorsun dediler

• srdr87 kullanıcısına yanıt
    Az önce Marmara Park avm MediaMarkt a uğradım. 300 lira indirim var ama AirPods ile birleşmiyor dediler.

• Telefon almak için 11.11 bekleyen arkadaşlar, örnek olarak n11de satılan ip11 pro max 12.400 liradan 12.800-12.900 civarına çıkmış. Aynı satıcı.

• see-none kullanıcısına yanıt

Eski telefon verdiğimizde üstüne 300 düşüyor mu?

• bbold B kullanıcısına yanıt

Hocam ben iphone 7 plus 32gb yurt dışı pasaport kayıtlı telefonu hepsiburada ya 2700 TL ye sattım. Yurdışından zamanında 2300 TL ye almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet572 -- 30 Ekim 2020; 22:13:18 >
  • mehmet572 M kullanıcısına yanıt

Nasıl değerleme yaptılar acaba?

• mehmet572 M kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor bu hepsiburadaya satış olayı? Benim de yurtdışı kayıtlı 6s 64gb var ama henüz talip yok letgo’dan. Bilgilendirme için teşekkürler.

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, olmaz dediler.

• Airpods kampanyası ile 300 TL lik indirim aynı anda olmuyor mu?

• Balikesir merkezdeki media markt magazasinda 300.tl iphone11 indirimini deneyen oldu mu ?

• HCan35 H kullanıcısına yanıt
    Mağazaya sordum aynı anda olmuyor dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: piayback

Mağazaya sordum aynı anda olmuyor dedi.
    Sağolun hocam. Olsaydı iyiydi :)

• iphone 6 dan 11 e gecmeyi dusunuyorum.
    Bataryasi iyi giden, uygulamalar arasi gecisin hizli oldugu ve ram i yuksek model istiyorum. 12 falan on satistaymis sanirim ona da gerek yok 3-4 senedir bunu kullaniyorum yavasladi değiştirmek istiyorum.
    Telefon oneriniz varsa alabilirim. 11 icin 128 gb en dip ne fiyat gordunuz? 11.11 i ya da bf yi bekleyeyim mi yoksa alayim mi bu zamanlarda?

• Hepsiburada Eskiyi götür yeniyi al kampanyası var. Orada bilgileri girdiğimde iphone 7 plus 32 gb 2800 TL fiyat verdiler. Verilen kod ile Aras kargodan ücretsiz telefonu gönderiyorsunuz. 5 gün içinde firma size teklifte bulunuyor. Benim telefonda batarya iyi durumda olmadığı için 2700 TL verebiliriz dediler. Pil sağlığı %82 idi. 2700 Tl benim için muhteşem bir fiyattı. 1 gün içinde Hepsiburada hediye çeki tanımladı. Tavsiye derim

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.