Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
33.031
Cevap
1.168
Favori
3.402.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/eski-iphone-u-getir-yenisini-al.html Arkadaşlar böyle bi kampanya gördüm geri alım bedeli olarak ek 800 tl veriliyor gözüküyor fakat android cihazlarada bu sağlanıyor mu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Se 128 gb 5150 çok iyi fiyatmış. Alacaklar kaçırmasın. Bu fiyatlar bi daha bulunmayabilir.

50 TL de Media Markt club hoşgeldin kodu veriyor.onu da uygularsanız 5100 e geliyor.

50 TL kod bütün ürünlerde geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11'i yeni almış biri olarak hangi ürünleri tavsiye edersiniz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem 300 TL indirim hem de kulaklık indirimi birlikte gerçekleşiyor anladığım kadarı ile ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani arkadaşlar bugün fiyatlar belli olacak diyordu bazı arkadaşlar ne kadara çıktı iphone 12.. Belli oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Hani arkadaşlar bugün fiyatlar belli olacak diyordu bazı arkadaşlar ne kadara çıktı iphone 12.. Belli oldu mu?

Beklemedeyiz valla ben de bekliyorum belli olsa da ona göre karar versek

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Bugün belli olmaz apple sitesinde hala yakında yazıyor. Önce günü duyurmaları lazım. Kasımda anca.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Bugün belli olmaz apple sitesinde hala yakında yazıyor. Önce günü duyurmaları lazım. Kasımda anca.

mini ve pro max ön siparişe açılınca belki birşey olabilir.

• bmözdemir16 kullanıcısına yanıt

Aslında arkadaşa sorumuşsunuz ama uzun yıllardır spigenin birçok aksesuarını kullanmış biri olarak tavsiye edebileceğim ürünlerini sıralayayım

Kılıflar: tough veya slim armor serisini tavsiye ederim. Bir de ultra hybrid s. İncecik kılıfını da kullandım, elden çok çabuk kayan bir kılıf. Telefona çorap gibi oturuyor, sadece çizilmeleri engelliyor.

Adaptörler: 2 adaptörü mevcut, ikisinden de çok memnunum. İpad şarj edebiliyorlar aynı zamanda. biri 50 liraya satılan, diğeri çift usb girişli olan

şarj Kabloları: tavsiye etmem. Kırılma noktasından kendini bırakıyor. Kırılma, bükülme testi yaptık dediklerine bakmayın. Baseus veya ttec alın paranız cebinizde kalsın. Bence f/p oranı olarak en üst düzey kabloları TTEC üretiyor. Hem type c, hem de lightning örgülü kullanıyorum, çok memnunum. Ki type c olanını hiç yanımdan ayırmıyorum. Amazondan geçen hafta 2 metre lighting örgülü kabloyu 20 liraya almıştım.

Araç telefon tutucusu : Tavsiye etmem, aracın ön camından ön göğsüne düştü durduk yerde. Spigen'e gönderdim, yenisi geldi. geleni cama değil, ön konsola yapıştırdım. Şimdilik iyi ama yine de güven vermiyor.

• arkadaşlar, iphone 11 yerine iphone se veya 8 plus arasında kararsız kaldım. şuan hala 4-5 yıl önce aldığım iphone 6'yı kullanıyorum. öneriniz ne olur? saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Aslında arkadaşa sorumuşsunuz ama uzun yıllardır spigenin birçok aksesuarını kullanmış biri olarak tavsiye edebileceğim ürünlerini sıralayayım

Kılıflar: tough veya slim armor serisini tavsiye ederim. Bir de ultra hybrid s. İncecik kılıfını da kullandım, elden çok çabuk kayan bir kılıf. Telefona çorap gibi oturuyor, sadece çizilmeleri engelliyor.

Adaptörler: 2 adaptörü mevcut, ikisinden de çok memnunum. İpad şarj edebiliyorlar aynı zamanda. biri 50 liraya satılan, diğeri çift usb girişli olan

şarj Kabloları: tavsiye etmem. Kırılma noktasından kendini bırakıyor. Kırılma, bükülme testi yaptık dediklerine bakmayın. Baseus veya ttec alın paranız cebinizde kalsın. Bence f/p oranı olarak en üst düzey kabloları TTEC üretiyor. Hem type c, hem de lightning örgülü kullanıyorum, çok memnunum. Ki type c olanını hiç yanımdan ayırmıyorum. Amazondan geçen hafta 2 metre lighting örgülü kabloyu 20 liraya almıştım.

Araç telefon tutucusu : Tavsiye etmem, aracın ön camından ön göğsüne düştü durduk yerde. Spigen'e gönderdim, yenisi geldi. geleni cama değil, ön konsola yapıştırdım. Şimdilik iyi ama yine de güven vermiyor.

spigenin şeffaf kılıfını kullandım, çok kısa sürede (2-3 ay gibi) sarardı. firmaya ilettiğimde garanti dışı olduğu söylendi. spigen kılıf tavsiye etmem. daha sonra pierre cardin'in şeffaf kılıfını aldım 1 yılı geçti hala ilk günkü gibi duruyor.

• abormen kullanıcısına yanıt
    8 plus mantıksız, se mantıklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abormen kullanıcısına yanıt

Sadece ikisi arasındaysanız tartışmasız se. İşlemcisi ile piyasanın en iyilerinden. Bir tek bataryası az gidiyor, onu da powerbank ile çözmek gerekebilir.

• se ve 8 arasında tercih se.

11 ile se arasında ise batarya sorunundan dolayı 11 sanırım.

• Sağalt köşedeki adaptör iphone 11’i hızlı şarj eder mi acaba? Yoksa ayrıca kablo da almak gerekir mi?

• Mediamarkt Club'a üye olup 50 tl daha indirim alıp öyle iphone se 2020 almak istedim ama indirim hala tanımlanmadı, aynı sorunu yaşayan oldu mu?

• MediaMarkt'a gidiyorum, bakalım bizim emektar iPhone 6s plus 64 'e ne kadar sayacaklar 11 için. Editlerim alırsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BauschLomb

MediaMarkt'a gidiyorum, bakalım bizim emektar iPhone 6s plus 64 'e ne kadar sayacaklar 11 için. Editlerim alırsam.

Hocam android cihazlarida aliyorlar mı kampanya dahilinde mediamarkt calisanlarina sorabilirseniz cok sevinirim

• Vatandan 7.899'a sipariş geçtiğim Siyah 11 128 GB isteyen var mı ? Plân değişikliğinden ötürü iptal edeceğim.

Aynı fiyattan verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 30 Ekim 2020; 16:16:36 >
  • Turkcell kodunu nasıl temin edebiliriz arkadaşlar. Turkcell kullanıyorum ancak uygulamasını kullanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.