Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.169
Favori
3.398.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haacar

Zam korkusu ile media markttan iphone se siparişi verdim. 75 tl bonus puan ve 50 tl club indirim kuponu ile 4575 tl ye geldi.

Eşim için de turkcellden 400 tl indirim kodu ve 100 tl paraf puan ile 6989 tl ye iphone 11 siparişi verdim.

Kutuları bir süre açmayacağım. eğer n11 veya trendyolda daha iyi indirimler olursa ve telefon fiyatlarına zam gelmeyecek olursa iade edeceğim.

Bundan daha fazla düşmez fiyat alabilecek en iyi fiyata almışsınız. Hayırlı olsun. Sene sonu 1 zam daha yapılacak modellere.

• BurakTirpanli kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgeg kullanıcısına yanıt
    800 tl’ye airpods da alabiliyor muydunuz yanına bir şey dediler mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    Evet alınabiliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Evet bu gece yeni telefonların fiyatlarının açıklanacağı ve satışta olan mevcutların güncelleneceğine dair söylentiler var. Bu gece açıklanması halinde yaptığım kur ve vergi hesaplarına istinaden tahminlerimi paylaşıyorum. Açıklanmazsa, açıklanmasına yakın yine güncellerim. Tahminlerin hepsi başlangıç fiyatlarıdır:

iPhone SE (2.nesil)

5.999 TL

iPhone XR

7.599 TL

iPhone 11

8.999 TL

iPhone 12 Mini

9.999 TL

iPhone 12

11.499 TL

iPhone 12 Pro

14.799 TL

iPhone 12 Pro Max

16.499 TL

Webtekno iphone 12 pro için 13500-14000 arası fiyat bekledilerini söyledi.

• Şu indirim kodunu turkcell ihtiyacı olana vermiyor. 1 aydan uzun süredir sepetimde hiç çıkmadı. Almayacak kim varsa ona veriyor. Sonra gelip burada 60-120 arasına satıyorlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt

Zam gelirse kesin yaparlar. Bizim kurt tüccarlar kaçırır mı hiç böyle fırsatı?

• İphone bahalı ben 2000’e alacağım maksimum. Telefon alacağıma MacBook Air alırım

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt

Haklısınız. 11 pro max’la 12 arasında acaip kararsızım bir yandan da zam söylentileri ne yapacağımı bilemedim

• escape0121 kullanıcısına yanıt

Bu telefonu ya çok yukarıdan satışa çıkardılar şimdi indiriyorlar ya da hakkettiği değeri göremedi rafa kalkıyor.

çevremde çok alan oldu anlamadım. Tam fiyat performans. Hele ekran tam ekran olaydı.

• Ben de bugün Ankamall Mediamarkt'ten 7.299 TL'ye iPhone 11 64GB aldım.

Reyon görevlisine ilk başta sorduğumda; AirPods kampanyasından da yararlanabileceğimi söylediler, sonra oradaki diğer çalışanların araya girmesiyle benimle ilgilenen kişi ağız değiştirip iki kampanyadan birini seçmem gerektiğini, hem telefonda 300 TL indirim alıp hem de AirPods'u 799 TL'ye alamayacağımı söylemeye başladı.

Hali hazırda kablosuz kulaklığım olduğu için fazla uğraşmadım ama bana yalan söylediklerinin de farkındayım.

Cam filmi hediye etmelerini istedim onu da yapmadılar fakat 139.99 TL'ye ömür boyu değişim garantili "Nano flexible ekran koruyucu" sattıklarını beyan ettiler.

İlk başta 139.99 rakamını duyunca hemen "yok kalsın" dedim fakat istediğim zaman ücretsiz olarak cam filminin yenisini taktırabileceğimi söyledikleri için dışarıdaki fiyatları da kıyaslayınca yaptırmak mantıklı geldi ve bu hizmeti de satın aldım, ekrandaki cam filmi zarar görünce istediğim herhangi bir Mediamarkt mağazasından değişim yapabileceğimi belirttiler, kasada telefonun ödemesini yaptıktan sonra uygulama bölümüne giderek telefona cam filmi yaptırdım, en azından telefonu alır almaz ekran çizilir mi diye endişe etmeme gerek kalmadı.

Bu arada biraz önce kendi internet sitelerine baktığımda; benim satın aldığım cam filmi hizmetini "Değişim Garantili Ekran Koruma Nano" adı altında 119,99 TL'ye sattıklarını gördüm, eğer internet fiyatı ile mağaza fiyatı farklı değilse 20 TL kazık atmışlar bana buradan çaktırmadan.

Neyse ben yinede zamlar gelmeden eşimin telefonunu yenilediğim için mutluyum, indirimi haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

• İPhone X sahibiyim uzun bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum. bunu satıp 11 almak mantıklı mı sizce???

• N11 den 11 Kasımda artık o andaki duruma göre ne alacağıma karar verecem bende. Watch Se alacam en kısa zamanda acaba Media markt club üyelik indirim kodu ne zaman tanımlanır ? Müşteri hizmetlerini arasam tanımlanıyor mu hemen ?

• alic3lik kullanıcısına yanıt
    Bende xs max var. Xs ekranıyla 11 ekranının kalite farkının büyük olduğunu söylüyorlar oled lcd muhabbeti . Aynı şey x için de geçerli olabilir

• Alan arkadaşlar fatura vs paylaşabilirseniz çok iyi olur. En azından Media Markta gittiğimizde gösteririz.

• Se 128 gb 5150 çok iyi fiyatmış. Alacaklar kaçırmasın. Bu fiyatlar bi daha bulunmayabilir.

• iphone se 256 gb aldım . hadi hayırlısı

• Spigen, Amazon'da yardırıyor yine kaçırmayın

• Turkcell 400 tl indirim kodu olan var mı arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.