Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: corpixx , hayloft , mühendis66_50 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
33.032
Cevap
1.168
Favori
3.403.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt'ta sepette %5 indirim var telefonlarda. İphone 11 256gb kendisinde ayrıca indirim var bir de sepette eklenince neredeyse 128gb fiyatına geliyor.
  • barangim B kullanıcısına yanıt
    Buyback olsa cok iyi olurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    denemek lazım benim telefon bozuk olunca bir şube almak istemedi ekranı tamir etsem alabileceklerini söylediler başka şubede direkt dedi ki 1000 lira indirimin olur 11 alımında dedim alıyorum

• Teknosa iphone se16 gb a
    Yeni se alımında 1100 tl
    İp 11 alımında 1500 tl teklif etti
    Toplam rakam bu
    11 pro alımında geçerli değil dedi ama ondada 500 tl bi indirim var dedi o kısmı çok anlamadım
    İphone se amazondan 300 tl daha pahalı teknosada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakiiin S kullanıcısına yanıt
    Ek 1000₺ dahil fiyat mi ?

• Hepsiburada buyback kampanyasına katılanlar süreci yazabilir mi? Telefona teklif edilen tutara iliskin onay maili geliyor mu, telefon parası ne zaman yatıyor? Ek 600 lira ne zaman yatiyor? İkisi de 15 gün sonra mı?
  • Teknosadan fiyat alan arkadaşlar teknosa mağazalarına gidip mi fiyat alıyor yoksa hb gibi kargolayıp mı yapıyorlar?

• Merhaba,

Hepsiburadaya 6s telefonu yollayacağım. Adımlardan birinde sipariş numarası diye bir alan var ve boş bırakılmıyor. Daha önceden sipariş mi vermem gerekiyor?

Kampanyada şu ibare yazılı "Bu sürecin tamamlanması için 15 gün içerisinde (başvuru öncesinde veya sonrasında) Hepsiburada’dan Cep Telefonu siparişi vermiş olmanız gerekmektedir. iPhone 11 ve Airpods birlikte al kampanyasından yararlanan müşteriler, 600 tl ek ödeme kampanyasından yararlanamaz."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CBD65149

Teknosadan fiyat alan arkadaşlar teknosa mağazalarına gidip mi fiyat alıyor yoksa hb gibi kargolayıp mı yapıyorlar?
    Mağazadan hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: barangim

Mediamarkt'ta sepette %5 indirim var telefonlarda. İphone 11 256gb kendisinde ayrıca indirim var bir de sepette eklenince neredeyse 128gb fiyatına geliyor.
    Stok yok!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Stok yok!

Alıntıları Göster
    Kampanya dün başladı. Ben bugün öğlen yeşil renk stoktaki son telefonun siparişini verdim. Şimdi baktım sarı ve kırmızı hala stokta gözüküyor.
  • SİYAHTA STOKTA GÖRÜNÜYOR BELKİ BEN SEPETE EKLEYİNCE STOK BİTİYORDU capslock hatası

26 eylülde iphone 11 proda indirim yapacakmış Turkcell
    iphone 11 pro 64 mb 10bin
    iphone 11 pro 256lık 11bin olabilir

bu kadar fazla indirim olunca yeni model çıkınca acaba fiyatlar düşecek mi diye de düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 26 Eylül 2020; 12:11:46 >
  • barangim B kullanıcısına yanıt
    hocam %5 indirim nasıl oldu ya benim sepette indirim yansımıyor
  • ban sormadınız ama yüzde 5 indirim mediamarkt club üyeliği olana yapılıyor

üye girişi yaptıktan sonra mediamarkt club üyeliğine tıklayın
    gerekli onayları verip mediamarkt club üyesi olabilirsiniz
    yarın veyda bir kaç gün sonra 500tl üzerinde geçerli 50 tl kod da gelir bu üyelik sayesinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 24 Eylül 2020; 19:26:43 >
  • see-none kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Ben Pro almayı düşünüyorum da bu dediğiniz fiyatlar zam öncesinde bile yoktu sanırım. Siz bu indirim haberinden nasıl haberdar oldunuz? Bilgi alabileceğimiz bir yer var mı?

• teknosa kampanyasında, teknosa tarafından alınan telefon listesi:
    https://www.teknosa.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren_us -- 24 Eylül 2020; 21:8:15 >
  • gokhanayvaz G kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ölü fiyata iphone 11 düşerse haber veririmisiniz 6500 7000 civari

• hepsiburada'nın eskisini getir kampanyasında telefonun şarj aletini veren oldu mu?
    "Cihazınızın şarj aleti eksik mi?" sorusuna evet yada hayır deyince fiyatta bir değişiklik olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.