Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: quasim0d0 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.168
Favori
3.398.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada buyback kampanyasını kullanan oldu mu? Iphone 6s benim cihaza 1250₺ teklif ettiler.1250₺ +600₺ indirimle mi alacağım yani 11’i? Eğer öyleyse mükemmel bir olay sabah siparişi geçeyim cuma kampanya bitiyormuş, kaydolduktan sonra sıkıntı olmaz dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Maks ucreti verdiler 685 mi ne bisi benim cihaz ciziksiz kozmetik 10/9.5 ama 32gb olan iphone6yi 685e vermem nette 800 900e cok rahat satarim diye dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Maks ucreti verdiler 685 mi ne bisi benim cihaz ciziksiz kozmetik 10/9.5 ama 32gb olan iphone6yi 685e vermem nette 800 900e cok rahat satarim diye dusunuyorum
    Arti 1000 ile 1685 mi yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone Se kampanyası için 800 kişi ile sınırlıdır yazıyor kampanya şartlarında. Acaba sonlandımı kampanya mh ye sorup öğrenen oldu mu?

Kampanya 1 Temmuz 2020 (00.01) tarihinden itibaren iPhone SE siparişi vermiş ilk 800 kişi için geçerlidir. Kampanya yeni iPhone SE nin 800.kişi tarafından satın alınması ile sona erer.

• Dün teknosada ip11 i buyback ile aldım. Fiziksel hiçbir sorunu olmayan ip 7yi 2700e aldılar. ( Batarya sağlığı %76 ydı ama bakmadılar bile. Kamera, touch id ve imei nde sıkıntı var mı diye baktı. Bir de kasada, ekranda çizik, göçük vs.) Yani ip 11 5300 e geldi. Bence çok karlı bir alışveriş oldu, ikinci elde satmakla ya da hb ile uğraşmadım. Satış elemanı bile inanamadı bu kadar indirim olabileceğine. Kampanyanın süresini sorduğumda belli olmadığını daha önce de bu kampanyanın olup bittiğini ama bugün tekrar başladığını söyledi. Bence şube stoklarıyla ilgili bir durum kampanyanın süresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer1947 -- 24 Eylül 2020; 12:6:53 >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Evet👍

• slayer1947 S kullanıcısına yanıt
    Aldığınız iPhone 11 64 gb mı 128 gb mı?

• Merhabalar elimde iphone 8 plus 64 GB ve iphone 6 16 GB var. eşime iphone 11 128GB almak istiyorum en kazançlı şekilde nasıl alabilirim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acun_Ilıcalı

Hepsiburada buyback kampanyasını kullanan oldu mu? Iphone 6s benim cihaza 1250₺ teklif ettiler.1250₺ +600₺ indirimle mi alacağım yani 11’i? Eğer öyleyse mükemmel bir olay sabah siparişi geçeyim cuma kampanya bitiyormuş, kaydolduktan sonra sıkıntı olmaz dimi?
    6s 16gb telefonuma sistem 980tl+600tl teklif etti. Kabul edip yolladım. Ellerine geçince illaki fiyat kıracaklarını biliyordum. Orda o var burda bu var diyerek 100 lira fiyat kırdılar. Kabul ettim. 5 gün sonra 880 lira yattı. +600tl ise iphone 11’in 14 güniade süresi bittiminden 2-3 gün sonra hesabıma yattı.

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    64 gb dı. Az önce 5700 olrak yanlış yazmışım. 5300 olacaktı. Etiket fiyatı 8000di. 8000-2700 5300 e gelmiş oldu bana.
  • Biraz önce teknosa mağazası ile telefonda görüştüm eski telefonu getir kampanyası kapsamında 1000+ eski cihaz kadar düşüm olduğunu söylediler. Şuan 64 gb 8000 TL - 1000-2.el cihaz nasıl sizce tavsiye eder misiniz. Yoksa 12 çıkarsa daha da düşer mi tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

Merhabalar elimde iphone 8 plus 64 GB ve iphone 6 16 GB var. eşime iphone 11 128GB almak istiyorum en kazançlı şekilde nasıl alabilirim sizce?
    8 plus ı bana satarak:::)))
  • teknosadan eskisini getir kampanyasından faydalanan arkadaşlar. kutu, şarj aleti, vs. diğer aparatları istiyorlar mı?
    Bir de web de şu an fiyatla %5 indirimle 400 TL avantajlı. web fiyatından verme ihtimalleri var mı yoksa hep mağaza fiyatları mı geçerli?
  • Hayır, ben yanımda götürmüştüm ama almadılar. Sadece telefonu aldılar.

• Teknosa mağazalarından aldığımızda Puan kazanabileceğimiz bir kampanya var mı? Birden fazla kart ile ödeme yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evren_us E kullanıcısına yanıt
    Teknosa müşteri hizmetleri ile görüştüm web deki %5 li fiyat mağazada geçerli değil der

• bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Akbank neo ile 100 tl chip puan var 1500 TL ve yukarısı için

• https://www.troyestore.com/urun/iphone-11-64gb-siyah 7.679,04 TL. İş Bankası'na 400 puan veriyor. 7279,04 TL'ye geliyor. Sanırım piyasada en uyguna gelen bu. Buyback kampanyası da var ama incelemedim.
  • evren_us E kullanıcısına yanıt
    imei okuyup ekran görüntüsü alabileceği bir eski telefon vermeniz gerekiyor hiçbir aparatını istemiyorlar sıvı teması olduğu için dokunmatiği sorunlu bir iphone 5s verdim yurt dışı kayıtlı olduğu için zaten %10 ödemeye tabiydi 30 küsür liraya saydılar 1000 lira indirimle iphone 11 i 7000 altına almış oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

imei okuyup ekran görüntüsü alabileceği bir eski telefon vermeniz gerekiyor hiçbir aparatını istemiyorlar sıvı teması olduğu için dokunmatiği sorunlu bir iphone 5s verdim yurt dışı kayıtlı olduğu için zaten %10 ödemeye tabiydi 30 küsür liraya saydılar 1000 lira indirimle iphone 11 i 7000 altına almış oldum.
    eski androidler dahilmidir alırlarmı ilk asus zenfone5 ler galaxy ace falan
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.