Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.031
Cevap
1.168
Favori
3.403.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Para yok, bunu zar zor aldım :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyol giyim sektor olarak mi geciyor o zaman her karta taksit olur

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım Iphone'da yok ama devlet 3 taksit olacak demişti ☹

• yed66 Y kullanıcısına yanıt
    Evet banka kamp ile 850tl uyguna aliyordun ki gg bile 7350 yapmis cihaz vermeden en uygunuydu

• Diger saticilarda iade yokmus demi hocam wp yanlis bilgi veriyor net olmayinca bir de verilecek teller sorunlu olunca alamadim

Hb 128gb ne kadar peki geri verdigin cihazin sitedeki teklifini kesin veriyorlar mi

• Nasil yani 11 ile bu modelleri de alinca mi indirim ve online satis olarak mi magazada gecersiz mi

• bL00ddrunk B kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam evet hocam apple tr garantili oluyor.
    taksiti ilk alımda yapmadı sonra kredi kartı internet şubesşnden elektronik e 5 taksit vade farksız vardı o şekilde yaptım tabi her bankada farklı
    olabilir.
    vakıfbank world kredi kartım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

7.80 bugun oldu zaten. Cihaz ekim 13 te tanıtılsa 2 ay sonra bize gelse bu 2 ay içerisinde ki olabilecek dalga kurunu kesinlikle dikkate almalı telefon almayı düşünenler.

Çünkü yeni modellerin yanında eski modellere de zam gelecek.
    haklısın hocam şuan 7.70 8 i rahat geçecek gibi duruyor.
    11 için fiyat düşmesini beklemeyin derim. daha da artacağı kesin.
    12 bekleyenlerde bütçelerine ekleme yapsın.
    yada parasını tl de tutmasın.
    gerçi bi dünya vergi var döviz alımında da
  • Rubnec kullanıcısına yanıt
    Bugün bu kampanya için teknosa balçova mağazasına gittim. İphone11 alımı için iphone 5s ekran sararmış modele 1034 TL indirim yaptılar.

6936 TL' ye alıp 8 kartla ödedim .( 400 banka puanı gelecek.) fakat 8 kartla ödemeyi zar zor yaptırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Agoradakine mi gittiniz ben de almak istiyorum 7 plus var hiçbir sorunu yok bi tek pili 78 çizik bile yok ne kadar sayarlar acaba bi de banka puanı nasıl oluyor cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Diger saticilarda iade yokmus demi hocam wp yanlis bilgi veriyor net olmayinca bir de verilecek teller sorunlu olunca alamadim

Hb 128gb ne kadar peki geri verdigin cihazin sitedeki teklifini kesin veriyorlar mi
    Hocam ilk sorduğumda her satıcı için geri alım var dediler ikinci sorduğum da hayır sadece hepsiburada dediler.

Açıkcası ben uğraşmayacaktım ama dün akşam HB direkt kendisi 7999 TL'ye sattığı için onlardan siparişi geçtim (siyah ve beyaz renk vardı) ve ilk siparişimi hiç paketi açmadan bugün iade ettim.

Direkt HB üzerinden aldığım da elime ulaştı şuan henüz açmadım yarın öbürgün iadem onaylansın açarım

Tamamen tesadüfi olarak gördüğüm için ve geri alımı garantiye alma amaçlı böyle bi hareket yaptım.

benim ip7 için kasa çizikleri vs. var işaretledim 1700 TL gösterdi + 600 TL'de kampanya desteği var. Totalde 5700'e gelmiş olacak 128 gb.

Onun dışında iade edecek telefonumun bi sıkıntısı yok ama bu 1700 TL'yi gönderdiğimde onaylayacaklar mı bakalım. Daha kötü teklif gelirse direkt teklifi onaylamam kendim satarım.

Eğer geri alım kampanyası ile alma planın varsa düzenli olarak takip et hocam son gün 26 eylül, hb ara ara indirim yapıyor.

Bu arada teknosa'da geri alım kampanyası yapmış orada telefon daha pahalı ama verdikleri teklif daha iyi sanırım kafa kafaya geliyordur aşağı yukarı, ona da bakabilirsin.

• iPhone se için şuanda en ucuz Trendyol sanırım? Var mıdır daha ucuzu 4840 TL'den satışta ama sürekli artıp azalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ip 7 128GB modeli teknosa da 2700 TL saydılar. Eleman 64 istediğim halde 128 GB getirmiş tamam bilader öyle olsun " öküzüm büyük olsun da çekmezse çekmesin " dedim toplam 5749 TL ip 11 aldım +75 bonus geldi mantıksız ama yaklaşık 4 yıllık telefonu 2700 iyi fiyat diye verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashturk

ip 7 128GB modeli teknosa da 2700 TL saydılar. Eleman 64 istediğim halde 128 GB getirmiş tamam bilader öyle olsun " öküzüm büyük olsun da çekmezse çekmesin " dedim toplam 5749 TL ip 11 aldım +75 bonus geldi mantıksız ama yaklaşık 4 yıllık telefonu 2700 iyi fiyat diye verdim.
    2700 bence çok iyi
  • Amazon da İPhone 11 128gb 8050 tl biraz önce sipariş ettim

• Kenjuro K kullanıcısına yanıt
    Normal fiyat o zaten dostum. :) Lol.
  • HepsiBurada ile iPhone 7 Plus 32 GB, yurtdışı eski yasayla kayıtlı Touch ID çatlak, kasada çizilme olan telefonu gönderdim 2350 ₺ teklif ettiler 600₺ de geri ödemesiyle 2950₺ ye geldi.

Sorduğum da pasaport kayıtsız cihaz almadıklarını söylediler.

Elden satmakla millete touch idnin sorunsuz çalıştığını vs anlatmaktansa bu fiyata vermek çok mantıklı oldu.

11 128 gb’ı 8100e aldım.

• Iphone 6 16 ile 32 gb a ayni para verdiler teknosada benzer durumu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenjuro

Amazon da İPhone 11 128gb 8050 tl biraz önce sipariş ettim
    https://m.trendyol.com/apple/iphone-11-128gb-sari-apple-turkiye-garantili-p-32055417?boutiqueId=531563&merchantId=104870&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.34.1

7986 suanda 64 lira kar edersin iptal et :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Iphone 6 16 ile 32 gb a ayni para verdiler teknosada benzer durumu yaşayan var mı?
    Bendede iphone 6 16 gb var gold renk sizin cihaz nasildi durumu kozmetigi vs? Ne kadar verdiler?

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.