Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayloft , soniquakee , ardakoca Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
33.015
Cevap
1.169
Favori
3.400.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4.084,91 TL uygun mudur?

Apple iPhone 7 Plus, 32 GB, Siyah (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07BHNFH9H/ref=cm_sw_r_cp_apa_ZRGRBbN7CA45N

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dan bunu alsak sorun yaşar mıyız acaba?

ttps://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Alt%C4%B1n-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07BHMCMF8/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1538145396&sr=1-1&keywords=Apple%2BiPhone%2B7&th=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: atavratpusat

4.084,91 TL uygun mudur?

Apple iPhone 7 Plus, 32 GB, Siyah (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07BHNFH9H/ref=cm_sw_r_cp_apa_ZRGRBbN7CA45N
    Hocam uygunda güvenebilir miyiz hiç almadım internetten sıkıntı yaşar miyiz?

• amazon sıkıntı olmaz, uygunsa alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

Amazon dan bunu alsak sorun yaşar mıyız acaba?

ttps://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Alt%C4%B1n-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07BHMCMF8/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1538145396&sr=1-1&keywords=Apple%2BiPhone%2B7&th=1
    Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir.

önemlisi bu, satıcı amazon olacak
  • Fiyat iyiydi ama benim kredi kartimda olan sorun nedeniyle kaçırdım. Lütfen bir daha güzel bir kampanya olursa yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

Fiyat iyiydi ama benim kredi kartimda olan sorun nedeniyle kaçırdım. Lütfen bir daha güzel bir kampanya olursa yardımcı olur musunuz?
    N11 de 4099 tl. An itibariyle bende sipariş verdim. Gold dışında renkleri var.

• n11’deki 7 plus degil sanki. belki de ben goremedim, link paylasirsaniz belki almayi dusunenlere faydasi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: skmg

n11’deki 7 plus degil sanki. belki de ben goremedim, link paylasirsaniz belki almayi dusunenlere faydasi olur.
    https://m.n11.com/apple-iphone-7-plus-32gb-2-yil-apple-tr-garantili-P214678743

Mobil uygulamada 66 TL indirim yapıyor.

• Hb de i7 32 gb 3.499 a inmiş ne dersiniz

• Mesajı gören aldı galiba . Yazdıktan sonra yorum gelmedi ama 7 8 tane satıldı

• prof.intörn P kullanıcısına yanıt
    renk takıntın yoksa amazonu günlük takip et gün içinde 3409 a çok satıldığını gördümde. Rose mose saçma rengler jet balck düşse alacaktımda düşmüyor jet :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

renk takıntın yoksa amazonu günlük takip et gün içinde 3409 a çok satıldığını gördümde. Rose mose saçma rengler jet balck düşse alacaktımda düşmüyor jet :D
    Jet Black denk gelirse haber ver bana da . Gold yine bir derece de roselara bende denk geldim ama gold u almaya elim varmadı

• prof.intörn P kullanıcısına yanıt
    Tamamdır.
  • banka kampanyası puan kazandıran iphone 7 gold kampanyası var mı acaba?
  • Arçelik, iPhone 8 fiyatlarında 2 bin 100 TL'lik bir indirim kampanyası hazırladı. Buna göre, 19-21 Ekim'de fiyatı 6 bin 499 TL olan 64 GB'lık iPhone 8'ler 4 bin 399 TL'den satışa sunulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arçelik, iPhone 8 fiyatlarında 2 bin 100 TL'lik bir indirim kampanyası hazırladı. Buna göre, 19-21 Ekim'de fiyatı 6 bin 499 TL olan 64 GB'lık iPhone 8'ler 4 bin 399 TL'den satışa sunulacak.
    19 Ekim'i beklemeye gerek yok.

https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Alt%C4%B1n-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B078M2S13S - Apple iPhone 8, 64 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili) - 4.464,05 TL

Azamon'da neredeyse aynı fiyata satılıyor.

Arçelik'te indirimi kesin enflasyonla mücadele kapsamında yapmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

19 Ekim'i beklemeye gerek yok.

https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Alt%C4%B1n-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B078M2S13S - Apple iPhone 8, 64 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili) - 4.464,05 TL

Azamon'da neredeyse aynı fiyata satılıyor.

Arçelik'te indirimi kesin enflasyonla mücadele kapsamında yapmıştır.

Alıntıları Göster
    Zaten ona güldüm dalga geçiyorlar

• arkadaşlar, 5s'im artık ömrünü tamamladı. iphone 7 32 gb gümüş apple tr garantili 3324tl fırsat mıdır? piyasayı tam bilmediğimden size danışmak istedim.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Dolar 6.5 tl iken yaparmiydi acaba bu indirimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.