Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acaba arka planda çalışan bir şey mi var anlamadım ki. İlk kurulumda eski Android telefonumla senk. Etmiştim oradan yüklediği bir şeyler olmuştu tekrar formatlayip deneyeyim bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İcloud hesabında whatsapp yedeklemesini silebilen varmı?

Ne yaptıysam silinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

8-9 saat kullanim alanlarin cogu wifi ile aliyolar eger sen wifi ile bu süreyi aldiysan az tabiki ama alman gereken en fazla 7 saat olmasi gerekirdi..

Alakası yok wifisizde alınıyor en fazla 7 saat demeniz yanlış olmuş bence. Kullanım şekli ile alakalı bu

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    kullanim ile alakali dogru ama Dün gece %9 ile 7:28 kullanim aldim wifi ile 8.40 dk wifi ile aldim oyun oynamadim ayrica lte ile wifi arasinda 1-2 saat oynuyo alakasi yok diyosun da denemesi bedava tabii oyun oynamamak şartiyla..bir gün wifi ile bir gün LTE ile veya 3g ile deniyebilirsin ayrica sürümlede alakali olabilir..

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığını true tone kapalı şekilde ortanın biraz üstünde kullandım
  • Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

Beyler hızlı sarj ıcın sunu almayı dusunuyom kullanan varmı ..

https://www.hepsiburada.com/awetron-5-yil-garantili-iphone-5-6-6s-plus-ipad-orijinal-apple-mfi-lisansli-awe-102-sarj-aleti-2-4a-1a-3-4-a-dual-usb-hizli-sarj-cihazi-p-TELSARJINOV1573

Dostum şu sitede ben bu markayı sorgulattım çıkmadı ayrıca çok kalitesiz duruyor bence sakın alma. Ugreen al bu kadar para vereceksen şu ürün daha uygun biraz araştır bencehttps://urun.n11.com/sarj-cihazi/ugreen-qualcomm-qc-30-cift-usb-cikisli-30w-hizli-sarj-cihazi-P208621640

https://mfi.apple.com/MFiWeb/getAPS

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyatı vereceğinize apple store dan iPad şarjı almak mantıklı olmaz mı?

• quote:

kullanim ile alakali dogru ama Dün gece %9 ile 7:28 kullanim aldim wifi ile 8.40 dk wifi ile aldim oyun oynamadim ayrica lte ile wifi arasinda 1-2 saat oynuyo alakasi yok diyosun da denemesi bedava tabii oyun oynamamak şartiyla..bir gün wifi ile bir gün LTE ile veya 3g ile deniyebilirsin ayrica sürümlede alakali olabilir..

Lte kullanımında tabiki 1 2 saat oynuyor ona bir şey demiyorum sadece siz diyorsunuz ki en fazla 7 saat kullanım alırsınız ben ona yanlış dedim.

Wifi ile kullanımda 14 saate kadar kullanım aldığım oluyor geneli 11 saat ile 9 saat arasında LTE ile 7 ve 9 saat arasında değişiyor. Wifi ile LTE kullanımında şarj süresinin farketmemesi imkansız zaten.

Bu değerleri yüzde 15 e veya 20 e kadar kullandığımda alıyorum. Şarj etme imkanım varsa %1 e kadar kullanmam asla. Oyunda oynamıyorum hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 18 Şubat 2018; 22:8:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

Lte kullanımında tabiki 1 2 saat oynuyor ona bir şey demiyorum sadece siz diyorsunuz ki en fazla 7 saat kullanım alırsınız ben ona yanlış dedim.

Wifi ile kullanımda 14 saate kadar kullanım aldığım oluyor geneli 11 saat ile 9 saat arasında LTE ile 7 ve 9 saat arasında değişiyor. Wifi ile LTE kullanımında şarj süresinin farketmemesi imkansız zaten.

Bu değerleri yüzde 15 e veya 20 e kadar kullandığımda alıyorum. Şarj etme imkanım varsa %1 e kadar kullanmam asla. Oyunda oynamıyorum hiç

hocam wifi de yaklaşık iki katım kadar kullanım alıyorsunuz kafayı yiycem ya

true tone kapalı ekran ışığı yarım kullanıyorum oyunda oynamıyorum niye böyle anlamadım gitti

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    ne kadarki fiyat sadece adaptormu kablosuyla beraber pahalıdır.
  • Mevcut kablonuz var ise onunla kullanırsın ;)

Apple 12 W USB Güç Adaptörü

https://store.apple.com/xc/product/MD836TU/A

• Beyler garip bir sorunum var. Pil kullanım ve bekleme süresi aynı gidiyor. Yani telefonu kullanmasam bile pil kullanım süresi artıyor. Daha önceden böyle bir sorun yoktu. İşin tuhaf yanıda pil %100 iken birden %96 ya inebiliyor. İphone 8 plus.

• 8 plus telefonumda %3 lük batarya kaybı var. Bu değer normal mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

8 plus telefonumda %3 lük batarya kaybı var. Bu değer normal mi ?

Benim 16 aylık cihazımda daha yüzde 4 iken sende bu kayıp olmadı facia

Cihazın bozuk dostum kötüsü denk gelmiş kurtul ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Beyler garip bir sorunum var. Pil kullanım ve bekleme süresi aynı gidiyor. Yani telefonu kullanmasam bile pil kullanım süresi artıyor. Daha önceden böyle bir sorun yoktu. İşin tuhaf yanıda pil %100 iken birden %96 ya inebiliyor. İphone 8 plus.

Telefonu yeniden başlatıp şarj edin düzeliyor geçen gün bende de aynısı oldu

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Yok yahu o derece mi

• Değerli arkadaşlar herkese merhaba.Elimde kapalı kutu iphone 7plus 128 gb var.Telefoncu iphone 8plus 64 gb için 1000 TL fark istiyor.Sizce değiştirmelimiyim ?
  • ahboztas kullanıcısına yanıt
    Hiç gereği yok...

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.