Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

Orijinalden alıntı: SezerDogan

Gece %100 olunca şarjdan çektim durum bu. Düşük güç modu candır. Bekleme süresi eski telefonlarımdan çok daha iyi.

Hocam yanlış anlamayında normal değil mi ben güç modunu açmadan o kadar bekleme 30 dk falan kullanımda 99 a indiğini görüyorum. Şaşırmanız gereken durumu anlamadım. Bekleme süresi olmadanda 50 dk civarı kullanımda 99 a iniyor

Anormal bir durum yok zaten 😄 gece telefonun şarjı % kaç düşüyor felan diye soranlara fikir vermesi açısından paylaştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• belmont B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum sabah 9 da kendiliğinden açıldı..??(şarjda bırakmıştım) ama tırsıyorum neden böyle oldu aceb??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ir10

quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Arkadaşlar 8 veya 8 plus alacam.Peşin değil de taksit düşünüyorum.Uygun fiyata nereden alabilirim ? Akıl akıldan üstündür,yardımcı olursanız sevinirim.

Vatan computer fibabanka kredisi ile 10 ay ayda 479,00 tl..

Hocam taksit tutarı fazlaymış

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Xiaomi on numara ürünleri var.

• quote:

Arkadaşlar 8 veya 8 plus alacam.Peşin değil de taksit düşünüyorum.Uygun fiyata nereden alabilirim ? Akıl akıldan üstündür,yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam ben 11.11de n11den aldım 3975e geldi kredi kartıyla alıp sonradan taksitlendirme yaptım 4400lira ödüyorum 8 taksit 550TL. Ama arkadaşın dediği gibi vatanın fibabankı da iyidir ancak n11den indirim kupon vs kovalayıp daha ucuza alırsanız o daha iyi olur. Ek ücret vs va çıkmıyor 10-15-24 ay taksit yapılabiliyor galiba ancak 24ay da hayat sigortası yaptırmakta zorunluymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

quote:

Hocam ben 11.11de n11den aldım 3975e geldi kredi kartıyla alıp sonradan taksitlendirme yaptım 4400lira ödüyorum 8 taksit 550TL. Ama arkadaşın dediği gibi vatanın fibabankı da iyidir ancak n11den indirim kupon vs kovalayıp daha ucuza alırsanız o daha iyi olur. Ek ücret vs va çıkmıyor 10-15-24 ay taksit yapılabiliyor galiba ancak 24ay da hayat sigortası yaptırmakta zorunluymuş.

Eyvallah hocam.Hat üzerinden 48 aya kadar çıkıyorlar ama daha pahalı oluyor.Taksit tutarının az olmasını istedim fakat piyasa da bulmak zor maalesef

• beyler 8plus mu x mi ne dersiniz aradaki 1000lira farka değermi yurtdısı için soruyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericdurna

Merhaba;

8 kullanıyorum ben de, kasım 2017de aldım. Güncellemeleri falan çıkar çıkmaz yüklüyorum.

Şarj çok saçma, bişeyler yaparken çok hızlı düşüyor, geceleri 10 civarı eksiliyor. Battery Life uygulaması %92 gösteriyor pil sağlığını. 3 ayda nasıl pil bu kadar performans kaybı yaşar? Anlayamadım.

Ayrıca youtube ve facebooktan video izlerken görüntü donuyor, ses gelmeye devam ediyor, ana ekran düğmesine bassam da bazen tepki vermiyor, geç olarak çıkıyor uygulamadan. Bunu bazen çok sık yapıyor, bazen hiç yapmıyor.

Aldığımdan beri üç-dört kere siyah ekranda kaldı telefon, kapatma düğmesine basılı tutup kapattım.

İlk iphone kullanışım, hiç memnun kalmadım ben.

Bu sorunların basit çözümleri var mı? Yazılımsal ve herkesin yaşadığı sorunlar mı bunlar yoksa benim telefonuma özel donanımsal bir problemden mi kaynaklanıyor acaba?

Bendede telefon şarjdayken kapatıp hemen açıınca şarj yükseliyor yüzde yüzde 80den 84e atlıyor ...dolumu yüzde 90 görüyor yani 90ın üstüne cıkmıyor anca şarjı boşaltınca düzeliyor...ama beni 1gün götürüyor kullanım 8 bekleme 24 saat haftalardır çözüm bulamadım cevapta alamadım sizce bataryamı ölü yoksa başka sıkıntımı vardırundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 23 Ocak 2018; 1:50:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• App storedan sanal kart ıle bir sey aldım vr sonra sanal kartı ıptal ettım fakat suan sureklı app storeda o aldıgım alısverısın faturalandırması ile ilgili bir seyler istiyor be sanal kartın cvv dogrulamasını istiyor bu olmadan islem. Yapamıyorum ve kartı da silemiyorum ne yapabilirim acaba ?tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada alışveriş kredisi seçeneğine göz atmanızı öneririm operatörden karlı olucagını düşünüyorum ödeyebileceğiniz tutar kadar taksit sayısını bi kontrol edin kaça geliyo bakın. Ben nişanlıma hb dan ticari kart ile taksitli aldım cihazda herhangi problem yok kutusunu ben açtım.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Aktif kredi kartı bilgilerinizi girince düzelir.

• iphone 8 satın aldım.
    en üstte LTE yazan yerin sağında sürekli dönen bir ikon var. windows daki kum saati gibi. bir işlem yaptığını gösteriyor. halbuki telefon boşta.
    ne olabilir sizce?

bişr de merak ettiğim. iphone 6 dan geçtim. onun çektiği fotoğraflar ile bunun çektiği fotoğraflar boyutları farklı mı olur?
    live özelliği var. live özelliği olan foıtoların boyutu ne kadar büyü olur

teşekkürler
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

LTE yerin sağında arka planda bir uygulama interneti kullandığını gösterdiğinin bir işareti diye düşünüyorum. Sanki browser da sayfa yenilemesi yapıdığında bu simge animasyonu görünür.

Boyutlar ortam ve koşullara göre değişmektedir ki telefondan telefona da değişiklik gösterir.

Live aslında seri çekimin içerisinde tek bir fotoğraf üzerinden görüntüyü ileri geri soldan sağa sağdan sola oynatır. ben çok kullanmıyorum çünkü görüntü kalitesi düştüğünü görüyorum. PC den bakınca belli olur ya da zoom yapınca oluyor.
  • İmza kodunu isteyen olur ise paylaşabilirim. ben bu kadar yapabildim
  • Sizdede sesin kendiliğinden açıldığı oluyomu ? Telefon iphone 8 özellikle video izlemeden önce sesi kapatıyorum iki üç video sonra sesin hafif açılmış olduğunu görüyorum . En sinir bozucusu ise telefonun sesi tamamen kapalıyken videolardan ses gelmesi . Ara ara değil sanki ses kısıkmışçasına telefondan ses geliyo. Zil sesiyle uygulama sesi arasındaki farkı biliyorum ve telefonu restore ettim daha yeni . Cihazı alalı 2 ay olmadı . Bu tarz bi sorun yaşayan varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Ugreen ya da aukey

AliExpress ten

İkiside mükemmel

Ben ugreen kullanıyorum

Sanki prizden şarj ediyormuş gibi canavar

Düz: telefonda iphone ne ise powerbank te romoss odur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 23 Ocak 2018; 12:0:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaqabondx

Hocam hepsiburada alışveriş kredisi seçeneğine göz atmanızı öneririm operatörden karlı olucagını düşünüyorum ödeyebileceğiniz tutar kadar taksit sayısını bi kontrol edin kaça geliyo bakın. Ben nişanlıma hb dan ticari kart ile taksitli aldım cihazda herhangi problem yok kutusunu ben açtım.

eyvallah hocam sağolasın hemen bakıyorum

• Merhaba arkadaşlar I phone 8 64gb gold alarak aranıza katıldım foruma baktım hep plus hakkında konuşuluyor androidden geçtim şarjın daha iyi gitmesi için ne yapmalıyım i8 i olanlar şarj sürelerini paylaşırsa çok güzel olur şu ayarı şöyle yapsan iyi olur dediğiniz bişey varsa söyleyebilirseniz çok makbule geçer.iyi forumlar herkese
  • Cevap veren herkese teşekkürler. Düşük güç modu açık olsa da düşüşler oluyor bende ama gün içinde sıkıntı olmuyor, şu an 1 günden fazlasını çıkarabiliyorum. Duruma göre belki yeniden kurabilirim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Az önce Hepsiburada dan sipariş vermiş olduğum iPhone 8 Plus space gray ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Hızlı ekspres kargo ile muhtemelen gün içerisinde elimde olur. Umarım doğru bir karar vermişimdir. :)
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.