Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gsm dünyasından aldığım 8 plus geldi ve üzerinde 11.1 yüklü ve telefon yağ gibi akıyor. Ayrıca çok hızlı A11 işlemci muazzam demek ki...Güncellemeleri de tamamen kapattım demek ki telefon hızlı olacak. Arkadaşın 7 plus o ile karşılaştırdık bence 7 plus dan bile geçilir bu cihaza. iPhone x zaten senenin deneysel ürünü 2 sene sonra satmak çok zor olacak hem amoled yanığı olacak hem de iPhone x in öndeki projeksiyon bataryanın eline verecek Bence bu sene yılın cihazı 8 plus tır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi mi sizce ?

8 plus 64 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar black friday ile 8 plus ların fiyatları ne kadar düşer bekleyelim mi yoksa sipariş vereceğim
  • panama P kullanıcısına yanıt
    Ben iphone 6'dan 8 plus'a geçtim. Plus alınacaksa kesinlikle 8 plus. Plus almayacak olsaydım kesinlikle 8 almaz 7 alırdım. Aradaki fark 800-1000 tl az değil. En azından airpods alınır. Maddi sıkıntı yoksa güncel cihaz kullanma amacıyla 8 alınabilir tabi.
  • Black Friday’de indirimli kılıf alaınabilecek site var mı arkadaşlar?

• RhAimsTeryy123 R kullanıcısına yanıt
    bugün sabah yüzde 16 da taktım durum buydu plus 64lük

• mstf_ogrtmn M kullanıcısına yanıt
    Plus sevmiyorum hocam taşıması vs , normale geçeceğim evet dediğiniz gibi fark var ama 3500 tl seviyesinde yakalarsam 8 i düşünüyorum hem 64 gb olması daha iyi 32 doluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Plus sevmiyorum hocam taşıması vs , normale geçeceğim evet dediğiniz gibi fark var ama 3500 tl seviyesinde yakalarsam 8 i düşünüyorum hem 64 gb olması daha iyi 32 doluyor

hocam hepsiburada için mi bekliyosunuz sizde ?
  • quote:

Konusunu görmüşken yazayım dedim, Bu aralar X alırsam 1 ay kadar önce ABD'den getirttiğim Uzay Gri iPhone 8 64gb'ı satmayı düşünüyorum.
    Bilginize. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dotar Sojat

quote:

hocam orası olur başka yer olur , nerede düşerse
  • Dostlar 8 plus 64 yada 256 fark etmeksizin kara cuma'da en uygun ne kadara alabiliriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dotar Sojat

quote:

hocam orası olur başka yer olur , nerede düşerse

hepsiburadada indirime girmezse başka sitede farkedersen indirim burada paylaşır mısın

• Dotar Sojat D kullanıcısına yanıt
    bende bekliyorum 8 plus gold modelini indirim yakalayanlar paylaşırsa sevinirim :) bende paylaşacağım.
  • Black friday sebebiyle uygun fiyatlı airpods denk gelirse almayı düşünüyorum.

• Hepsiburada da spigen kılıflar 25 tl. İndirim başlamış.

Daha doğrusu %50 indirimli alacağınız kılıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdeviL -- 23 Kasım 2017; 21:53:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

bugün sabah yüzde 16 da taktım durum buydu plus 64lük

Kullanımdaki kastı ne ekran süresi mi ? Hiç anlamıyorum iPhone un pil göstergesindeyiz yüzdeleri

• İphone 8 plus için güzel şefaf bir kılıf tavsiye eder misiniz ?
  • N11 indiriminde ne kadardı iPhone 8 64gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Liquid crystal. Şuan hepsiburadada 25₺, kargo bedava. Kaçırmayın çok güzel kılıf, denemiştir.

• Hocam bana da atar mısınız 8 plus 64 gold modeli göremedim ben hepsiburada da. Ayrıca ürünlerdeki sayacın anlamı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 23 Kasım 2017; 22:47:4 >
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.