Şimdi Ara

Apple İphone 8 Sarı Ekran Sorununu Kabul Etmiyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben yaptığım arastirma ve gittiğim yerlerden bunun sorun olmadığı kanaatine vardim. Ekranda sorun olsa üstte yapilan ayarla ekran istenilen duruma nasil gelir? Bir ayar yapiyorsunuz sorunlu bozuk dediğiniz ekran sorunsuz dediginiz renge geliyor tuah. Tamamen boyle üretilmiş sorun oldugunu dusunmuyorum. Siz nasil sorunlu olduğunu düşünüyorsaniz. Ayrica apple agziya konusmama gerek yok bu işin uzmani onlar ben uzman deilim. Ayrica apple cihazda kullanmıyorum suanda. Apple fani hiç deilim umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Bunu isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 26 Mayıs 2020; 8:25:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Ben size kesinlikle sitem etmiyorum verdiğimiz cevaplar için minnettarım, lakin yapılan ayarla ekran yinede beyaz olmuyor mavimsi bir renk alıyor. Sıkıntı suç AppledA

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Ben size kesinlikle sitem etmiyorum verdiğimiz cevaplar için minnettarım, lakin yapılan ayarla ekran yinede beyaz olmuyor mavimsi bir renk alıyor. Sıkıntı suç AppledA
    Bende iPhone 11 pro Max aldım bendeki ekran da sarı, ayarları yapınca bembeyaz oldu sorun yok Turkcell Den aldım cihazı

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Umarim sorununuz çözülür.

• Hanıma iphone 7 aldım bende iphone 11 aldım aynı sorun iki cihazda da var iphone 7 ile uğraşmayacağım yıldım artık, iphone 11 i iade etmeye çalışıyorum.
    Ayrıca iphone 7 de video çekerken sessiz ortamda şşşşş diye ses geliyor arastirdiğımda 2016 2017 senesindeki konularda bu durumun kronik olduğunu anladım, arkadaş yıl olmuş 2020 aynı sorun nasıl hangi mantaliteyle aynı cihazda devamını eder hiç mi önlem almadınız, cihaz ios 13 yüklü geldi anlayacağınız güncel cihaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.