Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyatlar saçma yahu 8'e bile 5.000 TL yazmış vatan
  • Arkadaşlar konuyla alakasız ama vodafone dan alınma türkiye garantili iphone 7 32 gb satmak istesem kaç lira eder şu an. Piyasasını bilmiyorum 2. el telefon hiç almadığım için. Uygun bir fiyat ediyorsa satıp yenisine geçebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 13 Eylül 2017; 15:46:0 >
  • iPhone 6'dan 8+ yada X'e geçmeyi düşünüyorum. 6'yı da babama veririm. Aslında telefonda en ufak kasma yok fakat büyük ekran çok farklı bir deneyim. Dayımdaki 6S+'ı elime alınca kendiminki oyuncak gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DFD8C17B -- 13 Eylül 2017; 19:5:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: Junace

Yerimizi alalım

Vatanda iPhone x 64gb = 5.998

iPhone 8 64gb 4.998 tl den yazılmış sonumuz hayırlı olsun

Vatana bakmayın siz. O hep böyle yüksekten uçar, diğer firmalar fiyat açıklayınca da düşer. Üstelik kimse buna 6.000 vermez. Gider adam gibi note 8 alırım bin lira düşüğüne....

iPhone X en fazla 5500 lira olur diye tahmin ediyorum hocam. Daha yukarısı olmaz. Piyasaya sürüldüğünden 1 ay sonra ise malum sitelerden 5000-5200 lira arasında alınır...

En fazla 5500 mü, keşke öyle olsa, bizde alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

iPhone 6'dan 8+ yada X'e geçmeyi düşünüyorum. 6'yı da babama veririm. Aslında telefonda en ufak kasma yok fakat büyük ekran çok farklı bir deneyim. Dayımdaki 6S+'ı elime alınca kendiminki oyuncak gibi geliyor.

X ' den önceki seriler tarih olacak hocam, almışken x alın 2-3 sene rahat kullanın.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Samsung'un Note serisi gibi X'i ayrı bir seri olarak yürütebilirler belki. Bende 6'dan geçeceğim, uzun süredir ilk defa bir telefon heyecanlandırdı galiba:)
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Hocam renk olayına ben de yorumumu katmak isterim.

X modelinin iki renk olması beni de hayal kırıklılığına uğrattı. iPhone 7 nin renk yelpazesi bence çok ideal ve alınablirlik seviyesinde. Mesela fark etmişseniz ne rose gold var, ne de Jet Black var -ki Jet Black satışları herhalde düşük geldi o yüzden kaldırdılar. Şuan kullandığım cihaz Jet Black bence rengi bugüne kadar ki en göz alıcı renk. Renk çeşitliğini neden kaldırdılar onu anlamadım.

X 256 alıp bu işlerden çıkacağım. Her sene eşek yüküyle para vermek akıllıca bir iş değil.
  • Hocam bu telefon değiştirme olayını bırakmak istiyorsanız x asla ve asla doğru tercih değil. Çünkü tamamen yeni bir dizayn ve bir nevi beta.
    Bu yıl karşılaşacakları hatalara ve kullanıcı yorumlarına istinaden gelecek yıl daha iyi bir model çıkaracaklar. Hatta şu siyah alan göze çok battığı ve tepki çektiği için onunla ilgili bir çözüme gidebilirler. Bu yüzden şayet ömürlük almayı düşünüyorsanız x doğru bir tercih değil ama alır kullanırım seneye satar farkını koyarak yeni modeli alırım derseniz tercih edilebilir. Bende muallakta kaldım biraz açıkçası
  • X in videolarda üst tarafı görüntüye dahil etmesi çok saçma olmuş ama telefon efsane çok güzel. samsungun saçma yamuk ekranlı Kumanda gibi telefonlarıyla kıyaslamaya değmez...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim hocam valla hiç iştahım kalmadı bu işe artık. Hem kendime hem cebime zarar. X son olsun istiyorum ama büyük konuşmayalım. Kanımıza karıştı artık bu hastalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

quote:

Yerimizi alalım

Vatana bakmayın siz. O hep böyle yüksekten uçar, diğer firmalar fiyat açıklayınca da düşer. Üstelik kimse buna 6.000 vermez. Gider adam gibi note 8 alırım bin lira düşüğüne....

iPhone X en fazla 5500 lira olur diye tahmin ediyorum hocam. Daha yukarısı olmaz. Piyasaya sürüldüğünden 1 ay sonra ise malum sitelerden 5000-5200 lira arasında alınır...

O zaman paranız cebinizde bekleyin hocam :) resmi fiyatlar açıklandığında birlikte sipariş veririz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O halde doğmamış çocugumuzun imzalarıda ekleyelim

iPhone X Silver

[center][image]https://store.donanimhaber.com/32/45/34/3245348c6a6898ef92ef4e3f8bc8cd08.png[/image]
    [b][size=1][color=#CC0000][link=https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-8-8-plus-ve-iphone-x-bilgi-paylasimi-ve-kullanici-kulubu--128808233]iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü[/link][/color][/size][/b][/center]

iPhone X Black

[center][image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png[/image]
    [b][size=1][color=#CC0000][link=https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-8-8-plus-ve-iphone-x-bilgi-paylasimi-ve-kullanici-kulubu--128808233]iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü[/link][/color][/size][/b][/center]

iPhone 8 Plus Silver

[center][image]https://store.donanimhaber.com/c5/c5/20/c5c520420902dc4a84c84a1b1b483ea6.png[/image]

iPhone 8 Plus Black

[center][image]https://store.donanimhaber.com/df/32/d0/df32d0fb8929f789fdb969bd28188099.png[/image]

iPhone 8 Plus Gold

[center][image]https://store.donanimhaber.com/f0/05/83/f00583850de6b488aaf8aa04b6640fb3.png[/image]

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yerimizi alalım

O zaman paranız cebinizde bekleyin hocam :) resmi fiyatlar açıklandığında birlikte sipariş veririz :)

Vatan PC' ye gelince haber ver diye mail bıraktım :) hep beraber alırız inşallah hocam.

Keşke kırmızı rengi olsa da alabilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 13 Eylül 2017; 23:14:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yerimizi alalım

Vatan PC' ye gelince haber ver diye mail bıraktım :) hep beraber alırız inşallah hocam.

Keşke kırmızı rengi olsa da alabilsek.

Hakkatten kırmızı renk muazzam olurdu hocam. Belki ilerleyen dönemlerde çıkarırlar ama o kadar bekleyemeyiz herhalde :) Uzay grisi alacağım sanırım.

Kesin karar verdim. iPhone X alacağım kısmetse. Önceliğim yurtdışı almak. Olmazsa yurtiçi alır geçerim artık...

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık hocam. Harikasınız

• gopgop kullanıcısına yanıt
    :) Ama 8 ler ve x kullanıcı kulübü olarak ayrı konular olmalı. Ayrı telefonlar çünkü hemde karışıklık olmaz konu içinde tartışılırken. Benim fikrim tabi.
  • 6 ve 6 plus serisi ilk ciktiginda sorunlar olmustu. Umarim X serisinde olmaz. Ben 7 plus kullaniyorum X serisine gecmek isterim. Tek korkum sorunlar. Seytan al diyor kalbim seneye bekle cok daha iyisi olucak diyor hemde sorunsuz.

• iPhone 6 Plus kullanıyorum, tam tasarım ve telefondan sıkılmıştım ki iPhone X imdadıma yetişti :) Valla eski telefonu ve kullanmadığım Apple Watch'u satıp üstüne para ekleyip alıcam, X baya bi hoşuma gitti...

Bu arada almak isteyenler Gümüş mü yoksa Uzay Grisi mi tercih edecekler? Genelde Siyah ve Uzay Grisi seçen biri olarak, bu sefer Gümüş rengine aklım gitmedi değil :) Tasarım olarak kendini daha belli eden bi renk olmuş sanki, telefonun ön yüzü iki renkte de siyah çerçeve olduğu için bu sefer Gümüş rengi tercih edebilirim.
  • iphone ve apple watch' da always on display özelliğinin olmasını çok isterdim umarım eklenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayara upgrade yapıcaktım 6 plus kullanıyorum hiç değiştirmeyi düşünmüyodum ama 8ler aklımı çelmeye başladı Değermi sizce ya ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.