Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam neler yaptınız acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone 8 plus için telegram grubu var mı

• Arkadaşlar annemin teli ios 13.4.1 de kalmış 14.1e güncellemelimiyim yoksa kalsın mı fikirlerinizi bekliyorum

• çesna kullanıcısına yanıt

Ben de henüz İOS 13 kullanıyorum güncellemedim. 1 ay için de DFU ile güncellemeyi düşünüyorum

• arkadaşlar merhaba elimde bir adet sıfır ip 7/8 plus için spigen ne hybrid kılıf var su anda 200 tl ye satılıyor almak isteyen olursa 100 tl ye bırakacağım özelden yazabilir bu rengi su an satışta türkiyede bulamazsınız ben aldığımda sınırlı sayıda getirilmişti ürün sıfır hic kullanılmamıştır telefonu sattığım için elimde kaldı

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: çesna

Arkadaşlar annemin teli ios 13.4.1 de kalmış 14.1e güncellemelimiyim yoksa kalsın mı fikirlerinizi bekliyorum

Güncelleme henüz erken 14.2 ile veya üstü gelirse düşünürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

Güncelleme tavsiye etmem 14.2 beya üstü gelirse düşün şuan düşünme şarj ve isinmasi cok kötü

• İos 14 yüklü ve pubg yükledim ana ekranda oyundan ses gelmiyor sadece kulaklık ile ses geliyor

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube’da bir kaç video var onların tam olarak uyguladıktan sonra işe yarayıp yaramadığını bildireyim. Ya da ne ölçüde çözüm sunuyor bunları tekrar yazacağım.

• Fotoğraflara kilit koymak için hangi programı önerirsini??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 1 Kasım 2020; 22:25:17 >
  • IOS 14 güncellemesinden ötürü rehberde isim aratırken donma yaşıyorum. Son güncellemeden sonrada düzelmedi. Fikri olan var mı?

• SezerDogan kullanıcısına yanıt

Aynı problemi yaşıyorum bende de mevcut. Ara Ara wifi'den kopuyor telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: DNA

Kullandığım iphone 8 cihazım bir süredir (ahize kısmında) ses az gelmeye, video izlerken sesi açtığım da, cızırdama, seste çatlaklık duymaya başladım. Servisi danıştığım da, cihazın su sıçramalarına olan dayanıklılığından dolayı ahize ve hoparlör kısmında bir filtre kullanıldığını söylediler. Bu filtre zaman için de tozdan tıkandığını, filtre değişimi sonrası düzeldiğini söyledi. Youtube’da bir kaç yöntem var. Bir tanesini denedim eskisinden daha iyi oldu gibi. Biraz yüzeysel pek uğraşmadan yaptım. Daha detaylı deneyip yaptıktan sonra yazacağım tekrar.

Bu problemi bende yaşamaya başlamıştım telefon görüşmelerinde karşımdakinin sesini duymakta zorlandığım bile oluyordu.

Para bandıyla ahizenin olduğu yerdeki tozları çekerek sorunumu hallettim.

• raceangel kullanıcısına yanıt
    Evet üstat, böyle bir çözüm de yaygın olarak kullanılıyor. Tamamiyle eski performansına döndü mü peki?

• Herkese merhabalar. Şuanda Galaxy a70 kullanıyorum iphone 6'dan geçmiştim tekrar iPhone kullanmak istiyorum bu yüzden iphone 8'e geçmek üzereyim. A70'in 15 ay garantisi var hatasız. A70 verip iphone 8'e geçilir mi ?

İphone 8'in ekranı değişmiş, garantisi bitmiş kutulu ve TR cihazı. Parmak izi, sesli-sessiz anahtarı vs. sorunuz çalışıyor ezik,kırık gibi bi sorunu yok. Siyah 64 gb.

Fikirlere ihtiyacım var, herkese teşekkür ederim.

Edit: Telefonda oyun oynamam yalnızca sosyal medya, bazen müzik, bir kaç fotoğraf o kadar.

• tuqnius8 T kullanıcısına yanıt
    geçilir hocam eşimde de var A70 şuanda bizde 8 veya 8plusa geçmeyi düşünüyoruz

• tuqnius8 T kullanıcısına yanıt

hocam iphone a gecme karari vermekle iyi etmissin ama ekrani apple servisi disinda degismis ise cihazi alma true tone ozelligi olmuyor ve kontrast orjinale gore epey dusuk oluyor

• DNA kullanıcısına yanıt

Döndü şuan çok memnunum. Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] 

• raceangel kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstat. Ben de deneyecem bu yöntemi

• 2 saat kadar önce A70'i verip iPhone 8'e geçtim. İlk izlenimlerim telefonun boyutu tek elle kullanmaya gayet uygunmuş A70'ten sonra parmaklarım klavyeye sığmadı hahah :))

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.