Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar hucresel veride neden bu kadar yavaş sizde de varmı bu durum..

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinaaan S kullanıcısına yanıt
    Hava soğuksa pil performansı %40'a kadar etkiliyor.
  • Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Programda kapasite 87 gözüküyor ama telefondan bakınca 84 gözüküyor. Hangisine güveneyim bilemedim
  • sinaaan S kullanıcısına yanıt
    Amerikadan gelen uluslararası 1 yıl garantisi olup, doğal olarak bitmiş olan 8 plus sahibiyim. Amerikadan gelen cihazlara da apple servisleri destek veriyor mu pil değişimi için? Bilen var mı acaba?

• FarukMct kullanıcısına yanıt
    son sürüme güncelledim. Arkadaşın telefonuna baktım onda sizin dediğiniz seçenek var bende yok.
  • efefor kullanıcısına yanıt
    Gelmez hocam mevcut 8 plustan çok küçük. Çok büyük geleceğini sanmıyorum. Benimde 8 plustan 11 e geçme niyetim vardı ama 1080p den 720p ekrana geçesim gelmedi. Pro yada o kadar para vermeyeceğim için gül gibi geçinip gidiyoruz 8 plusımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 8 Haziran 2020; 18:57:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ghost-BSC G kullanıcısına yanıt
    normalde Türkiye'ye uyumlu cihazsa ücretli olarak yapmaları lazım, isterseniz Apple Destek uygulamasından daha net bilgi alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba, ikinci el 8 plus buldum ama satıcıda ne kutu var ne fatura. Şarj aleti ve kulaklık bile yok.
    Cihazı almak istiyorum ama sadece bir beyan ile (yurt içinden aldığını söylüyor) bu işe kalkışmak da istemiyorum.

Kutu fatura vs olmaması benim için handikap olur mu ? Ürünün garantisi bitmiş haliyle ama ben bugüne kadar hiç ikinci el elektronik almadım, bu sebeple biraz tedirgin oldum. Öneride bulunabilecek olan birileri varsa sevinirim.
  • emirhansari E kullanıcısına yanıt
    bence hiç bulaşmayın.faturalı garantili ve tanıdığınız birinden almanızı öneririm

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Mecbur geçinmek zorundasınız hocam.
    Telefon fiyatları el yakan cinsten...
    Artık telefon kullanmak bile lüks oldu bu ülkede...

• HAHOO! kullanıcısına yanıt
    Neden LTE veya 4G açık değil?

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, takas yaptığımız için telefonu aldım. Şuanda Siri haricinde bir sorun gözükmüyor. Pil değişiminde ön mikrofon bozulmuş sanıyorum. Uzun süreli kullanacak olursam tamir ettirmeyi düşünüyorum.

• Merhaba arkadaslar on kamerada sorun yok fakat on lensin oraya bastirinca cit cit ses geliyor sizde de boyle bir durum var mi ?

• Arkadaşlar merhaba , İphone 8 cihazıma hızlı şarj almayı düşünüyorum orjinal. kaç saate şarj oluyor hızlı deneyen varmı. süre olarak değmeyecekse almayacam. normal şarj 0-100 2 saat 10 15 dakika gibi oluyor sanırsam ortalama . hızlı şarjda süre ne acaba. tecrübe eden varmı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Onu biliyorum bana tam dolum süresi lazım :) Birde evde ipad mini 2 cihazım var . onun adaptörü ile şarj etsem 10 watt. pile zararı olurmu hocam sizce yıpranma hızlanırmı pilde.
  • YouTube de Videoyu tam ekran yaptığımda doğal olarak görüntü yatay olarak dönüp ekranı kaplıyor Fakat Ses Neden Düşüyor ? Dikey Ekranda Ses Yüksekken Yatay Tam Ekranda Ses Neden Düşüyor?

• Merhaba arkadaslar. Hanıma 8 plus 128gb olan modelden almak istiyorum.Boyutları cok buyukmu suan elinde mate 10 lite var.Ona nazaran cok buyuk gelirmi kullanmada sıkıntı yaşarmı.Şarj durumu nasıl gunluk kullanımda idare edermi.Son olarakta hala alınabilir durumdamı yani guncelleme kullanım tasarım kamera olarak geçerliliği devam ediyomu.İlk iphone deneyimi olucak. Düz 11 le arasinda 1300 tl gibi bi fark var. Acaba 11 mi düşünsem. Bu işin sonu yok çıktıkça çıkıyosun.Yardımcı olursanız cok sevinirim. İyi günler

• MadMen kullanıcısına yanıt
    i11 güncel cihazdır. İmkan var ise 11 alınması daha sağlıklı olucaktır.

• iphone 8 ios 13.2.2 sürümündeyim. ios 13.5.1 de batarya süresi anlamında düşüş olur mu
  • 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.