Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, sık sık telefon değiştiren biri değilim zaten Xperia serisinden geçiş yapacağım umarım ekran çok da kötü durmaz, macbook kullandığımdan yeni cihaz olarak iphone mantıklı olur diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karotcuabi K kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözümünü bilmiyorum ama ses kısma tuşu da aramayı sessize alıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mediamarkt gittigidiyor'da İphone 8'i 4425 liraya satıyor. Düşer mi daha alayım mı

• Hocam performans konusunda daha sıkıntım yok ancak pil üzdü beni 6s ile tamamen aynı hiçbir fark yok

• eorenc kullanıcısına yanıt
    el alışkanlığı hocam, diğerine basıyorum istemeden.
  • karadag63 K kullanıcısına yanıt
    2 bin fiyat farkıyla bataryası daha iyi, 2 yıl daha yeni ve 2 yıl daha fazla destek alacak, kameraları çok daha ıyi nie cihaz almış olursunuz iphone 11 tercihiyle.. Bende 8 plus var. İhtiyacım olsaydı 11 alırdım düşünmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

Mediamarkt gittigidiyor'da İphone 8'i 4425 liraya satıyor. Düşer mi daha alayım mı
    Hocam aceleniz yoksa biraz daha bekleyin. 11 serisi hariç diğer modellerde fiyatlar düşecektir. N11'in kampanyasını ve 24 Kasım'ı bekleyebilirsiniz güzel fiyatlar denk gelecektir diye düşünüyorum. :)
  • Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam 80 in altına düşmeyenleri değiştirmiyorlar hocam
  • ramaray R kullanıcısına yanıt
    kafamı kurcalayan ekran kısmıydı ama büyük ihtimalle tercihim 11 den yana olacak. alışveriş sitelerinde fiyat oturdu mu sipariş ederim tabi mağazalara göre daha uygun fiyat olursa yoksa mağazadan almak daha mantıklı olur. teşekkürler tavsiyeniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Hocam aceleniz yoksa biraz daha bekleyin. 11 serisi hariç diğer modellerde fiyatlar düşecektir. N11'in kampanyasını ve 24 Kasım'ı bekleyebilirsiniz güzel fiyatlar denk gelecektir diye düşünüyorum. :)

Alıntıları Göster
    1 aydır takip ediyorum hocam, 1 ay daha bekleriz Teşekkür ederim.

• bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Ben ilk çıktığı zamanlarda 3800 tlye almıştım vay be nereden nereye
  • Arkadaşlar ios 13 yükledikten sonra konuşurken ahize de sesin önceye göre azaldığını hisseden var mı caba.

Ben 8 Plus kullanıyordum eşime verip XR aldım 11 ile aralarında kullanım olarak kamera özellikleri dışında fark yok 8 Plus ekran olarak daha iyi ayrıca 3D Touch ben çok kullanırdım ios 13 ile bunlarada geldi fakat tepki 8 Plustaki gibi hızlı değil portre modu bunlarda olsada 8 Plus herşeye portre yapıyor bunlar sadece insana eksi tarafları bunlar paran varsa tabiki 11 al
    Ultra geniş açı kamera
    4 RAM
    Gece Modu
    Modern Tasarım
    Dobly Ses
    HDR ekran
    Stereo video kaydı
    aklıma gelenler bunlar ama arada 2K gibi iyi bir fiyat var bütçen el veriyorsa 11 al hatta biraz zorlanabilir ama 8 Plusta seni rahat 3 sene üzmez

• Merhabalar, Galaxy A50 kkullanmaktayım fakat öncesinde uzun süre iPhone kullandığım için geri iPhone'a dönmeyi düşünüyorum. 7 Plus veya 8 düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz.

• Nimotech kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran ve çözünürlük
    Çift Kamera
    Daha büyük batarya
    3 GB Ram
    avantajları göz önüne alınınca 7 Plus Daha iyi bir tercih olacaktır
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• zaferli kullanıcısına yanıt
    evet 8 plus görünüş olarak kaba denilse de biçimi daha iyi bence. portre modu sanırsam 11 de sadece insana değilde her cisme yapılıyor tam bilmiyorum yine de . içim 8 plustan yana ama özellik bakımından düşününce ister istemez aklım 11 e kayıyor . telefondan film filan izlediğim yok macbook ve tv yeterli bu konuda. en fazla YouTube den bir şeyler izliyorum . benim için kamerası iyi olması önemli .
    teşekkürler yorumlarınız için :)
    11 alacak durumunuz varsa ve cihaza vereceğiniz bu para sizi zorlamayacak zaten onun için ayırdım diyecekseniz 8 Plus'a gerek yok, ki ona da gidene kadar XS var derim ben. XS ile 11 arasında çok büyük kamera farkları da hissedilmez. (pro olanı değil düz 11) Saygılar.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    teşekkürler inşallah öyle olur :)
    internetten de yeni telefonların fiyatları biraz oturdu mu ona göre alırım artık :) @Arizona Dream @SEANKingston
  • Spotify’dan müzik dinlediğim esnada arama gelince ve aramayı cevaplayıp konuşmaya başlayınca müzik çalmaya devam ediyor. Şu sorunları bir çözseler artık.

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.