Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben gürgençlere teslim ettim 12 gündür cihazımın ne olacağı belli olmadı...

.BATARYA SORUNU VAR ŞARJIM HIZLI TÜKENİYOR.
    .Cihaz nadiren 1- 5 ay içinde 3 kere tepkisiz kaldı Siyah ekran oldu şarj kablosu taktığımda da tepki vermedi.
    .ŞEBEKE SORUNU VAR FARKLI CİHAZLARIN AYNI OPARATÖRLERDE SORUN YOK
    .BU CİHAZDA KULLANILAN FARKLI HATLAR ÇEKİYOR FAKAT SİNYALİ DÜŞÜK ÇEKİYOR VE BAZEN SİM YOK HATASI VERİYOR
  • stokesmg kullanıcısına yanıt
    + Gece modu. Düşük ışıkta adam gibi çekim imkanı.
    + Yenilenmiş HDR çekim modu.
    + Çok daha iyi ön ve arka kamera kalitesi.
    + Çok daha hızlı işlemci ve dolayısıyla daha sağlıklı görüntü işleme imkanı.
    + Zaten çoğu cihazdan üstün olan video çekim stabilizasyonu daha da artmış.

Bunlar 11'in avantajları. BANA GÖRE de geniş açı daha avantajlı. Çok parası olan da pro ya da pro max alsın. Ona koymuşlar tele kamera.

Dünyadaki tarafsız sayılabilecek tüm tech yayınlari yukarıdaki noktalara dikkat çekip 11'in özellikle kamerasındaki geliştirmelere dikkat çekiyor, 8 Plus'ta zaten gayet iyi noktadaki kamerayı daha da iyileştirmiş adamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevizli.Lokum kullanıcısına yanıt
    Iphone batarya kalibrasyonu diye bir arama verin Google'da.. Ben şöyle yapıyorum 2-3 ayda bir:
    - Komple pili bitirip bi yarım saat felan bekleyin.
    - Sonra şarja takın. İlk açıldığı anda hard reset atın. (Hızlı bir şekilde sırasıyla sol üst sol alt düğmelerine basın ve hemen ardından güç düğmesine basılı tutun. Apple logosunu görünce bırakın düğmeyi)
    - Yüzde 100'e geldiğinde bir daha hard reset atın.
    - Cihaz açılınca şarj kablosunu çıkarın.

Bu şekilde kalibrasyon.. Düzelmezse batarya mefta olmuştur. Takmayın kafaya orjinal taktırın iyi biri serviste :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramaray -- 9 Ekim 2019; 10:57:33 >
  • peymacun kullanıcısına yanıt
    Geçin keyfini çıkarın. 👍 Güzel imkan..

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Bilmediğim bir yere vermek istemiyorum. Bahsettiğiniz yeri de bilmiyorum. Apple yetkili servis noktası mı ?

@ramaray kalibrasyonluk bir durum değil gibi geldi bana. Çünkü bataryayı hep düzgün şarj ederim çok nadir erken çıkartırım. Ama sağlık seviyesi %85 olmuş. Batarya iyice bitmiş olaiblir mi diye geldi aklıma.
    Gürgençler Ankamall'a verdim. Yetkili Teknik Servis onlarda Apple Onarım Merkezine Göndermişler.
    Benım şarjım %84 di yeniden kurdum %89 oldu tekrar yeniden kurdum fabrika ayarlarına döndürdü %88 oldu yani çok güvenli değil ne hikmetse hep yukarı çıkıyor aşşağı inmiyor.
    %80 altında olmadığı için değişim yapmıyorlar ama şansını denemelisin.
  • salas09 kullanıcısına yanıt
    Günaydın, plus düşündüm bende fakat kız arkadaşımda'da plus var elime aldığım zaman tek elle kullanılmıyor, çift el gerekli. O yüzden nedense düz modeli bana daha ergonomik geldi tek elle kullanabilme açısından. Birde eminmisiniz acaba çünkü zaten indirim geldi %10 birdaha gelir mi emin değilim açıkcası. Yani şöyle düşündüm indirim ip11 amerikada çıkınca gelmişti zaten yani telefon çıktığı zamanki gelecek olan indirim o zaman geldi diye düşünüyorum zaten. Ama emin değilim tabii ki de beklemek doğru olur gibi gözüküyor gerçektende bir 500 daha düşşe hiç fena olmazdı.
  • beyler 2 senedir kullandığım iphone 8 gold 64gb var tertemiz nokta çizik yok sürekli kılıfla koruycuyla kullandım şu an ios 12.4.1 jailbreakli kaça satılır 1 ay kaldı garanti bitmesine
  • Bu gün onsuz geçen 12 gün...
  • Flakel kullanıcısına yanıt
    Ben de sen gibi düşünüyorum açıkcası lansmanda indirim gelmişti bir daha olmaz diye ancak satışa çıkınca biraz da olsun kıpırdar diye tahmin ediyorum. Bu 500 olmaz belki 300 olur. Telefonu eşime alacağım temiz telefon kullanıyor plus serileri kamera bakımından daha iyi portre vs. 8 lerde bu yok bu nedenle bayan telefonu çantada falan muhafaza edebiliyor. O nedenle 8 modelini düşünmedim. Kendime alsam baya kibar net 8'i alırdım da işte.. Benim Xiaomi m6 memnunum gerçi.
    Benim 8 plus batarya yüzde 86'da. 100'de 100'den 86'ya yaklaşık 15 ayda düştü. Sizin cihaz gibi bir sorun yaşamadım. Kalibrasyonu deneyin bi bakın derim..

O da bir şey mi, Nokia 6600'sız geçen 11 sene.
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    Ameliyat ediyorlar sanırım tüm parçaları tek tek çıkarıp taksalar bu kadar sürmezdi.

Batarya Değişecek,Şebeke parçası değişecek veya cihaz değişecek 12 gün nedir allasen çinli 12 günde yeni cihaz yapardı
  • stokesmg kullanıcısına yanıt
    8 serisinde de ultra geniş açı yok
    11 de var

fotoğraf zoom yapabiliyosunuz ama daha geriden çekemiyosunuz
    Geniş açı telefotadan çok daha mantıklı
    11 serisinde deep fusion var 8e göre bayaaa fark var arada
    Özellikle gece çekimlerinde 8 serisi berbat internette karşılaştırmaları var bakabilirsiniz

https://www.trustedreviews.com/news/iphone-11-night-mode-real-world-photos-3938377

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epsilonxyz E kullanıcısına yanıt
    İphone 8 in üstüne bin daha koyup iphone xr alabilrisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Gidip 7.300 TL'ye Iphone 11 almalısın durumlar müsaitse..

Günümüz teknolojisinde ameliyatlar bile bir günde bitiyor. Senin telefonun üzerinde sanırım deney yapıyorlar.
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    Yoğun Bakım ünitesine yatırdılar sanırım cihazı şebeke ve batarya diye gönderdik komple check up yapıyorlar 20 günü geçse de temelli kutulu cihaz verseler.

Cihaz garanti kapsamı dışında yetkisiz müdehale demesinler veya su girmiş demesinler de ben bi 5 - 6 gün daha beklerim
  • Nokia 5800 ile kullanıyorum Apple Kıdemli Danışmanları bile sesimi net anlamıyor allah affetsin bizi bu günlere düşürenleri hey gidi hey İphone çıkarır oynardım kitap okurdum şimdi elimi cebime atıp 5800 çıkarmaya utanıyorum
  • Kişisel bilgisayarım var :)
    İş yerinde büyük sıkıntı oluyor yoksa önemli değil ev de telefon arayan birisi değilim
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.