Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Rica ederim hocam .. iPhone 8 i satıp hangi telefonu almayı planlıyorsunuz ?
    XR düşünüyorum uygun bir fiyata bulabilirsem.

iPhone 8 i de 3350 tl' ye verdim az önce yeni sahibine.
    Ani bir kararla bir iş yaptık ama iyi mi yaptık, kötü mü bilemiyorum. :)
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat a vermişsiniz hocam . Bence güzel bir iş yapmışsınız .. hepimizin çalışırken canı çıkıyor .. . istediğimizi almayacaksak , bu Hayatın anlamı ne ..3 günlük dünya. Yarına ne olacağımız belli mi?? boş verin iyisini kötüsünü .. insan ilk önce kendini mutlu etmeli .. daha sonra sıra diğerlerine gelir 😜.. İzmir bu gün yağmurlu .. o yüzden biraz saçmalamış olabilirim .. kusura bakmayın artık 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EHABERDAR -- 23 Şubat 2019; 11:9:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

İyi fiyat a vermişsiniz hocam . Bence güzel bir iş yapmışsınız .. hepimizin çalışırken canı çıkıyor .. . istediğimizi almayacaksak , bu Hayatın anlamı ne ..3 günlük dünya. Yarına ne olacağımız belli mi?? boş verin iyisini kötüsünü .. insan ilk önce kendini mutlu etmeli .. daha sonra sıra diğerlerine gelir 😜.. İzmir bu gün yağmurlu .. o yüzden biraz saçmalamış olabilirim .. kusura bakmayın artık 😁
    Est. aksine ruh halime çok uygun bir motivasyon konuşmasıydı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

8 plusta köşelerden tutup çok hafif bükme hareketi yapınca çıt diye ses gelen var mı?
    bende 8 var sag alt kosede var bu sorun az bir bastirayim ses geliyor cok az aldigim ilk gunden beri boyle 3 ay oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlısı olsun. Bende şuan iphone 8 space gray 256 GB kullanıyorum ve XR düşünüyorum ileride.

Fakat sizin sattığınız rakam bana az geldi. Sıfır fiyatlar bu kadar uçmuşken ikinci eller neden düşüğe gitsin ki? =)

Tabi cihazın kozmetik ve garanti durumu vs de önemli.

Biraz bakıyorum da benim telefon (Gri renk) şuan hepsinden daha yükseğe satılıyor.

Benim 5k'dan aşağı satmamam lazım o halde hatta daha yüksek.

O yüzden sizin sattığınız fiyat bana çok uygun geldi de bir yazmak istedim. =)
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Enteresan valla, acaba Turkcell mi sapıtmıştı o gün bilemedim. =)
  • red mercury kullanıcısına yanıt
    Bugün true tone neden yok diye servise gittim, aldığım cevap bazı 8 plus modellerinde yok oldu. Bana saçma bir bilgi gibi geldi. Sizce doğru bir bilgimidir bu. Bu arada telefonun modeli a1897 rica etsem bu model olup true tone menüsü olan ekran görüntüsünü paylaşabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high-fidelity

Hayırlısı olsun. Bende şuan iphone 8 space gray 256 GB kullanıyorum ve XR düşünüyorum ileride.

Fakat sizin sattığınız rakam bana az geldi. Sıfır fiyatlar bu kadar uçmuşken ikinci eller neden düşüğe gitsin ki? =)

Tabi cihazın kozmetik ve garanti durumu vs de önemli.

Biraz bakıyorum da benim telefon (Gri renk) şuan hepsinden daha yükseğe satılıyor.

Benim 5k'dan aşağı satmamam lazım o halde hatta daha yüksek.

O yüzden sizin sattığınız fiyat bana çok uygun geldi de bir yazmak istedim. =)
    Benim cihaz 64 Gb idi.
    Tamam onu gördüm hocam fakat genede çok uygun geldi bana.

Sonuçta yeni model almak için epey bir para vermek gerekiyor.

Bence ikinci ellerin de piyasası kuvvetli olmalı..
  • Arkadaşlar 8plus ön kamera neden bu şekilde ışığı yayar sizce

• link verir misin ?
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    A1897 modeli

• cawrash C kullanıcısına yanıt

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu cam veya jelatin kamera kısmında delik değilse oluyor. Dün eşimin ekranındaki cam olan koruyucuyu bu yüzden değiştirip kamerayı örtmeyen delikli bir jelatin taktırdık, sorun çözüldü...

Saygılar..

• high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Hocam işte gönül istesede 2. El piyasası her zaman bizim istediğimiz gibi olmuyor . Ben yakın zamanda 2950 ye iPhone 8 red aldım 1 seneden fazla garantisi vardı.. bana göre arkadaşımız güzel bir fiyata vermiş .. birazda şans işi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    teşekkürler
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Hayırlısı olsun ne diyelim,

Ben XR 256 GB almak istiyorum mesela 8k civarı fiyatı var, nasıl olacak? =)

Benim en az zararla satmam lazım elimdeki telefonu ki üstüne çok vermeyeyim ama göreceğiz.

Benim daha 1 sene olmadı ben memnunum 8'den.
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Tşk birde koruyucusuz deneyeceğim

• Benim bir sorum olacak. Yasaklı wikipedia gibi sitelere girmek için telefonuma (Iphone 8 Plus 64 gb) vpn yükledim bir zararı olur mu?
  • C_many kullanıcısına yanıt
    hayır olmaz fakat wikipedia ya girmek için vpn gerekmiyor ilgili wikipedia linkinin başına 0 koyarak girebilirsin.

örnek: 0wikipedia.com/..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuhre -- 24 Şubat 2019; 13:44:23 >
  • 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.