Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple destek hattından yardım alabilirsin.onlar telefona bağlanıp bazen uzaktan çözüm sunabiliyorlar eğer bir problem varsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, geçen yıl Kasım ayında almış olduğum iPhone 8plus modelinin batarya sağlığı 87 ye kadar düştü. Şarj etme sıklığım %20 altına düştüğünde şarja takar, tam dolmadan çıkarmadan kullandım. 1 yaş daha yaşlı 7plus eşimin telefonu ile aynı yıpranma seviyesi var. Durum neden kaynlanabilir ki, birde servis değişimi aynı gün nereler yapıyor.

• anthilleth A kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 cihazımı sattım ben de bakıyorum iPhone 8 plus aynı şekilde ama güvenemiyorum, bir tamir gördü mü bir sıkıntı oldu mu cihazlarda maalesef bilmek mümkün değil.
    4000-4500 civarı garantisi devam eden TR cihazlar mı
    Yoksa
    Aynı fiyat aralığında kapalı kutu pasaport kayıtsız cihaz mı?
    Bir türlü karar veremedim...
    Yada bir müddet bekleyip, malum Apple indirim yapacak, ondan sonra mı satın almak mantıklı sizce arkadaşlar?

• arkadaşlar ios 11 den 12.1.4 e geçmeyi önerirmisiniz ?

yoksa 12.1.3 e mi geçmeli facetime kullanmıyorum 4 te wifi sorunları 3 te hallolmuş diyorlar.

her yayınlanan sürüm ile ilgili bir ton şikayet gelio napalım 11 de kalalım mı anlamadım

yeni iphone kullanıcısıyım
  • gaybo55 G kullanıcısına yanıt
    Ben 12.1.4 teyim hocam wifi sorunu göremedim veya başka bir sorun da göremedim gerçi bende yeni aldım ama....
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    dostum kesinlikle ip 8 plus al biraz yor kendini ama bana dua edersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Merhabalar, geçen yıl Kasım ayında almış olduğum iPhone 8plus modelinin batarya sağlığı 87 ye kadar düştü. Şarj etme sıklığım %20 altına düştüğünde şarja takar, tam dolmadan çıkarmadan kullandım. 1 yaş daha yaşlı 7plus eşimin telefonu ile aynı yıpranma seviyesi var. Durum neden kaynlanabilir ki, birde servis değişimi aynı gün nereler yapıyor.
    2 aylık Iphone 8’im var. Şarjdayken hiç oyun oynamadım pek kullanmadım. Bitmeden takmadım, dolmadan çekmedim. Özenle kullanıyorum ama %98’e düşmüş pil sağlığım.
    Arkadaşımda XS var, 2.5 ay oldu alalı. Bir tane oyun yüklü değil telefonunda, Sadece sosyal medya kullanır. Pil sağlığı %96. Kesinlikle ama kesinlikle Apple bizle dalga geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pritt31 kullanıcısına yanıt
    yeni çıkan XS de nasıl düşer yahu 2 ayda 96ya acaba ömrünü tüketmiş bataryalarımı çaktılar bu telefonlara eğer mac bilgisayarı varsa coconout battery ile XS de toplam kaç cycle almış bi bakın
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Şarj soketiniz toz dolmuş,zamanla o tozlar nemden dolayı kalıplaşıp kuruyor temizleseniz bile çıkmıyor,sonrada bir duvar gibi şarj soketini engelliyor.Kürdanla güzelcede soketin içini temizleyin,sorum çözülecektir.Bana dua edeceksiniz :)

Tek aklıma gelen, sıcaklık farkları bataryayı olumsuz etkiler mi. Çünkü telefonumu bazen montun cebinde yürüyüş yaparken bırakıyordum, çok soğuyordu. Ama o kadar da fark eder mi bilmiyorum.
    Batarya konusunda Apple bence özensiz davranmaya başladı.

Bide özen göstermeden kullan bak o zaman düşmüyor :)

• X mi almalıyım 8 plusmu ? Yardım edermisiniz ?

• Arkadaşlar ben 8 plusu aldığımda spigen ekran koruyucu kullanıyordum sonra söküp attım bir sene ekran koruyucusuz kullandım ekran full çizildi..sonra ekranımda sorun oldu köşeler beyazladı gittim zorlu center apple'da ekranımı değiştirdiler o gün hemen syrox kırılmaz cam taktım, oda çok kalitesiz geldi şimdi baseus 5d aldım aliexpressten kalite iyi full kaplıyor ekran gibi ama çok kalın ne yapsam tekrar spigenemi dönsek nano mu denesek varmı farklı birşeyler kullanan telefonu zaten hiç düşürmüyorum aslında çizilmese hiç takmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 15 Şubat 2019; 20:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuhre

yeni çıkan XS de nasıl düşer yahu 2 ayda 96ya acaba ömrünü tüketmiş bataryalarımı çaktılar bu telefonlara eğer mac bilgisayarı varsa coconout battery ile XS de toplam kaç cycle almış bi bakın
    Bir ara SS’de atarım. Durum bu.

Cihaz 8 plus tı ama ben alana kadar komşusuna satmış birde ret ti🙁

• dbrand dan gray carbon skin almıştım 360 derece olanı ben kendim yapıştırdım kenarları kaplamayan sadece cam arka yüzey için olanı kullanmıyacağım isteyen varsa uyguna veririm

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• Cihazım plus modeli on bir ayda yüzde 10 pil sağlığı düştü
    İlk aldıgımda gercekten şarjı iki gün gidiyordu güncellemeler cihazı kötü etkilediğini düşünüyorum.
    Ben x i tercihen almadım classic iphoneların son efsanesi bu cihaz oldu bana göre 7s gibi x serisi ileride daha teknolojik olacak ama tasarım hosuma gitmeyecek gibi

• Telefonu vodafonedan almıştım. Pil yüzdesi %86. Pili değiştirmek için vodafone a mı vermeliyim ?

• MajorWindows kullanıcısına yanıt
    8 plus al bence fiyatlar düşerse hem zararın az olur hemde güzel telefon

• Pil sağlığı % kaçta pili değiştirmek gerekir?
    iPhone 8 için pil değiştirme ücreti nedir?
  • 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.