Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
11.673
Cevap
197
Favori
632.690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
Giriş
    394 Mesaj

Yüzde 5e düşmesini beklemeyin. Yeni nesil pilleri ne kadar sık şarj ederseniz ömrü o kadar uzar. Ay da bir tam bitirip şarj edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    red mercury kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    172 Mesaj

Teşekkür ederim bunu deneyeceğim 👍

|
    |
    eorenc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    telefonu gece yatarken şarja koyup sabah alsak bi sıkıntı olur mu ?

100de 100 olunca da şarjı kesmio devam edio simge duruo bataryaya zarar verir mi böyle ?

Şimdiki telefonlar güçleri belli bir zamandan sonra kendileri kesiyor ama yinede gece şarja bırakmamak lazım kafam rahat olması için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gaybo55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Cibernao

Hocam bende 5s 16 GB olan modeli var 2014 yılında beri kullanıyorum. IOS 12.1.2 sürümü yüklü hala yağ gibi akıyor gayet akıcı bir şekilde kullanıyorum. PUBG bile oynuyorum. Artık hafıza bana yetmiyor pili çok kötü oldu günde 3-4 defa sarj ediyorum. O yüzden bende 8 PLUS düşünüyorum. Çok rahat 5-6 sene götüreceğine inanıyorum.
    Ip8 son sürüm ile yağ gibi akmıyor bende. Sizde 5S nasıl akıyor anlamadım.

Bende arada bir olan anlamsız animasyon geçişlerinde ufak kasmalar oluyor. Çok nadir de uygulamaları geç açıyor. Cihazı kutudan cıkarttım IOS 11 vardı direkt üzerine telefondan IOS 12 kurdum. Belki temiz kurulum yapmadığım için oluyor.

Orijinalden alıntı: Pritt31

Ip8 son sürüm ile yağ gibi akmıyor bende. Sizde 5S nasıl akıyor anlamadım.

Bende arada bir olan anlamsız animasyon geçişlerinde ufak kasmalar oluyor. Çok nadir de uygulamaları geç açıyor. Cihazı kutudan cıkarttım IOS 11 vardı direkt üzerine telefondan IOS 12 kurdum. Belki temiz kurulum yapmadığım için oluyor.

Alıntıları Göster
    Hocam birazda telefondan beklentinize bağlı. Örneğin; ben sosyal medyada gezerim,maillerime bakarım,banka işleri,sık sık whatsapptan mesajlaşırım vs,uygulamalar arası rahat bir şekilde geçiş yapabiliyorum. Fotoğraf,video gibi şeyleri genelde yapmıyorum telefonda.Bunları yaparken de şikayet edeceğim herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. Ben 2014ten beri her çıkan sürümü kurdum hiç bekletmedim belki ondan da olabilir etkisi var mı bilmiyorum o kadar teknik bir bilgim yok.
    |
    |
    şimdi uygun fiyatlı iphone 8 arıyorum,
    sahibinden.com da var ama o siteye pek güvenemiyorum,
    gold renk yurtiçi kayıtlı ve eziği, çiziği olmayan iphone 8 satan varsa pm göndersin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 18 Ocak 2019; 10:17:19 >

Valla hocam ben yaklaşık 9 aydır Iphone 8 plus kullanıyorum ve hemen hemen her gece yatarken şarja takarım şimdiye kadar sorun yaşamadım ve pil yüzdem hala daha %100

|
    |
    gaybo55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj

Peki sattığınız sürede hangi marka modeli kullandınız ve neyden memnun olmadınız?

|
    |
    mert25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    170 Mesaj
    Arkadaşlar bende bugün iphone 7plus telefonumu satıp 8 aldım.biraz küçük ama kullanışı daha iyi gibi geldi 😃

|
    |
  • Binbaşı
    1970 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar cihaz ahizesinde sorun olduğunu düşünüyorum ses parazitli ve boğuk geliyor mermeri öptükten sonra oldu sanırım daha önce ahize ile sorun yaşayan oldumu ?

Ben yaşadım ses çok az geliyordu sonraaaa ahizeyi temizlemeye karar verdim ve düzeldi, tavsiye ederim düzelecektir

|
    |
    CeCeKa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2164 Mesaj

1 aydan fazla oldu oneplus 5 kullanıyorum,
    cihaz güzel herhangi bir sıkıntısı yok,
    fakat 5,5 ekran büyük geliyor,
    bir de iphone seriliği yok,
    ayrıca siri baya bi kolaylık sağlıyordu,
    iphonede tek eksik görüşme kaydetme programının pahalı olmasıydı,
    siyah renk sevmediğim için satmıştım, gold olsaydı 4-5 sene kullanırdım,
    şimdi de gold renk arıyorum
    |
    |
    uayaz20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    telefonu motorsiklete taktım. Kamerayı açtım kamera deli gibi sallanmaya başladı
    ne zaman motoru kapasam sallama duruyordu. Telefon aparatta sabit bir şekildedir.
    farkettim ki motordaki aşırı ses telefon kamerasına etkiliyor.
    çok ilginç geldi havadan etkilendiğini biliyordum da sesi bilmezdim.
    kamera resmen yüksek ses desibelinden rahıtsız oluyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: mert25

yaklaşık üç ay iphone 8 kullandım, sonra bir hata edip sattım ve pişman oldum.
    şimdi uygun fiyatlı iphone 8 arıyorum,
    sahibinden.com da var ama o siteye pek güvenemiyorum,
    gold renk yurtiçi kayıtlı ve eziği, çiziği olmayan iphone 8 satan varsa pm göndersin lütfen
    Bende İphone 8 alacağım bir kaçgündür takip ediyorum. Amazonda 4000-4100 arası gidip geliyor sıfır 8 fiyatları. Sahibinden de 3500-3600-3700 ve üzeri olarak değişiyor ikinci eller, ikinci ele bu paraları vermektense sıfır almak daha mantıklı gibi.

sahibinden sitesinde güvenilir birini bulmak zor gibi,
    bulabilsem ikinci el diye bakmayıp alacağım,
    bulamazsam amazon ya da hepsiburadadan ticari kredi karı ile taksitli alacağım
    |
    |
    Doppio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Doppio

Bende İphone 8 alacağım bir kaçgündür takip ediyorum. Amazonda 4000-4100 arası gidip geliyor sıfır 8 fiyatları. Sahibinden de 3500-3600-3700 ve üzeri olarak değişiyor ikinci eller, ikinci ele bu paraları vermektense sıfır almak daha mantıklı gibi.

Alıntıları Göster
    hocam 4000-4100e nerede var 2 gündür bakıyorum siyah olanı ya yok ya da 4800 civarı

Orijinalden alıntı: colaker

hocam 4000-4100e nerede var 2 gündür bakıyorum siyah olanı ya yok ya da 4800 civarı

Alıntıları Göster
    Silver olanı 4100 civarıydı hocam 2 gün önce, 4020 civarını falan da görmüş. Siyah olana dikkat etmedim ancak siyah ve kırmızı modeli daha pahalı bildiğim kadarıyla.

Orijinalden alıntı: Doppio

Silver olanı 4100 civarıydı hocam 2 gün önce, 4020 civarını falan da görmüş. Siyah olana dikkat etmedim ancak siyah ve kırmızı modeli daha pahalı bildiğim kadarıyla.

Alıntıları Göster
    silver ve altın hiç beğenmediğim renkler. siyah 4100 bandına satan varsa sıfır hemen alacağım
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
seo paketleri
Mobilya Takımları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.