Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ebatı konusunda size katılıyorum.Bencede parmak izi okuyucu daha kullanışlı ama sanırım yeni çıkacak tüm modeller çentikli ve yüz tanıma sistemi kullanılacak..Yeni modellere geçmek istediğimizde ister istemez bunları kullanmak zorunda kalıcaz
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, bende yıllardır ios kullandım, 6s bozulunca turkcele iphone 8 almaya gittim ama oradakiler aklımı çeldi 8 plus aldım ve sadece 3 gün kullanabildim, büyük kasaya alışırım dedim ama alışamadım ve zararına sattım, tek elle kullanımı imkansız, geçici olarak huawei kullanıyorum ama anladımki iphone başkaymış, 8 ile x arasında kaldım, 8 bence en kompakt ideal boyut, ama artık yeni tasarıma geçildi, x çok güzel ama onunda batarya süresini beğenmedim, arkadaşımın x telefonunu 2 gün kulladım ama 6sim kadar dayanmıyordu, yeni modellerin çıkmasına 2 ay kaldı trye girmesi 3 ay olur, beklemeye karar verdim sık telefon değiştiren biri değilim, umarım yeni x lerde batarya sorunu düzelir yoksa 8 alıp yoluma devam ederim.
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Ben telefonda film izlemeyi sevdiğim için hep büyük ekranlı modelleri tercih ediyordum ama bu sefer diğer kullanımlardaki rahatlık için normal versiyonu tercih ettim.

X’e baktım ama çerçevesiz istemediğim için eledim zaten o alanda tercihim Note 8 yada S9 Plus olurdu. Çerçevesiz modellerde Samsung’u daha başarılı buluyorum.

Bu beni zaten kafadan 3 yıl götürür artık o zamana çıkan modellere bakarım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartal2_ocal kullanıcısına yanıt
    hocam lte de iken arada dönüyor fakat lte yi kapatıp 3g de hiç görmedim veya dikkatimi çekmedi. sanırım ...
  • Telefon iphone 8 3 günlük cihazım sonuçlar iyi mi bunlara ek olarak 1 saat bluetooth kulaklık ile müzik dinledim onu yazmıyor galiba

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 23 Haziran 2018; 9:32:27 >

• Kancaaa kullanıcısına yanıt
    X tek elle daha rahat kullanılıyor cepte daha rahat, ayrıca donanımı biraz daha iyi 8 plus a göre, ben yeriniz de olsam x alırdım 8 plus dan geçmeyi düşündüm de para sıkıntısı oldu vazgeçtim.
  • Bekleme ve kullanım sürem aynı gözüküyor. Ciddi bir problem midir arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

İphone 8 plus red almayı düşünüyorum. Telefonu kullananlar olarak memnun musunuz yoksa başka bir telefon mu önerirsiniz ?

Telefonda kronik sorunlar var mı ? Batarya duymuştum bir ara şişiyormuş falan ?

Birde son bir sorum var ön kamera ters çekiyor. Başka uygulamalarda(snap, insta vs.) da böyle mi ?
    Bataryada kesinlikle bir sıkıntı var, her telefonumda yaşadım bu sıkıntıyı, 3 aylık 8 plusımın pil sağlığı %96’ya düştü, ve ilk aldığım güne kıyasla gözle görülür bir şekilde şarjım daha az gidiyor, cidden sıkıldım bu pil mevzularından, son iPhone'um olabilir sırf bu yüzden, düzgün bir alternatif bulabilirsem tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 23 Haziran 2018; 15:44:51 >
  • Hangi telefonu seçsem şaşırdım bende. Telefonları araştırınca sıkıntıları çıkıyor bir çok.

Telefon aldığım zaman çok uzun soluklu kullanıyorum. En son telefonum LG G2 idi. İşlevini artık yitirdi ama iyi bir telefondu. Herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım.

Şimdi şöyle düşünüyorum iphone 5s falan hala canavar gibi gidiyor ve çokca kullananı var ama lg g2 2 yıl önce işlevini yitirmişti. Ben aktif kullanmadığımdan telefonu zorlayarak kullandım. Şimdi telefonu aktif kullanıcam ve uzun ömürlü olması açısından iphone seçmek istiyorum. Aklımı çelen telefonlarda samsung S9+ ve huawei p20 pro ama işte 3-4 yıl sonra bu telefonların adını hatırlarmıyız bilmiyorum. Tıpkı S5, G3 vs. Gibi onlarda kaybolucak ama iphone hep var. Yanlış mı düşünüyorum sizce ?

diğer telefonlarda tecrübem yok araştırma yapın mutlaka, ama ios olsun diyorsanız en güncel yeni tasarımı olan x derim :) 8 plus var 6plus dan geçtim 2.5 sene kullandım fazla geliştilmiş bir donanımı oldugu için aynı kasada olsa geçtim dedigim gibi şimdiki aklım olsa x alırdım. android derseniz 9 plus alırdım yada note 8
    İlk iphone cihazını kullanan, daha önce hep Android, hTc ve Samsung kullanmış birisi olarak söylüyorum. Alın X'i rahat edin. En fazla 1 haftada alışırsınız emin olun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Şarj kullanım süresi nasıl sizce ? True Tone ayarını kapatırsak arttırabilir miyiz biraz daha ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTirpanli -- 23 Haziran 2018; 19:12:11 >

• Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    telefonu sıfırladım düzeldi hocam, saolun
  • Arkadaşlar dün Vatan'dan iphone 8 plus gold versiyonunu aldım. Kablosuz şarjı, telefonu alırken veriyorlar mı? Yoksa ekstradan benim mi almam lazım?
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    Senin alman lazım

• S9 plus mı iphone 8 plus mı ? Sebebi ile tercihinizi belirtirmisiniz

• Merhaba arkadaşlar. Bir yakınına iPhone 8 plus almayı düşünüyoruz. Bursa Gemlik te ikamet ediyorum. Nereden almamı tavsiye edersiniz? Turkcell, Vatan, Teknosa, Hepsi Burada yoksa Apple Store'dan mi? Turkcell de 300 TL daha ucuz. Lakin bir sorun çıkması halinde iade,değişim durumlarinda hangisi mantıklı? Saygılar sevgiler.

• Arkadaşlar iphone 8 konum kapalı yoğun kullanmıyorum mail anında ilet falan arka planda uyg yenile kapalı ama durum bu telefon 1 haftalık.

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]en fazla aldığım değer 6 saat 20 dakika oldu (tasarruf yok) apple online mağazadan aldım iade edip x alacam sanırım sizde durumlar nasıl

• Gayet guzel 6 saat ekran benımde aynı 5 6 saat birde 3 g yerıne 4.5 g daha iyi bende

• İade işlemini başlattım 😃😃😃 ama hala kararsızım 🙁

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.