Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ben yeni İPhone 8 Plus aldım, ama hiç beklemediğim şekilde uygulamalara bazen yavaş giriyor yani Facebook, Twitter gibi vs.. Neden eski telefonum İPhone 5 gibi aynı hızda geldi gözüme anlamadım. Asıl en önemli sorun kameram sanki kötü çekiyor ya böyle çekiyorum bir fotoğraf sonra mesela yaklaştırıyorum fotoğrafı böyle baya kalitesiz, kötü çekiyor. Hani çekilen fotoğraflara baksanız böyle zenfone gibi çekilmiş gibi yada acaba benim odam hiç güneş ışığı almıyor. Oda Işığım da kötü yani güçlü değil acaba ışık eksikliği, el titremesi, yanlış açıdan dolayı mı iPhone 5 cihazımdan kötü çekiyor ya anlamadım. Arkadaşlar böyle birşeyler yaşayan varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

İphone 8 şuan hepsiburada da 4300 tl. En uzun gece 1 gün 1 saat yazıyor. Bu 1 gün 1 saat sonra indirim bitip 4800 e mi çıkıcak bilgisi olan varsa açıklayabilir mi ? İndirimsi fiyatı gerçekten 4800 müydü

4400 küsür bir fiyatı vardı daha önce de

Bir de benim anlamadığım bir olay var. Aynı linkteki iphone 8 plus ın 3 rengininde satıcısı hepsiburadaydı şimdi baktığımda gold ve space gray renginin satıcısı değişmiş ve 74 tl fiyat artmış. Bir kaç üründe daha başıma gelmişti böyle bir şey. Bu neden oluyor? Şimdi o satıcıya güvenip ürünü almalı mıyım ?

Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Önce kampanyayı yapanın veya en ucuz fiyatlı satıcının ürününü gösterir, sağ altta ise diğer satıcılar gözükür; sağ altta Hepsiburada bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Önce kampanyayı yapanın veya en ucuz fiyatlı satıcının ürününü gösterir, sağ altta ise diğer satıcılar gözükür; sağ altta Hepsiburada bulunuyor.

Sağ alttan hepsiburadayı seçiyorum fakat bittibitiyor satıcısı ile aynı yoruma sahip. Sanki seçmeme rağmen aynı sayfayı gösteriyor gibi. Satıcı dediğiniz gibi değişiyor fakat anlamadım tam olayı. Birde Resmi Distribütör Garantili nedir ? apple garantili değil mi 2 sene
    Hocam sistem bu, bütün yorumları gösterir. Siz Hppsiburadayı seçin ordan almış olursunuz. Evet 2 sene garantili
    Satıcı hepsiburada değilse sakın almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Satıcı hepsiburada değilse sakın almayın

Bilmeden başka satıcıdan alıyordum alttaki hepsiburadayı görmemiştim @Raydr1c arkadaşımın uyarısı ile düzelttim. Allah razı olsun

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 22 Aralık 2017; 14:20:11 >

• yokyere kullanıcısına yanıt
    çok sağolun bilgilendirme için
    29 w almaya gerek yok o zaman
    bunun hızlı şarjı nasıl var oluyor o zaman :)
  • Değerli arkadaşlar,

Hakem heyeti bir kaç aya kadar sonuçlanır. Ben de android'den iphone'a geçeceğim. Bu arada araştırıyorum. 8 Plus ve X kullanıcıları ve satışları fazla ancak sanırım bu seride 8 en az satılanı.
    X fiyatları bana göre makul bir seviyeye indiği takdirde onu, yoksa iphone 8 alacağım. Büyük cihaz kullanamıyorum.

Iphone 8 kullanıcılarının cihazda gördükleri kusur, hata vs. var mıdır acaba?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elondel

quote:

Orijinalden alıntı: CARTEGENA

quote:

Orijinalden alıntı: elondel

Arkadaslar ekran için ince ve ekranı tam kaplayan bi film arıyorum 8 plus icin.Kullanıp memnun oldugunuz ürün varmı? 3d kırılmaz var su anda ancak kılıf takınca köşelerden hava alıyor. Birde dokunmatiği köşedelerdende arada algılamıyor.

Ben böyle bir ürün buldum. WRAPSOL marka.Tam sizin istediğiniz gibi. Ekranı tam kaplıyor. Ön arka ve yanlarda dahil kaplıyor. Çok kaliteli ince ve dayanıklı. Kadıköy de bir yerde var. Kaplıyorlar.

Ürünü görmek isterseniz bu sitede var.

http://www.escmarket.com/wrapsol-iphone-6-6s-plus-ekran-koruyucu-film-on-arka-poliuretan

Çok pahalı değilmi ? Şundan sipariş vermeye karar verdim.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B071R66DGS/ref=mp_s_a_1_10?ie=UTF8&qid=1513889716&sr=8-10&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=iphone+8+plus+screen+protector&dpPl=1&dpID=51bR1li-9UL&ref=plSrch
    Linki yanlış atmışım değiştirdim.

Bu da olabilir.

• Evet arkadaşlar an itibari ile 8 plus alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefonun korunmasına yardımcı olacak ön ve arka tarafına film önerileriniz neler ? Birde bu nano sıvı ekran koruyucular var. Kullanan var mı aranızda.

Hayırlı olsun hocam, ne demek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Değerli arkadaşlar,

Hakem heyeti bir kaç aya kadar sonuçlanır. Ben de android'den iphone'a geçeceğim. Bu arada araştırıyorum. 8 Plus ve X kullanıcıları ve satışları fazla ancak sanırım bu seride 8 en az satılanı.
    X fiyatları bana göre makul bir seviyeye indiği takdirde onu, yoksa iphone 8 alacağım. Büyük cihaz kullanamıyorum.

Iphone 8 kullanıcılarının cihazda gördükleri kusur, hata vs. var mıdır acaba?

Teşekkürler.

8 kullanıyorum emin ol 8 plusdanda xdende performansı daha yüksek. Kamerada portre özelliği dışında hiç bir fark yok. Arka taeafı blurlu çekmiyorsan x neyse 8de o.

• quote:

Orijinalden alıntı: tncy18

Evet arkadaşlar an itibari ile 8 plus alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefonun korunmasına yardımcı olacak ön ve arka tarafına film önerileriniz neler ? Birde bu nano sıvı ekran koruyucular var. Kullanan var mı aranızda.

Hocam bende bugun siparisi verdim yarin teslim aliyirum insallah sizi alintiladim ki korum olayida bende haberdar olayim diye ne renk aldiniz siz :)

• Arkadaslar telefonu yarin sabah teslim alicam ilk actigimda guncelleme falan yapayimmi ne onerirsiniz ? Hangi surum ile gelecek cihaz iphone 8 plus

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

quote:

Orijinalden alıntı: tncy18

Evet arkadaşlar an itibari ile 8 plus alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefonun korunmasına yardımcı olacak ön ve arka tarafına film önerileriniz neler ? Birde bu nano sıvı ekran koruyucular var. Kullanan var mı aranızda.

Hocam bende bugun siparisi verdim yarin teslim aliyirum insallah sizi alintiladim ki korum olayida bende haberdar olayim diye ne renk aldiniz siz :)

Silver renk aldım hocam 😬 Ama şuan keşke altın olanı alsam dedim renk çok iyi duruyor. Birde kaç gündür stokta yoktu bir anda stoklara girince hemen aldım. 7 plus gümüş alacaktım birazda onun etkisinde kaldım. Sen hangi renk aldın. Birde yarın Nasıl teslim oluyor bu kadar çabuk 😬

• tncy18 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende siyah aldim acaba bende silvir mi alsam diye dusunuyordum :) bir arkadasimdan aldim hocam o telekomdan aliyor ben ondan satiyor yani ama aalinda renk tercihim var hala acaba dgistirsemmi rengi kafam karisti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

Hocam bende siyah aldim acaba bende silvir mi alsam diye dusunuyordum :) bir arkadasimdan aldim hocam o telekomdan aliyor ben ondan satiyor yani ama aalinda renk tercihim var hala acaba dgistirsemmi rengi kafam karisti :)

Yanı tercih senin 😬Eğer canlı canlı cihazları inceleme fırsatın varsa renklerine bak değiştirmek istersen değiştir. Dediğim gibi ben 7 plus da gümüş alacaktım onun etkisinde çok kaldım. Zaten ben aldım altın olan 1 saat olmadan stokta kalmadı. Sanırım çok satılan renk altın olan. Ama dediğim gibi tercih senin. Sen ne kadara aldın cihazı ?

• Hocam ben 7 plusta aiyah kullandim cok memnundum bundada internette baktim siyahlar cok hos gorunuyordu ole sipars ettim ama gold rengi hic sevmem silver bakicam sabah , hocam arkadasa kaca gelecek bilmiyorum ama ben 4000 vericem biraz karisik bizim is :) siz ne kadara aldiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismeyu -- 22 Aralık 2017; 21:9:51 >
  • Arkadaşlar bende spigen ultra hybrıd 2 aldım.kılıf arayanlar için valla fena değil gibi arka yüzeyi çabuk kirleniyor. onun dışında tutuş hissi başarılı kaymıyor elden. amerikanyadan 35 TL gibi bişeye geldi.

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.