Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5c cihazımdan 8 yada 7 plus a geçiceğim yeni olduğu için 8 almayı planlıyorum ama 7 plus al diyor herkes sizce ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogu69 D kullanıcısına yanıt
    Surekli 4.7” ekran kullandim bu sefer plus a geçtim pişman olmadım bence 7plus al , portre modu yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: dogu69

5c cihazımdan 8 yada 7 plus a geçiceğim yeni olduğu için 8 almayı planlıyorum ama 7 plus al diyor herkes sizce ne yapmalıyım

Düz sekize geçeceğini yedi plus almanı tavsiye ederim. Yok eğer sekiz plus alabiliyorsan sekiz plus tavsiye ederim çünkü A11 Bionic işlemcisi ve daha uzun süre güncelleme alacak olması yedi plusa göre büyük avantaj olacaktır.

• 3249 AED'ye yaklaşık 3.400-3450 TL'ye dubaiden iphone 8 plus aldırsam mantıklı mı arkadaşlar. Daha uyguna bulabilen oldu mu yurtdışından.(model A1897)
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Hocam 7Plus'tan Note 8'e geçiş yaptım. 1 ay sonra 8 Plus ile İOS'a dönüş yaptım. Note8 mükemmel bir cihaz ,ama benim gibi yıllardır İOS kullandıysanız, birşeyler iyi gitmiyor. Alışkın olduğunuz sistemi değiştirmek zor gerçekten. Bunun tam tersi de Android kullanıcıları için geçerli.
    Sanırım neden 8 plus'a geçiş yaptığımı anlatabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deburky -- 18 Aralık 2017; 14:43:14 >
  • Benimde 8 Plus Goldum geldi daha kutusundan çıkarmadım.
  • cangk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçen hafta Dubai'den 3075 AED'ye (840 Dolar'a) iPhone 8 Plus 64 GB A1864 Amerika modelinden aldım. Biraz acelem olduğu için tam araştıramamıştım ama sonradan başka telefoncularda 3150 AED'ye (860 Dolar'a) A1897 İngiliz Modelini (1 yıl Türkiye Garantili olan) buldum. Carrefour'da ise indirime girmişti iPhone modelleri. Facetime'siz olan A1897 model İphone 8 Plus 64 GB, 2900 EAD'ye (792 Dolar'a) satılıyordu.
    Sonuçta Amerika'dan bile daha ucuza almış oldum :) (Amerika'da 799 dolar + %7 vergi = 855 Dolar)
  • ogeday78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, arkadaş carrefour'dan bakmıştı. İndirim bitti demek ki. KDV gelmeden telefon aldırmam gerekiyor.
  • Arkadaslar son 3-5 gündür konusurken sesiniz kesiliyor haporlordenmi konusuyorsunuz diyorlar. Microfona bisey mi olduki nasıl test ederiz?

• Merhaba arkadaslar ıphone 8plus 64 gb yurtdışı 3400 lira sizce nasıl 6s kullanıyorum değiştirmek istiyorum

• Sezer19912 S kullanıcısına yanıt
    iyi fiyat ihtiyacın varsa al.
  • Büyük ekran kullanmak istiyorum ibraz ondan dolayı alayım diyorum iPhone 6s beyaz 32 gb ios 10.3.3 kullanıyorum acaba kaça gider 5 aylık cihaz

• Arkadaşlar bugün applestoredan iPhone 8 plus alarak aranıza katıldım. Yalnız kafamı karıştıran birşey var. Apple sayfasından seri numarası girdiğimde cihazın garanti ayrıntıları gözüküyor. İnternetten okuduğum kadarıyla o sayfada iPhone etkinleştirilmedi yazması gerekiyormuş. Cihazın sıfır olmama ihtimali var mı? İlk kurulumda sim kartı takıp etkinleştirme yapmıştım.

• Arkadaşlar yüzde yüz şarj etmeme rağmen böyle bir şey çıktı. Hatta yüzde 90lardayken baktığımda kullanım süresini göstermişti. Telefonu kapatıp açtım ve sonra bu sonucu gösterdi. Dün de aynısını yaşadım. Acaba telefonu kapatıp açtığım için mi oluyor? Telefonum iphone 8. Siz de bi deneyebilir misiniz

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Arkadaşlar bugün applestoredan iPhone 8 plus alarak aranıza katıldım. Yalnız kafamı karıştıran birşey var. Apple sayfasından seri numarası girdiğimde cihazın garanti ayrıntıları gözüküyor. İnternetten okuduğum kadarıyla o sayfada iPhone etkinleştirilmedi yazması gerekiyormuş. Cihazın sıfır olmama ihtimali var mı? İlk kurulumda sim kartı takıp etkinleştirme yapmıştım.

Birisi cevap verebilir mi?

• HandCuff93 H kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatip actiginda, sureler siliniyor.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bugün applestoredan iPhone 8 plus alarak aranıza katıldım. Yalnız kafamı karıştıran birşey var. Apple sayfasından seri numarası girdiğimde cihazın garanti ayrıntıları gözüküyor. İnternetten okuduğum kadarıyla o sayfada iPhone etkinleştirilmedi yazması gerekiyormuş. Cihazın sıfır olmama ihtimali var mı? İlk kurulumda sim kartı takıp etkinleştirme yapmıştım.

Birisi cevap verebilir mi?

Benim bildiğim sim kartı taktığında etkinleşiyor garantisi. Süresi ne zaman bitiyor ona göre bakın

• aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    Garanti süresi tutuyor. Onda sıkıntı yok. Benim kafamı kurcalayan internette etkinleştirilmemiş yazması gerekiyor demesi

• mobilecom kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende var çözümü ne bilen var mı?
    benimki de iphone 8 bazen düzgün çalışıyor bazen de çalışmıyor
  • mobilecom kullanıcısına yanıt
    sensör çalışmıyor
    aynı sorun bende var çözümü ne bilen var mı?
    benimki de iphone 8 bazen düzgün çalışıyor bazen de çalışmıyor
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.