Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Hocam detaylara takılma, yasal hakkın var zaten almak zorundalar. Gönder ve geri iade olsun paran.

hocam yasal hakkım var diyorsunuz ama hb.com u arıyorum bunlarda ürüne sim kartı takıp kurulum yaptığınız için satılabilir durumunu kaybeder ve ürün 2. el statüsüne girer bu yüzden , 2 gün incelendikten sonra ürün size geri yollanır diyor ( değişi me iade için üründe kusur oldugunu apple servisten rapor etmenız gerekir diyorlar )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam hepsiburada.com dan satın aldım , hocam içime baya kurt düştü iade edip yeni cihaz almak istiyorum ama hb.com dan aldım iade için tam olarak nasıl bir yol izlemem lazım

@SEHZADE63 : restore nasıl yapılıyor iphone de daha cihaz 1 günlük hocam gerek var mı ki ?

14 gün içinde herhangi bir yerine-kutusuna-aksesuarlarına zarar vermediysen iade alıyorlar hocam,daha pazartesi 8 plus'ı iade ettim oraya iade sebebine büyük geldi kullanamadım bunu iade edip sitenizden iphone x alacağım yazdım,kutusunuda sıfır alır gibi jelatinlerini v.s. paketledim ertesi gün param iade oldu bu arada 5 gün kullanmıştım telefonu

hocam herhangi bir yerine zarar vermedim ürünün ama jelatinleri falan attım ama ürün kız gibi tertemiz iade almazlar mı ?

jelatin sorun değil ben atmamıştım geri taktım,nizami şekilde kutusuna koy ,zarar gelmeyecek şekilde paketle gönder gitsin

hocam hem apple ile görüştüm hemde hb.com ile ( ürünü hb.dan aldım )

eğer apple storeden alsaydım koşulsuz şekilde iade edilebiliyor muş

ama hb.com dan aldığım ıcın servısten ürünün kusurlu olduğuna dair ürün değişim raporu alıp HB ya göndermem gerekiyormuş anca o şekilde değişim yapılırmış

yarın mall of istanbul avm içinde yeni açılan apple servisene götüreceğim ürünü bi kontol etsinler

Hocam ne raporu paketle güzelce yolla hb'ye 14 gün dolmadıysa

hocam bugün görüştüm müşteri hiz. ile iade yada değişim için servisten rapor almanız lazım dediler .

bu işin işleyiş sistemi nasıl acaba bana detaylı şekilde anltabilecek olan varmı ( daha 2 hafta olmadı , ürünü kullanmadım nasıl iade yada değişim yaptıra bilirim hb.com dan )

Müşteri hizmetlerini aramana hiç gerek yok yokuşa sürüyorlar arayınca, sen ürünü ilk aldığın gibi herşeyi yerli yerine yerleştir, sağlam bir paket yap yolla mecbur iade alıyorlar müşteri memnuniyeti kapsamında

Reis şöyle bir durum var, ben jelatin i ve ürünün camını ve arkasını koruyan jelatini attım birde şarj kablosunu saran kabloyu yani tertemiz paket yaparım ama sıfır gibi asla olmaz yine de iade alırlar mı

jelatinlere gerek yok,ben şarj kablosunu bile sarıp kutunun içine yerleştiremedim,kutunun dışına doladım,birde havalı kargo poşetine sarıp yolladım iade aldılar

• Katibim kullanıcısına yanıt
    hocam bugun vaktim var Beşiktaş KVKTS Apple yetkil servisten randevu aldım bi götürüp bakayım orda bi kontol etsinler , sonrasında pazartesi günüde veririm kargoya yollarım hb.com a
  • Dotar Sojat D kullanıcısına yanıt
    Yok kullanmıyorum

Bende arayıştayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gece 02 de twitter dan bildirim gelmiş ve telefonun ışığı şimdiye değin açık kalmış bu durum atanmamış bir parmakla home yuşuns basınca da oluyor ekran sittin sene açık kalıyor. Hadi bunu anladım da bildirim gelince niye açık kalıyor bazen var mı yaşayan? iOS 11.1

• lonelas kullanıcısına yanıt
    1-2 defa benimde başıma geldi neden bilmiyorum ekran kapanmadı uzun süre. başka da olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

1-2 defa benimde başıma geldi neden bilmiyorum ekran kapanmadı uzun süre. başka da olmadı.

Hocam ekran kilitliyen okutmadığınız bir parmakla home tuşuna basıp bekler misiniz ekran sönecek mi sizde rica etsem.

denedim, ekran ışığı açık ama ekran kilitli iken bir parmak ile home tuşuna bastım okumadı ve parola ekranı geldi, hiçbirşey yapmadım ekran söndü kendiliğinden.
  • quote:

denedim, ekran ışığı açık ama ekran kilitli iken bir parmak ile home tuşuna bastım okumadı ve parola ekranı geldi, hiçbirşey yapmadım ekran söndü kendiliğinden.

Benim sönmüyor kalıyor öyle. Bazen de sabah kalktığımda ekranın ışığını bu sabah olduğu gibi açık buluyorum. Şuna bakın.

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

fabrika ayarlarına getirerek düzelebilir diye düşünüyorum. denediniz mi?
  • quote:

fabrika ayarlarına getirerek düzelebilir diye düşünüyorum. denediniz mi?

Bir dünya içerik var telefonda onları yedeklemekle vs uğraşmam zor iCloud kapalı zaten. Belki 11.1 ile alakalıdır iOS konusuna da yazayım karşılaşan vardır belki canımı sıkıyor bu durum.

Ekran kilitliysen tanıtmamışım parmağı denedim ekran geldi olması gerektiği gibi ekran kapandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Ekran kilitliysen tanıtmamışım parmağı denedim ekran geldi olması gerektiği gibi ekran kapandı.

Hangi sürüm yüklü? Bende ekran öyle kalıyor bıraksam pil bitene kadar kalır.

En son sürüm yüklü 12.2.1

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

En son sürüm yüklü 12.2.1

11.2.1 hocam son sürüm yanlış yazdınız. Bu bir sorunsa ki bence eğer sorunsa yazılımsal, muhtemelen ileri ki sürümde düzelttiler. Yani saat kaç diye serçe parmağımla home tuşuna basıyorum ekran öyle kalıyor bir daha kilit tuşuna basmam gerekiyor.

Evet bahsettiğiniz gibi yanlış yazmışım

• Ekran değişimi için Akasya'ya gitmiştim stokta ekran olmadığı için alamadılar, bugün parçanın geldiğini belirten bir mail aldım. Perşembe gününe kadar götüreceğim de, ekran değişimi aynı gün içinde oluyor muydu? Zamanı ona göre ayarlamayı düşünüyorum.
  • Iphone 7 ile karşılaştırması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aradaki fiyat farkına değer mi iphone 8?
  • Burak Hcvl kullanıcısına yanıt
    İphone 8 almayı düşünüyorsanız kesinlikle 7 plus alın 8 almanıza gerek yok boş yere

• Bugra4242 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Boyut olarak çok büyük bence plus serisi.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.